czwartek, 31 stycznia 2013

Konkurs fotograficzny „Zimowe Karkonosze”

Zdjęcia będą oceniane w dwóch kategoriach: Karkonoskie Sporty Zimowe lub Karkonoskie Krajobrazy. Do wygrania karty rabatowe Regioncard i całodniowe skipassy na stoki narciarskie. Konkurs potrwa od 28 stycznia do 18 lutego 2013 r. Karkonosze to tajemnicze miejsce, słynące ze swej magicznej atmosfery i pięknej, nieokiełznanej
przez człowieka przyrody. Region prezentuje się szczególnie pięknie zimą. Zadaniem uczestników jest odnalezienie uroku Karkonoszy i uchwycenie go na kliszy.
Konkursowe zdjęcie musi zostać wykonane na terenie Karkonoszy i realizować temat jednej z kategorii:
Karkonoskie Sporty Zimowe lub Karkonoskie Krajobrazy. Zgłoszenia można przesyłać za pomocą aplikacji konkursowej na stronie facebook.com/KarkonoszeRegioncard. W projekcie mogą wziąć udział profesjonalni fotografowie, amatorzy i wszyscy miłośnicy gór.
 
Do wygrania są karty Karkonosze Regioncard, uprawniające do zniżek na usługi turystyczne w polskich i czeskich Karkonoszach oraz całodniowe skipassy na stoki narciarskie w miejscowości Mala Upa w Czechach.
 
Trzech zwycięzców konkursu wybierze jury. Kolejne trzy nagrody zdobędą autorzy prac, którym uda się uzyskać największą liczbą „lajków” na profilu konkursowym.
 
Regulamin konkursu jest dostępny na stronie http://issuu.com/publicon/docs/regulamin_konkursu_regioncard.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza