piątek, 23 sierpnia 2013

Warsztaty z fotografii portretowej

Piękno otacza nas z każdej strony.  Można go dostrzec zarówno w przyrodzie jak i w kobietach. Dlatego też PleneryFotograficzne.pl mają zaszczyt zaprosić wszystkich Fotografów na kolejną edycję warsztatów fotografii portretowej pt. „Ukryte piękno…”. W dniach 15-18 września br.  będzie okazja odkrywać tajemnice estetyki w zamkowej miejscowości Książ Wielki.

 

Będzie uroczo i tajemniczo, ponieważ główna uwaga zostanie skupiona na portretach. Całodzienne szlifowanie i doskonalenie technik pozwoli na uzupełnienie swojego portfolio o wspaniałe fotografie. Odpowiedzialność za stylizacje i wizaż będzie powierzona doświadczonej stylistce. Jej zamiłowanie do piękna i  barw z pewnością podbije serca uczestników. 

Wieczorami przewidziane są wykłady tematyczne, który jeden z nich będzie nowością. Będzie on poświęcony wizażom, czyli jak fotografia widziana jest oczami stylisty, jak powinna wyglądać współpraca pomiędzy modelem, wizażystą a fotografem. Poza tym każdy będzie miał możliwość do prezentacji swoich zdjęć, nad którymi będziemy dyskutować.

Szczegółowy plan warsztatów fotograficznych oraz inne informacje dostępne są pod linkiem http://www.plenerfotograficzny.pl/2013/08/14/warsztaty-z-fotografiiportretowej-zapisy-rozpoczete/.

Patroni pleneru: portal www.Bielsko.Biala.pl, portal www.Fotograf-Wesele.pl, Wnętrza z charakterem www.SzaroModnie.pl

0 komentarze:

Publikowanie komentarza