czwartek, 1 marca 2012

Patronat Medialny nad Foto-Festiwal.pl

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do odwiedzenia i czynnego udziału w życiu nowego portalu Foto-Festiwal.pl . Strona ta skupia profesjonalistów oraz amatorów czyli miłośników dobrych zdjęć. Na stronie można prezentować swoje zdjęcia oraz zdobywać nagrody! Jako, że footoo.pl obejmuje patronat medialny pomożemy w wyborze prac konkursowych. Liczymy, że prac będzie napływać tak wiele iż wybór będzie masakrycznie trudny.

Foto-Festiwal.pl jest serwisem konkursowym, przewidzianym dla fotografów, amatorów oraz profesjonalistów. To baza najlepszych zdjęć prywatnych autorów, którzy chcą się podzielić swoimi pracami, a jednocześnie wziąć udział w walce o cenne nagrody, w tym książki oraz drukarki najwyższej klasy, ufundowane przez markę EPSON. Witryna w przeciwieństwie do licznych przedsięwzięć tego typu głosowanie zostawia nie jurorom, a swoim czytelnikom, dając im dodatkowo opcje komentowania oraz składania uwag i propozycji.

Ten internetowy Festiwal ma w pierwszej kolejności łączyć środowisko i dawać szansę pokazania swoich umiejętności, przy jednoczesnym dostarczaniu odpowiedniej ilości newsów i mniejszych eventów, w których każdego tygodnia można wygrać mniejsze nagrody i wyróżnienia.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza