wtorek, 8 kwietnia 2014

Dzień otwarty w Warszawskiej Szkole Fotografii i Grafiki Projektowej

13 kwietnia br. Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej (ul. Łazienkowska 14) zaprasza wszystkich na Dzień Otwarty. W programie m.in. przegląd portfolio, wykład prof. Mariana Schmidta oraz prezentacja pracowni i studia fotograficznego. Jedną z propozycji programu jest przegląd portfolio, który odbędzie się w godz. 12:00 – 13.30. Pracom przyglądać się będą: K. Żebrowska, E. Margunov i M. Szal. Przegląd portfolio skierowany jest do kandydatów na studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe oraz kandydatów do wyższych szkół artystycznych. Jest to też okazja do spotkania z zawodowymi fotografami, fotoedytorami, grafikami oraz galerzystami, którzy w profesjonalny sposób ocenią przedstawiane prace.

Kolejną propozycją dnia otwartego jest wykład prof. Mariana Schmidta. Dyrektor szkoły opowie o swoich przygodach fotograficznych, wrażliwości na otaczającą nas rzeczywistość i umiejętności komponowania kadrów. Spotkanie odbędzie się w godz. 15.00 – 16.30. 


13 kwietnia br. w godz. 13.30 – 15.00 wraz z M. Szalem i M. Mikołajczyk będzie można zwiedzić również pracownie fotografii mody i ilustracyjnej. Będzie to okazja do zapoznania się z profesjonalnym sprzętem oświetleniowym oraz technikami oświetleniowymi takimi jak: światło zastane, światło studyjne czy mieszanie się różnych typów źródeł światła. Karol Bagiński oprowadzi chętnych po pracowni komputerowej i opowie o profesjonalnym retuszu zdjęć, zarządzaniu kolorem i prawidłowym przygotowaniu pliku do druku. Przedstawi również możliwości skanera do skanowania negatywów. 

Dla wszystkich uczestników dnia otwartego przygotowane zostały niespodzianki w postaci albumów fotograficznych oraz kupony rabatowe na kursy do wykorzystania w Warszawskiej Szkole Fotografii i Grafiki Projektowej. 

Szczegółowe informacje nt. programu dnia na stronie www.wsfoto.art.pl

0 komentarze:

Publikowanie komentarza