środa, 16 stycznia 2013

Warsztaty fotograficzne dla kobiet


Chwila relaksu dla siebie, dyskusje, poznanie tajników fotografii, konsultacje ze stylistką i instruktorką fitness, to coś co Kobietom na pewno się spodoba. Czyli trzydniowe warsztaty dla Pań w sercu Jury Krakowsko Częstochowskiej organizowane przez portal www.pleneryfotograficzne.pl. 
Piękne tereny, doświadczona kadra i miła atmosfera, to idealne argumenty dlaczego każda Kobieta powinna skorzystać z tej okazji. Wszystko w umiarkowanej cenie, w luksusowych warunkach. 
Warsztaty odbędą się w dniach 7-10 lutego 2013  roku i przeznaczone są dla każdej Kobiety. Podczas zjazdu ich wiedza zostanie wzbogacona o pracę z modelką i stylistką. Dużo pomysłów, wiele stylizacji, wspaniałe fryzury i makijaże. Coś dla oka, coś dla ciała, czyli specjalności dla Pań. Bez zbędnej teorii, 
dużo praktyki fotograficznej w ciekawej formie.
Zjazd rozpocznie się od spotkania informacyjnego i integracyjnego. Pan Paweł Strykowski wprowadzi uczestniczki w świat fotografii od podstaw, np. jak wykorzystać światło zastane, co zrobić gdy są trudne warunki do zdjęć, czym jest przysłona a czym ogniskowa i z czym to się je. Jednym słowem, aparat  cyfrowy nie będzie już  tajemniczą skrzynką. W ramach rozluźnienia Pani Katarzyna Kanik poprowadzi dyskusję na temat zdrowego odżywiania i odpowiednich ćwiczeń na konkretne partie mięśni.
Przez kolejne dni Pan Paweł będzie prowadził praktyczne zajęcia z fotografii, od zdjęć krajobrazowych po pracę w studiu z modelką i stylistką. Wszystkie Panie będą miały mogły zobaczyć również jak wykonać profesjonalny makijaż przez Panią Annę Gabor. Miłymi przerywnikami będą ćwiczenia i prezentacje dotyczące naszego zdrowia i ciała. Wieczorami odbędą się prezentacje zdjęć, rozmowy o fotografii i imprezy integracyjne przy muzyce. Warsztaty odbędą się w Hotelu „Orle Gniazdo Hucisko” w Jurze Krakowsko Częstochowskiej. Każda kobieta będzie miała możliwość skorzystania z różnych rodzajów saun oraz jacuzzi i bali japońskiej, które oferuje hotel. Dla każdej z Pań przygotowane będę drobne upominki oraz do wygrania  na miejscu masaże relaksacyjne i metamorfozy wykonane przez stylistkę.
Koszt pleneru wynosi 220 zł / dzień, czyli 660 zł za cały plener. Cena ta zawiera:
  •  noclegi w pokojach  2 osobowych
  •  śniadania, obiady i kolacje
  •  koszty sali wykładowej
  •  pracę z modelką i stylistką
  •  konsultacje z instruktorką
  •  saunę, jacuzzi, balę japońską
  •  magię miejsca, dobra integrację i zabawę.
Więcej informacji i zapisy: www.pleneryfotograficzne.pl
Patronat i współpraca: portal: www.bielsko.biala.pl, portal www.fotograf-wesele.pl, Centrum 
Sportowe fitness Modelarnia www.sport.bielsko.pl, oraz portal www.szaromodnie.pl. 

0 komentarze:

Publikowanie komentarza