środa, 17 lipca 2013

Warsztaty fotograficzne w okolicach Wrocławia Z FETISHEM po DOLNYM ŚLĄSKU.

 

 

 

Pasjonaci fotografii ! Mamy przyjemność zaprosić Was na weekend warsztatowy dla wszystkich poziomów zaawansowania o tematyce "Akt i portret w plenerze" po raz pierwszy organizowany na Dolnym Śląsku. Za plener posłuży nam piękna Dolina Baryczy będąca Parkiem Krajobrazowym, gdzie pobudzę waszą wyobraźnię i zmysły w tworzeniu pięknych kadrów w harmonii z dziką i tajemniczą przyrodą.

 

Warsztaty odbędą się w terminie 26-28.07.2013 a za bazą wypadową będzie klimatyczny i pięknie urządzony XVIII wieczny dworek szlachecki położony w magicznej Krainie Tysiąca Stawów.

Celem organizowanych warsztatów jest zapoznanie Uczestników z tematem fotografii portretowej i aktu w wymiarze teoretycznym i praktycznym. Warsztaty to również okazja do wymiany wspólnych doświadczeń a także przemyśleń dotyczących fotografii ogólnie, jej postrzegania i roli. Wśród najważniejszych zagadnień, które będą omawiane można wymienić rolę światła w fotografii portretowej i aktu, w tym operowanie światłem słonecznym, dobór sprzętu fotograficznego, wykorzystanie określonych warunków i scenerii w portrecie i akcie, kompozycja obrazu.

Ponadto, prowadzący będzie omawiał zagadnienia współpracy z modelką i wizażystką w czasie sesji i przygotowań, znaczenie estetyki w fotografii aktu czy także pojęcie myślenia twórczego, które w tym rodzaju fotografii jest kluczowe. Umiejętność kształtowania emocji w fotografii, poszukiwanie własnego stylu i odnalezienie kreatywności są najważniejszymi celami, jakie mają być osiągnięte przez Uczestników warsztatów. Realizowane będą także zajęcia praktyczne z modelkami pod okiem prowadzącego, które pozwolą na indywidualne wykorzystanie w praktyce zdobytej na zajęciach wiedzy.

Cel: zdobycie wiedzy na temat kreatywnej fotografii oraz operowania światłem w portrecie i akcie plenerowym

Termin: 26-28.07.2013

Miejsce: Wziąchowo Wielkie k. Milicza / Dolny Śląsk   www.konferencje.wroc.pl

Modelki: Angelina (Galeria) i Dagmara Bajura (Galeria)

Wizażystka: Follow Me Studio

Liczba miejsc: ograniczona

Cena: 1200 zł
W cenę warsztatów wliczone są noclegi wraz z wyżywieniem

Miejsce:

Dolina Baryczy to jedno z bardziej malowniczych miejsc na Dolnym Śląsku. Oferuje wspaniałe widoki na piękne prawie dziewicze lasy i łaki. Dworek Pod Herbem to pensjonat oferujący komfortowe pokoje i domową atmosferę otoczony przepięknym parkiem. Okolica to liczne pagórki, łąki oraz odludne i tajemnicze miejsca dające możliwość poszukiwania unikalnych kadrów a także rozwijania własnej kreatywności.

 

0 komentarze:

Publikowanie komentarza