środa, 28 września 2011

Wiele Dróg – Jedna Pasja w Złodziejewie - osttanie edycje 2011

http://www.pub.pol-foto.pl/fotografia-slubna_2011-09-28_162818.jpg

W imieniu swoim i Warsztatów Fotografii Artystycznej „Wiele Dróg – Jedna Pasja” w Złodziejewie zapraszamy na ostatnie tamtejsze edycje w 2011 roku. Jeśli chcesz jeszcze bardziej ocieplić atmosferę tej pięknej jesieni, wykorzystaj ciekawie ten czas i zapisz się na jedne z dwóch jesiennych propozycji, na które zostały ostatnie miejsca:

Kropka nad i, czyli postprodukcja dla fotografujących :: 21-23 października

Photoshop i Lightroom dla fotografujących – szkolenie w Złodziejewie.

Wybór pomiędzy nauką w nudnych salach wykładowych, a wycieczką po naukę w miejsce pełne historii i klimatu jest prosty. Jeśli do tego doda się fakt, że podczas warsztatów zorganizujemy dla Was mały plener fotograficzny, chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że to najciekawsza propozycja warsztatów postprocessingu w Polsce.

Z reguły wszyscy będziemy pracować na tych samych zdjęciach, rozdanym uczestnikom przez prowadzącego, by praca szła szybciej i sprawniej.

Każdy uczestnik dostanie wydruk ze skrótami klawiszowymi do PSa, by ułatwić Wam i nam wspólną pracę.
Stworzyliśmy specjalnie dla Was tutorial, byście już przed przyjazdem do nas nauczyli się np. zakładać maski - każdy będzie zobligowany zapoznać się z nim.

Uczestnicy mogą, a może nawet powinni, zabrać ze sobą problematyczne dla nich zdjęcia, z którymi chcieliby COŚ zrobić, a nie bardzo wiedzą JAK.

Weekendy z MISTRZAMI: Gregor Laubsch :: 4 – 6 listopada
Gregor Laubsch to samouk  o niezwykłej fotograficznej wrażliwości. Ten utalentowany fotograf polskiego pochodzenia, na stałe mieszkający w Berlinie, tym razem przyjedzie do Polski, by poprowadzić kameralne warsztaty w Złodziejewie.
Październikowe spotkanie w małej grupie, głównie w studiu z mistrzem operowania światłem, z niezwykle utalentowaną wizażystką i stylistką fryzur, projektantką oraz  dwiema cudownymi modelkami to nie lada gratka dla miłośników fotografii. W programie: nieco teorii, mnóstwo praktyki, rozwijanie umiejętności budowania relacji z modelką i wizażystką oraz porady dotyczące postprodukcji.
Szczegółowy program na stronie: www.warsztatywzlodziejewie.pl

0 komentarze:

Publikowanie komentarza