wtorek, 13 grudnia 2011

Miss.footoo.pl 2012


Po raz już siódmy zachęcamy do wzięcia udziału w wyborze Miss footoo.pl. Tym razem edycja 2012. Mam nadzieje że apokalipsa nie zakłóci nam edycji 8 w 2013, ale nawet jeśli tak się stanie to przynajmniej nagroda będzie prestiżowa bo ostatnia :)


Tradycyjnie przyjmujemy wszystkie zgłoszenia od dziewczyn. Z tym, że w tym roku zastrzegamy sobie prawo do zmniejszenia ilości kandydatek do określonej liczby w drodze wewnętrznego wyboru.

Zgłoszenia przyjmujemy od 13 grudnia 2011 do 13 stycznia 2012. Głosowanie tradycyjnie będzie trwało miesiąc od 14 stycznia 2012 do 14 lutego 2012.

W zeszłym roku udział wzięło 41 modelek. Nie obyło się bez małych oszustw ze strony głosujących. W tym roku próby oszukiwania przy głosowaniu będą karane dyskwalifikacją. Nie będziemy dochodzi kto głosował na kogo i z jakich pobudek.

W tym roku mamy bardzo atrakcyjną nagrodę główną. Myślę, że skusi ona wiele dziewczyn do rywalizacji. Poza tytułem Dziewczyny roku 2012:

I Nagroda dla dziewczyny, która zdobędzie najwięcej głosów jest sesja zdjęciowa ufundowana przez Andrzeja Fetisha Frankowskiego.
II Nagroda dla dziewczyny uzyskującej drugie miejsce w ilości oddanych głosów jest sesja ufundowana przez Łukasz Jankowskiego-Wojtczaka

Zakres sesji i sceneria wg uznania laureatki. Miejsce gdzie odbędzie się sesja wg dalszych ustaleń z fundatorami nagród.

Formularz zgłoszeniowy na TUTAJ

 

0 komentarze:

Publikowanie komentarza