czwartek, 16 kwietnia 2015

Piękny Jubileusz Foto-Festiwal.pl – Ponad 6 000 PLN w konkursowej puli

13-go kwietnia wystartowała dziesiąta, jubileuszowa, edycja konkursu fotograficznego Foto-Festiwal.pl. Na przestrzeni czterech ostatnich lat zarejestrowani użytkownicy nigdy nie mieli do czynienia z tak imponującą listą nagród, nic tym samym dziwnego, że odnotowano rekord otwarcia, wynoszący ponad 7 000 Unikalnych Użytkowników. Zaczęła się gra o niezwykłe nagrody ufundowane przez Mecenasów przedsięwzięcia, marki EPSON oraz Alstor.

Rywalizacja trwać będzie w dniach 13.04 – 13.07 w aż dwunastu kategoriach. Będą to kolejno Wschód/Zachód, Pory Roku, Dzieci, Architektura/Zabytki, Przyroda, Krajobrazy, Portret, Makro, Czarno-Białe, Sport/Reportaż/Wydarzenie, Ptaki i Zwierzęta. W konkursie udział wziąć może absolutnie każdy użytkownik zarejestrowany na witrynie Foto-Festiwal.pl. To przedsięwzięcie ogólnodostępne, a samo zamieszczenie fotografii nie zajmuje więcej niż minutę.

Sponsorzy nagród w X edycji konkursowej zaserwowali pasjonatom pulę przekraczającą 6 000 PLN. Do najlepszych trafią nie tylko drukarki EPSON L850 i L800, ale również Kalibratory Datacolor czy Wzorniki SpyderCHCKR. Jubileusz to dodatkowo niezliczone okazje i konkursy dodatkowe, które ujawniane będą na przestrzeni całego eventu. Tak mocne wsparcie tłumaczy Ewa Pytlak, Marketing Coordinator w polskim oddziale EPSON: - Decyzja o zaangażowaniu Epson w Foto Festiwal była dla nas oczywista, gdyż poza satysfakcją ze wspierania i inspiracji młodych fotografów z Polski, doskonale wpisuje się w szeroko pojętą politykę firmy. Epson od lat nie ogranicza się tylko do zapewniania najwyższych technologii i urządzeń do druku, w tym szczególnie druku fotograficznego, ale także aktywnie uczestniczy w życiu społeczności pasjonatów i artystów obiektywu.

Po czym dla zachęty dla wszystkich dodała również: - Jestem przekonana, że w gronie uczestników konkursu są osoby, których prace już za kilka lat podziwiać będziemy w albumach i salach wystawowych. Wspierając ich talent, już dziś chcemy nagrodzić je wyposażonymi w system ITS drukarkami L850 i L800, które zapewniają wysoką jakość zdjęć drukowanych w domu, w cenie znacznie niższej niż odbitki z fotolabów.

Pełny spis nagród dostępny jest na stronie Foto-Festiwal.pl. Przedsięwzięcie wsparły również takie firmy jak GP Batteries, Think Tank, FHU Inter-Foto s.c., Albumyfoto.pl, Studio Huśtawka oraz Kadr Zasada i Foto-Press DSC.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza