czwartek, 28 lutego 2013

pTAK też człowiek wystawa fotografii przyrodniczej w Złotych Tarasach

Wystawa na pTAK, będąca częścią kampanii społecznej prowadzonej przez Ministerstwo Środowiska, od 22 lutego do 24 marca gości w Złotych Tarasach. Kampania ma na celu przybliżenie Polakom informacji o ptakach zamieszkujących nasz kraj.
{rdaddphp file=php/google.php}Kampania społeczna pTAK też człowiek zachęca, abyśmy częściej zwracali uwagę na świat obok nas.  Na wszystkich, z którymi dzielimy naszą planetę, a z którymi tak wiele nas łączy – również na ptaki. W końcu… Ptak też Człowiek!
W ramach organizowanej Wystawy pTAK też Człowiek 1 marca 2013 o godzinie 17.00. na poziomie +1 (przy fontannie) odbędzie się niepowtarzalny koncert Jazz na pTAK! w wykonaniu zespołu TrioMania.
Organizatorem wystawy Ptak też Człowiek! jest organizacja pożytku publicznego
- Ptaki Polskie. Wystawa jest częścią Kampanii Bądź na pTAK!, realizowanej dzięki dofinasowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, pod honorowym patronatem Ministerstwa Środowiska. Sponsorem Kampanii jest firma AMS S.A., a Partnerem Medialnym Portal ONET.pl. Patronem wystawy jest Centrum Handlowe Złote Tarasy, a Partnerem medialnym jest wortal BirdWatching.pl.         
Wystawę można oglądać na poziomie +1 Złotych Tarasów ( przy fontannie ), a w dniach  15 – 24 marca przy Multikinie.
 
Serdecznie zapraszamy!

0 komentarze:

Publikowanie komentarza