sobota, 21 kwietnia 2012

Nowy plan na warsztaty w złodziejewie

 
Pojawiła się lista nowych wakacyjnych warsztatów fotograficznych w Złodziejewie. Mamy nadzieję, że każdy z was znajdzie coś dla siebie.
 
Oszczędź swój czas! Tylko u nas zdobędziesz zarówno wiedzę, praktykę, jak i uzyskasz niezbędne do fotografowania uroczystości religijnych zaświadczenie z Kurii Biskupiej!!! Tylko u nas tak bogaty program teoretyczny i aż 3 plenery: przygotowania, ceremonia w kościele oraz sesja plenerowa. Warsztaty fotografii ślubnej pod okiem Jacka Batkowskiego oraz kurs formacyjny dla fotografów.

Termin: 4 czerwca 2012 - 7 czerwca 2012  - ostatnie miejsce!


 
Nie jesteś zadowolony ze swoich zdjęć? Wydają Ci się szare, bez wyrazu, bez charakteru? Nie wiesz, jak uratować zdjęcie, któremu coś dolega? - te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Termin: 8 czerwca 2012 - 10 czerwca 2012 - 4 wolne miejsca


 
Od miesięcy padało pytanie: dlaczego Sampolińskiej jeszcze nie było w Złodziejewie, skoro byli tu już niemalże wszyscy najlepsi. Otóż jest, tzn. będzie - zjawi się w Złodziejewie „mistrz” w spódnicy i miejmy nadzieję, zrobi w Waszych głowach zamęt, byście mogli poukładać w swoich głowach na nowo swoją wiedzę, swoje doświadczenia. Jej zdjęcia są schludne, dojrzałe, ciekawe i pełne emocji - nic tylko podpatrywać i się od niej uczyć.

Termin: 22 czerwca 2012 - 24 czerwca 2012 – 2 wolne miejsca


 
LeszeK Kowalski o zwyczajności w zwariowanym świecie. Fotografie Leszka są rozpoznawalne nawet przez niedowidzących z kilometra, ponieważ możemy je rozpatrywać bez emocji, nawet bez odniesień figuralnych - i tak są piękne poprzez kompozycję, grę kolorów.

Termin: 29 czerwca 2012 - 1 lipca 2012 – 2 wolne miejsca


 
Marka, Arcadiusa Mauritza, który był przy Złodziejewie od początku, pomagał w jego narodzinach, nikomu nie trzeba przedstawiać. Spotkanie w Złodziejewie z autorem niezwykłego projektu `Jezioro dusz` to sztuka kreacji, podróż wgłąb siebie, podróż w poszukiwaniu własnych możliwości stwarzania czegoś nowego nawet przy minimum środków.

Termin: 6 lipca 2012 - 8 lipca 2012 – otwarcie zapisów!


 
Lato w pełni... - spędzić je z browarem w ręku na plaży lub, o zgrozo, na działce, czy spędzić urlop oddając się swojej pasji, ucząc się i wypoczywając w pięknym miejscu, u boku ciekawych ludzi? Wybór należy do Was! Zapraszamy Was na jedyne w swoim rodzaju Twórcze wczasy: niezwykli twórcy, swoisty klimat miejsca, piękne modelki...

Termin: 13 lipca 2012 - 20 lipca 2012 - otwarcie zapisów!


 
Nie lękajcie się :-)
Zapraszamy na warsztaty dla Początkujących, którzy swoją przygodę z Fotografią chcieliby rozpocząć (na bardziej poważnie) właśnie w magicznym Złodziejewie. Poprowadzimy Was przez kręte ścieżki od nauki obsługiwania Waszych `cyfraków`, przez zapoznanie z dziełami mistrzów, pokazanie programów ułatwiających życie fotografa, aż po wykonanie z Wami sesji z naszymi cudownymi modelkami!

Termin: 20 lipca 2012 - 22 lipca 2012 – 6 wolnych miejsc


 
Zapraszamy Was na jedyne w swoim rodzaju Twórcze wczasy: niezwykli twórcy, swoisty klimat miejsca, piękne modelki...

Termin: 27 lipca 2012 - 3 sierpnia 2012 - otwarcie zapisów!


 
Warsztaty Złodziejewskie z Wiktorem i Ewą Franko to dwudniowa opowieść o zwykłym-niezwykłym portrecie, o elementach fotografii konceptualnej (żeby fotografia nie była nudna), o onieśmieleniach w pracy z pięknymi kobietami, o emocjach i graniu, o różnorodności i eklektyzmie w fotografii portretowej, o kreatywnym wykorzystaniu akcesoriów w fotografii postaci, o szklankach i rajstopach, oraz o powstawaniu edytoriali fotograficznych - czyli jak i po co robić historyjkę obrazkową.

Termin: 3 sierpnia 2012 - 5 sierpnia 2012 – otwarcie zapisów!


 
Zapraszamy na ostatnie w letnim sezonie Kolonie Twórcze.
Niezwykli twórcy, swoisty klimat miejsca, piękne modelki...
Do zobaczenia w Złodziejewie!

Termin: 10 sierpnia 2012 - 17 sierpnia 2012 - otwarcie zapisów! 

Koszty wszystkich warsztatów znajdziecie na końcu programów.
W cenę wliczone są domowe posiłki przygotowywane z ekologicznych produktów, pobyt  w stylowych 1-, 2-osobowych pokojach oraz rabaty od naszych partnerów wywalczone dla Absolwentów Złodziejewa.
 
Jeśli ktoś jeszcze się waha, zapraszamy do lektury licznych referencji, których wcale nie piszemy sobie sami :-)
 
 
DO ZOBACZENIA W ZŁODZIEJEWIE!

0 komentarze:

Publikowanie komentarza