wtorek, 18 grudnia 2012

Promocyjna sprzedaż on-line biletów wstępu na FILM VIDEO FOTO 2013


Ruszyła promocyjna sprzedaż on-line biletów wstępu na FILM VIDEO FOTO 2013 Od początku tygodnia, w sprzedaży on-line zostały udostępnione w cenach promocyjnych bilety wstępu na przyszłoroczną edycję targów Film Video Foto 2013. 16. edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video odbędzie się w dniach 21-23 marca 2013 r. w hali Międzynarodowych Targów Łódzkich przy alei Politechniki 4 w Łodzi. Zwiedzający, jak co roku, obok możliwości zobaczenia nowości i premier przygotowanych przez wystawców, będą mogli wziąć udział w szeregu imprez, które będą towarzyszyć targom. Organizator zaplanował również zmiany, które zwiększą komfort odwiedzających FVF 2013.
Film Video Foto 2013 to już 16. edycja jedynych w Polsce targów sprzętu fotograficznego, filmowego, audio i video, które są najważniejszym i największym wydarzeniem branżowym w Europie Środkowo-Wschodniej. Przyszłoroczna impreza to szereg nowości, które organizatorzy wprowadzili z myślą o komforcie zwiedzających i wystawców.
 
Po raz pierwszy w historii FVF bilety na imprezę są dostępne w sprzedaży on-line. Już od począ tku tygodnia pod adresem  http://www.mtl.lodz.pl/dla-zwiedzajacych/kup-bilet-on-line/ można kupić zarówno kartę dla profesjonalistów (karnet trzydniowy, wielokrotnego wstępu), jak i bilety jednorazowe. Karta dla profesjonalistów w sprzedaży on-line jest dostępna w promocyjnej cenie 24,00 PLN. Podobnie jak w latach ubiegłych pierwszy dzień targów jest przeznaczony wyłącznie dla przedstawicieli branży na spotkania B2B i tego dnia targi można zwiedzać wyłącznie na podstawie kart dla profesjonalistów lub zaproszeń. Do sprzedaży, również po raz pierwszy, został wprowadzony bilet rodzinny w cenie 35,00 PLN, który upoważnia do wejścia na targi FVF 2013 w piątek lub sobotę. Dla zwiększenia komfortu zwiedzających w 2013 roku zostaną wydłużone godziny otwarcia imprezy. W sobotę, 23 marca targi FVF będzie można odwiedzić do godziny 18:00.
 
Jedną z pierwszych imprez towarzyszących FVF 2013, w której będą mogli wziąć udział zwiedzający jest przygotowany przez Kancelarię Prawną Bukowscy i Wspólnicy panel prawny. Organizowany przez magazyn Film&TV Kamera wykład będzie poruszał stale aktualną tematykę praw autorskich, ochrony prywatności oraz wizerunku i własności osób prywatnych, jak i publicznych. Panel został zaplanowany na czwartek, 21 marca 2013 na godzinę 12:00.
 
FVF 2013 to także nowe możliwości dla wystawców. W przyszłym roku zostanie rozszerzony zakres tematyczny ekspozycji. Obok wprowadzonej w ubiegłym roku postprodukcji obrazu, tematyka FVF zostanie rozszerzona o sprzęt i programy do nagrywania i obróbki dźwięku - będzie to doskonałe uzupełnienie dotychczasowej oferty targowej, a dla odbiorców - możliwość poznania szerokiego spektrum sprzętu i usług w jednym miejscu i czasie.
 
Kolejną nowością dla wystawców będzie Konkurs o Medal Targów FVF za album - fotoksiążkę - ramkę i oprawę. Od lat jest to znaczący fragment rynku, kompleksowo reprezentowany na targach. Ze względu na ten fakt organizatorzy podjęli decyzję o realizacji po raz pierwszy konkursu dedykowanego tej części branży. Producenci sprzętu fotograficznego i video, jak co roku,  będą mogli zgłosić swoje nowości  do kolejnej już edycji Konkursu o Medal Targów FVF za najlepszy produkt i usługę prezentowane na targach.
 
Więcej szczegółowych informacji znaleźć można na stronie www.mtl.lodz.pl/fvf Zapraszamy do przypomnienia sobie ubiegłorocznej edycji Film Video Foto utrwalonej w relacji filmowej, przygotowanej przez Warszawską Szkołę Reklamy.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza