wtorek, 10 kwietnia 2012

Warsztaty Fotografii Artystycznej WHITE ALICE 2012

...W skrócie 'CZAROWNE WARSZTATY' 2012 to wyjątkowa propozycja warsztatowa dla wszystkich miłośników fotografii na tegoroczne wakacje. Alicja Reczek fotografka szerzej znana jako WHITE ALICE, czarodziejka czy też Biała Alicja wychodzi z niebanalną propozycją autorskich warsztatów fotograficznych. Celem warsztatów jest połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką i czynnym wypoczynkiem. Jest to przedsięwzięcie jedyne w swoim rodzaju. Unikatowy, magiczny klimat. Merytoryczny, bogaty program. Piękne modelki. Intrygujące plenery. Wyjątkowe, oryginalne stylizacje. Przesympatyczna i ciepła atmosfera. ‘Czarowne Warsztaty’ propagują ideę Wielkiego Twórczego Spotkania. Jest to prawdziwa gratka dla pasjonatów. Każdy z uczestników oprócz wiedzy i owocnego materiału ma szansę przywieść ze sobą wenę i moc inspiracji. To świetna propozycja na tegoroczne Wakacje. Przekona się o tym każdy, kto zdecyduje się odwiedzić fotograficzną ‘Krainę Czarów’.


Mimo iż rekrutacja ruszyła całkiem niedawno, to lista uczestników błyskawicznie się zapełnia. Są już dostępne szczegóły i niezbędne informacje dotyczące edycji lipcowej:         20-26.07.2012 Zapraszamy do rezerwacji miejsc.

www.warsztatyfoto.eu

‘Czarowne Warsztaty’ na Facebook:
www.facebook.com/pages/Warsztaty-Fotografii-Artystycznej-WHITE-ALICE/131264216946129

Warsztaty będą trwały cały TYDZIEŃ i odbędą się na Mazowszu. Uczestnicy spędzą czas w pięknym miejscu. Ośrodek położony jest przy lesie i nad jeziorem. Ponadto zagwarantowany jest:

- unikatowy i rozbudowany program
- piękne i oryginalne fotomodelki
- zapierające dech w piersiach plenery
- magiczne kreacje, wizaże oraz stylizacje
- klimatyczne grille i gwieździste noce ;)
- ciekawi goście specjalni ze świata kultury i sztuki
- wyjątkowe atrakcje m.in. wycieczka do zabytkowej stadniny konnej połączona z sesją fot.
- a wszystko to upamiętnione filmem backstage zrealizowanym na warsztatach


Wszystkich śmiałków przepełnionych pasją i żądnych przygód
Zapraszamy do fotograficznej KRAINY CZARÓW !!!

:)

0 komentarze:

Publikowanie komentarza