piątek, 3 maja 2013

Ostatnia szansa na fotowarsztaty w Sudetach

 

Jeszcze tylko w dwa weekendy: 24-26 maja oraz 14-16 czerwca zapraszamy Cię na sudeckie edycje fotowarsztatów, zorganizowane w najbardziej spektakularnych okolicznościach Gór Stołowych. Później dłuższa przerwa, więc teraz jest naprawdę ostatnia szansa, aby jeszcze wiosną tego roku wziąć udział w naszej sudeckiej foto ekspedycji.

 

Plenery zorganizowane są w najciekawszych miejscach Parku Narodowego Gór Stołowych, m.in. na Szczelińcu- w miejscu, do którego nie dochodzi żadna droga i nie może dojechać żaden pojazd. Fantazyjne kształty skał, olbrzymie urwiska, magiczne kamienie - to wszystko tylko tutaj. Zapraszamy do jednego z najpiękniejszych i najspokojniejszych miejsc, jakie nieczęsto udaje się znaleźć. Witamy na końcu świata - w maleńkiej miejscowości Pasterka. To miejscowość, gdzie droga się kończy, a z Czechami sąsiadujemy od północy, zachodu i wschodu.Rozpoczęcie zajęć w piątek (odpowiednio 24 maja oraz 14 czerwca) o 17:00, zakończenie w niedzielę około 14:00. Bazą fotowarsztatów w Pasterce jest Dom Wypoczynkowy Szczelinka - miejsce, które już przed wojną przyjmowało turystów. Po wojnie, prężnie rozwijająca się w latach siedemdziesiątych turystyka sprawiła, iż został on jak na tamte czasy nowocześnie zmodernizowany i odnowiony i stanowił perełkę tego regionu. Dziś, również odremontowany, świeci nowym blaskiem.Warsztaty fotograficzne w ramach projektu fotowarsztaty.com już od czterech lat wpisują się w kalendarz imprez fotograficznych w Polsce, w tym czasie, w ramach naszych spotkań z fotografią odbyło się ponad 25 edycji zajęć, w których udział wzięło blisko 400 osób.

Cena zajęć wynosi tylko 349 zł / osoba (zawiera również noclegi i wyżywienie a także atrakcje dodatkowe, jak np. wizyta w saunie zewnętrznej i balii).

Rezerwacja miejsc:

Dom Wypoczynkowy Szczelinka - www.szczelinka.pl

Pasterka 6, 57-350 Kudowa Zdrój

tel: 74 662 91 29

szczelinka@kompas.pl

Warunkiem dokonania rezerwacji jest:

- zgłoszenie mailowe lub telefoniczne, wraz z podaniem danych osobowych 

- wpłata zaliczki w wysokości 200 zł na konto:

Dom Wypoczynkowy Szczelinka

46 1140 2017 0000 4302 1157 7790

Wszelkie dodatkowe informacje na temat tej edycji zajęć oraz projekcie warsztatów fotograficznych, do przeczytania na stronie: http://fotowarsztaty.com/sudeckie-fotowarsztaty-na-koncu-swiataProwadzący zajęcia Paweł Brzozowski. Fotograf oraz projektant grafiki z 12-letnim doświadczeniem w branżach IT, reklamowej, poligraficznej i wydawniczej. Autor instruktażowych kursów wideo, poświęconych obsłudze i wykorzystaniu najnowszych i najciekawszych funkcji w czołowych programach graficznych, które bezpłatnie można oglądać na stronie fotowarsztaty.com. Autor kursów video: "Photoshop Lightroom 3 – sztuka profesjonalnej fotografii", "Photoshop Lightroom 4 i Camera RAW - techniki obróbki fotografii" "Photoshop CS6 - profesjonalna obróbka i retusz zdjęć" (w przygotowaniu), wydanych przez eduweb.pl.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza