poniedziałek, 24 września 2012

Rusza trzecia edycja internetowego konkursu fotograficznego Foto- Festiwal.pl

 

O godzinie 7:00, w poniedziałek, 24 września tego roku, wystartowała trzecia edycja internetowego konkursu fotograficznego Foto-Festiwal.pl – tym samym rozpoczęto walkę o prestiż i cenne nagrody, w tym aparat Samsung WB100, charakteryzujący się niebywałym zoomem optycznym! Jest o co rywalizować, z tym większą dumą organizator zaprasza zainteresowanych oraz partnerów do aktywnego udziału w przedsięwzięciu!
Jest to kolejny event w tym roku, który dzięki fantastycznemu zaangażowaniu fotografów i pasjonatów z Polski rozwija się w niezwykłym tempie. W pierwszej edycji aż 460 prac dodano do konkursu głównego, podczas trwania drugiej, było ich już natomiast prawie 1 000, stąd też cele na najbliższe dziesięć tygodni są bardzo ambitne.
 
Tyle właśnie trwać będzie III Edycja, od 24 września aż 10 grudnia. Tak, aby zdążyć jeszcze przed świętami przyznać nagrody i rozesłać je do szczęśliwców – niezły prezent na gwiazdkę, nieprawdaż?
 
O nagrodach w tej edycji można przeczytać na witrynie Foto-Festiwal.pl, w zależności jednak od osiąganych miejsc będą to:
 
1 miejsce: Aparat cyfrowy Samsung WB 100 (czarny) oraz wyróżnienie
na stronie,
2 miejsce: Akcesoria studyjne firmy QUANTUM oraz wyróżnienie na
stronie,
3 miejsce: Zestaw filtrów MARUMI oraz wyróżnienia
Oraz Zwycięzcy Kategorii i Wyróżnienia Publiczności
 
W trzeciej edycji konkursowej udostępniono dziesięć różnych kategorii, będą to tym razem zdjęcia: Czarno-Białe, Makro, Architektura/Zabytki, Wschód/Zachód, Portret, Przyroda, Dzieci, Krajobrazy, Pory Roku oraz wyjątkowo „Wspomnienie Wakacji”, które jest nowością. O tej jednorazowej zmianie można przeczytać w osobnym komunikacie organizatorów, pod tym linkiem.
 
Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom, zapraszamy do aktywnego udziału w naszym przedsięwzięciu, jednocześnie informujemy, że chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie możliwe pytania, które bez wątpienia pojawią się wśród użytkowników, którzy są z nami pierwszy raz.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza