poniedziałek, 27 marca 2017

Obiektywny Kraków - warsztaty fotograficzne


Tokina, wraz z fotowarsztaty.com oraz EIZO, zapraszają w weekend 22-23 kwietnia na warsztaty fotograficzne w Krakowie. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina. Dwa dni bogate w kreatywne doznania, sporą dawkę praktycznej wiedzy fotograficznej oraz plenery znane i mniej znane, z czego nawet te znane miejsca będą pokazywane w niestandardowy sposób.
Na zajęciach Będziesz mieć dostęp do sprzętu z oferty Tokina (obiektywy) i Hoya (filtry). Poznasz także zagadnienia związane z zarządzaniem barwą oraz kalibracją monitorów. Na warsztatach zmierzymy się z kilkoma wybranymi tematami fotograficznymi (głównie street photo oraz m.in. architektura, urbex, nocne), opowiemy, jaki sprzęt jest najodpowiedniejszy do konkretnych zastosowań, obejrzymy przykłady zarówno złych jak i dobrych zdjęć, a następnie – wyposażeni w obiektywy Tokiny i filtry Hoya – ruszymy w miasto. Na koniec zajęć omówimy wykonane zdjęcia, wskazując ich mocne i słabe strony. Klimatu fotografii przez duże „F” dopełni miejsce zajęć teoretycznych, profesjonalne Studio Quadralite przy ul. Bonarka 11 w Krakowie. W czasie niedzielnej części teoretycznej (m.in. omówienie zdjęć wykonanych dzień wcześniej), odbędzie się też wykład dotyczący zarządzania barwą w fotografii, pokaz kalibracji oraz prezentacja monitorów graficznych EIZO.
Termin: 22-23 kwietnia 2017
 Cena: 290 zł Cena obejmuje:
 • uczestnictwo w warsztatach;
 • dostęp do portfolio obiektywów Tokina oraz filtrów Hoya;
 • wykład dotyczący zarządzania barwą w fotografii, pokaz kalibracji;
 • obiad w sobotę (restauracja); • przekąski, napoje w niedzielę.

 Więcej informacji: www.fotowarsztaty.com http://fotowarsztaty.com/tematy-miejsca-zajec/obiektywny-krakow-warsztaty-street-photo

 Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@tokinalens.pl.

0 komentarze:

Prześlij komentarz