czwartek, 31 stycznia 2013

Sudeckie fotowarsztaty na Końcu Świata


Już w weekend 8-10 marca 2013 zapraszamy w Sudety, do maleńkiej miejscowości Pasterka położonej u stóp Szczelińca, na kolejną edycję warsztatów fotograficznych dla tych, którym fotografia w sercu gra – fotowarsztaty.com. Plenery zorganizowane są w najciekawszych miejscach Parku Narodowego Gór Stołowych, m.in. na Szczelińcu - w miejscu, do którego nie dochodzi żadna droga i nie może dojechać żaden pojazd. Fantazyjne kształty skał, olbrzymie urwiska, magiczne kamienie - to wszystko tylko tutaj. Zapraszamy do jednego z najpiękniejszych i najspokojniejszych miejsc, jakie nieczęsto udaje się znaleźć. Witamy na końcu świata - w maleńkiej miejscowości Pasterka. To miejscowość, gdzie droga się kończy, a z Czechami sąsiadujemy od północy, zachodu i wschodu.
Rozpoczęcie zajęć w piątek 8 marca o 17:00, zakończenie w niedzielę około 14:00.
 
Bazą fotowarsztatów w Pasterce jest Dom Wypoczynkowy Szczelinka - miejsce, które już przed wojną przyjmowało turystów. Po wojnie, prężnie rozwijająca się w latach siedemdziesiątych turystyka sprawiła, iż został on jak na tamte czasy nowocześnie zmodernizowany i odnowiony i stanowił perełkę tego regionu. Dziś, również odremontowany,
świeci nowym blaskiem.
 
Warsztaty fotograficzne w ramach projektu fotowarsztaty.com już od czterech lat wpisują się w kalendarz imprez fotograficznych w Polsce, w tym czasie, w ramach naszych spotkań z fotografią odbyło się ponad 20 edycji zajęć, w których udział wzięło blisko 300 osób.
 
Cena zajęć wynosi tylko 299 zł / osoba (zawiera również noclegi i wyżywienie).
 
Rezerwacja miejsc:
 
Dom Wypoczynkowy Szczelinka - www.szczelinka.pl
Pasterka 6, 57-350 Kudowa Zdrój
tel: 74 662 91 29
szczelinka@kompas.pl
 
Warunkiem dokonania rezerwacji jest:
 
 
zgłoszenie mailowe lub telefoniczne, wraz z podaniem danych osobowych
 
 
wpłata zaliczki w wysokości 150 zł na konto:
Dom Wypoczynkowy Szczelinka
46 1140 2017 0000 4302 1157 7790
 
Wszelkie dodatkowe informacje na temat tej edycji zajęć oraz projekcie warsztatów fotograficznych, do przeczytania na stronie: http://fotowarsztaty.com/sudeckie-fotowarsztaty-na-koncu-swiata
 
Prowadzący zajęcia
 
Paweł Brzozowski. Fotograf oraz projektant grafiki z 12-letnim doświadczeniem w branżach IT, reklamowej, poligraficznej i wydawniczej. Autor instruktażowych kursów wideo, poświęconych obsłudze i wykorzystaniu najnowszych i najciekawszych funkcji w czołowych programach graficznych, które bezpłatnie można oglądać na stronie fotowarsztaty.com. Autor kursów video: "Photoshop Lightroom 3 – sztuka profesjonalnej fotografii", "Photoshop Lightroom 4 i Camera RAW - techniki obróbki fotografii" "Photoshop CS6 - profesjonalna obróbka i retusz zdjęć" (w przygotowaniu), wydanych przez eduweb.pl.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza