czwartek, 31 maja 2012

CZAROWNE WARSZTATY White Alice - Ostatnie wolne miejsca

 

…To wyjątkowa propozycja warsztatów skierowana do wszystkich Miłośników Fotografii na tegoroczne Wakacje. Alicja Reczek fotografka szerzej znana jako WHITE ALICE, wychodzi z niebanalną propozycją autorskich warsztatów fotograficznych.
Celem warsztatów jest połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką i czynnym wypoczynkiem. Jest to przedsięwzięcie jedyne w swoim rodzaju. Intrygujący, wciągający klimat. Merytoryczny, rozbudowany program. Wyjątkowi goście ze świata kultury i sztuki, którzy podzielą się z Wami swoją wiedzą i pasją. Piękne, profesjonalne modelki. Zapierające dech w piersiach scenerie. Magiczne wizaże i stylizacje. Przesympatyczna i ciepła atmosfera.  Wszystko to tworzy ‘alchemiczną i spójną mieszankę’ która zadziała niezwykle skutecznie, jeśli odważycie się jej spróbować :)
{rdaddphp file=php/google.php}‘Czarowne Warsztaty’ propagują ideę Wielkiego Twórczego Spotkania. Jest to prawdziwa gratka dla pasjonatów. Każdy z uczestników oprócz wiedzy i owocnego materiału ma szansę przywieść ze sobą wenę i moc inspiracji. To świetna propozycja na tegoroczne wakacje. Przekona się o tym każdy, kto zdecyduje się odwiedzić fotograficzną ‘Krainę Czarów’.
 
 
Mimo iż oficjalna rekrutacja ruszyła całkiem niedawno, to lista uczestników błyskawicznie się zapełnia. Zakończyła się już rekrutacja na edycję lipcową. Do dyspozycji są ostatnie, wolne miejsca na EDYCJĘ SIERPNIOWĄ: 6-12.08.2012 
 
 
Wszystkie informacje znajdują się na stronie :
www.warsztatyfoto.eu
 
Facebook: 
 
Warsztaty będą trwały cały TYDZIEŃ i odbędą się na Mazowszu. Uczestnicy spędzą czas w pięknym miejscu. Ośrodek położony jest przy lesie i nad jeziorem. Ponadto zagwarantowany jest:
 
- unikatowy i rozbudowany program 
- piękne i oryginalne fotomodelki (4 piękne panie:)
- zapierające dech w piersiach plenery 
- magiczne kreacje, wizaże oraz stylizacje 
- klimatyczne grille i gwieździste noce ;) 
- ciekawi goście specjalni ze świata kultury i sztuki
- wyjątkowe atrakcje m.in. wycieczka do zabytkowej stadniny konnej  połączona z sesją fot.
 
 
Wszystkich Śmiałków przepełnionych pasją i żądnych wrażeń 
zapraszamy do fotograficznej KRAINY CZARÓW : )
 

0 komentarze:

Publikowanie komentarza