piątek, 18 stycznia 2013

Rusza IV edycja Foto-Festiwal.pl! Zapraszamy!


Wszystkim odwiedzającym mówimy serdeczne "Dzień dobry!" Cześć w ten pierwszy dzień czwartej już edycji naszego przedsięwzięcia. Już na samym początku pragniemy życzyć Wam wszystkim powodzenia, liczymy, że frekwencja dopisze i spotkamy się z całą masą fotografii, które wykonywaliście z pasją i tą zdjęciową miłością, którą widzieliśmy we wszystkich poprzednich eventach. Czwarta edycja naszego internetowego Festiwalu rozpoczyna się dzisiaj (18.01.13) i trwać będzie przez równe trzy miesiące, czyli do 18-go kwietnia tego roku. W tym czasie każdy z Was może dodawać dowolną ilość swoich prac, we wszystkich kategoriach konkursowych. Jak już informowaliśmy wcześniej, będzie ich tym razem łącznie dwanaście. "Wspomnienie wakacji" zostało zamienione przez "Emocje", "Zdjęcia nocne" oraz "Sport/Reportaż/Wydarzenie".

Regulamin tej edycji przez całą dobę dostępny jest oczywiście na naszej stronie. Znajdziecie go w menu rozsuwalnym na górze witryny, w stopce, albo po prostu klikając w ten odnośnik. Istotną zmianą o której możecie przeczytać jest również dodanie opcji "Ambasador Festiwalu", o której przeczytacie klikając w ten link i do czego gorąco zapraszamy. To spore wyróżnienie, dzięki któremu możecie zyskać pewne przywileje, niedostępne dla wszystkich użytkowników Foto-Festiwal.pl.

O spisie nagród poinformujemy Was jeszcze dziś w osobnym artykule na naszej witrynie, dlatego liczymy, że będziecie z nami cały dzień i pomożecie pobijać kolejne rekordy. Będziemy za to trzymać mocno kciuki!

START IV EDYCJI W SKRÓCIE:

Czas trwania edycji: 18.01 - 18.04.2013

Lista kategorii konkursowych: Wschód/Zachód, Pory roku, Dzieci, Makro, Przyroda, Architektura/Zabytki, Emocje, Sport/Reportaż/Wydarzenie, Zdjęcia nocne, Krajobraz, Czarno-białe i Portret

Pełna lista nagród zostanie ogłoszona o godzinie 17:00 w dziale "Zobacz nagrody"

Chcę dodać zdjęcie: Kliknij tutaj

Oficjalny kanał Facebook: /FestiwalFotografii

Gorąco zapraszamy i życzymy samych sukcesów!

0 komentarze:

Publikowanie komentarza