piątek, 21 września 2012

Nastrojowy Poznań - Konkurs Fotograficzny Kupca Poznańskiego

 

W poniedziałek, 24 września rozpoczyna się konkurs fotograficzny „Nastrojowy Poznań”, którego organizatorem jest Centrum Kupiec Poznański. Zasady są bardzo proste, a na zwycięzców czekają niezwykle atrakcyjne nagrody! Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zwykły aparat cyfrowy, zmysł fotografa i odrobina wyobraźni. Zadaniem dla uczestników jest zrobienie zdjęcia, które w jak najatrakcyjniejszy sposób odda przewodnie hasło akcji „Nastrojowy Poznań”.
 
Poziome, kolorowe zdjęcia należy nadsyłać do 21 października na adres mailowy:
 
 
Dwa dni po upływie tego terminu jury konkursowe ogłosi wyniki. Pod uwagę będą brane przede wszystkim oryginalność i pomysłowość. Wyróżnionych zostanie dwanaście prac, a autorzy trzech najlepszych otrzymają cenne nagrody. Główną nagrodą jest stylowy Apple iPad II 16GB, za zajęcie drugiego miejsca Apple iPod nano 8GB, natomiast osoba, która zajmie trzecie miejsce otrzyma bon o wartości 200 zł do wykorzystania na stronie www.iframe.pl.
 
Dwanaście zdjęć, które w najciekawszy sposób przedstawią spojrzenie uczestników na Poznań, zostaną opublikowane w limitowanej serii kalendarza na rok 2013 oraz dodatkowo zaprezentowane na specjalnie zorganizowanej wystawie w budynku Kupca Poznańskiego. W dniach 5-30 listopada będzie je można oglądać w niestandardowych kształtach, o co zadba współorganizator i główny partner akcji
 
– iframe.pl. Patronat medialny nad imprezą objęły telewizja ONTV, portale informacyjne mmpoznan.pl oraz codziennypoznan.pl, a także portale fotograficzne footoo.pl, ateliora.com i fotografuj.pl.
 
„Nastrojowy Poznań” to konkurs przeznaczony dla każdego – profesjonalnych fotografów oraz amatorów, którzy chcą pokazać swój talent na szerszym forum, przy okazji dobrze się bawiąc. Wystarczy uwiecznić magiczne miejsca w niezwykłej scenerii Poznania.
 
Zatem aparaty w dłoń!
 
Więcej informacji oraz regulamin konkursu na www.kupiecpoznanski.pl

0 komentarze:

Publikowanie komentarza