wtorek, 28 maja 2013

Rusza piąta edycja Foto-Festiwal.pl! Zapraszamy!

Oficjalnie możemy Was już powitać w piątej edycji konkursu fotograficznego Foto-Festiwal.pl. To właśnie dziś ruszamy z nowym przedsięwzięciem, które będzie nam towarzyszyć przez najbliższe trzy miesiące, aż do 20-go sierpnia, kiedy to zakończymy event i zamkniemy możliwość dodawania prac. Liczymy, że w tym czasie frekwencja dopisze, a poziom zamieszczonych fotografii będzie jeszcze wyższy, niż wcześniej (o ile to możliwe?!)

Tak też od tej chwili możecie dodawać swoje prace. Udostępniamy Wam aż piętnaście różnych kategorii konkursowych, to aż o sześć więcej, niż za pierwszym razem. Liczymy, że zmotywuje Was to jeszcze bardziej, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę cenne nagrody, ufundowane przez markę Ricoh. Ich pełny spis znajdziecie pod tym linkiem. Wszystkich pragnących wziąć udział w konkursie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem. Jest on oczywiście cały czas dostępny na naszej witrynie. Utworzyliśmy również odpowiedni dział z listą laureatówpoprzednich edycji, dzięki czemu wcześniejsi zwycięzcy raz jeszcze będą mogli sobie przypomnieć chwile swojej chwały :-)

PIĄTA EDYCJA FESTIWALU W SKRÓCIE:

Czas trwania edycji: 20.05.2013 (dziś!) - 20.08.2013, godz. 23:59,

Piętnaście nagród konkursowych ufundowała marka Ricoh Polska,

Ilość kategorii: 15 (Wschód/Zachód, Pory Roku, Dzieci, Architektura/Zabytki, Przyroda, Krajobrazy, Portret, Makro, Czarno/Białe, Zdjęcia Nocne, Emocje, Sport/Reportaż/Wydarzenie, Fotomontaż/Grafika, Zwierzęta, Fotografia okolicznościowa/Studyjna),

Link do regulaminu: kliknij tutaj,

Link do spisu nagród: kliknij tutaj.

Życzymy Wam powodzenia i trzymamy mocno kciuki! Oczywiście w razie wszelkich pytań służymy pomocą. Możecie pytać zarówno w komentarzach, jak i na naszych kanałach Facebook, Blip i Flaker.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza