piątek, 1 lipca 2011

Zapłacimy za Wasz Ślub i Wesele

http://supadu.com/images/working/s37714/1.png

TLC nowy kanał stylu życia platformy Discovery zaprasza na pierwszy ogólnopolski casting do nowego rozrywkowego programu telewizyjnego!
TLC obecnie poszukuje zabawne, towarzyskie i zakochane pary do wzięcia udziału!
Czy jesteście szalenie w sobie zakochani?
Czy marzycie o idealnym ślubie tego lata?
Jeśli TAK, to chcemy pomóc Wam pobrać sie!!!

Jeżeli jesteście parę młodą, która nie może doczekać się waszego ślubu, to Wy i Wasz wielki dzień może być pokazany w pierwszej polskiej edycji produkcji na TLC. A nawet lepiej, pozostaniecie nowożeńcami w ciągu paru tygodni i my zapłacimy za cały ślub i wesele.

Czy panna młoda dokładnie wie jak będzie wyglądać ślub jej marzeń?
Czy zaplanowaliście każdy szczegół swojego wielkiego dnia?
Czy pragniecie ażeby to był najlepszy dzień waszego życia?

Jeśli TAK, to my możemy pomóc spełnić wasz wymarzony dzień.

Jeżeli odpowiada wam, abyśmy sfinansowali ślub waszych marzeń, to napiszcie kilka słów o sobie i podajcie swój numer kontaktowy.

Nasz email: wystapwtv@discovery-europe.com

Wybierane sa szalenie zakochane w sobie pary, które nie mogą doczekać się swojego ślubu i zdecydowane są powiedzieć sobie sakramentalne ‘Tak’ juz tego lata.
Cały ślub i wesele zostaje sfinansowane przez nas. W programie zamierzamy przedstawić różne ceremonie ślubne i sposoby w jakich Pary Młode świętują Ten specjalny dzień. Jednym z głównych celów programu jest takze pokazanie przygotowania do ślubu, tj wybieranie sukni, poszukiwania sali ślubnej oraz organizacje każdego szczegółu. Tradycja i ukazanie różnorodności zwyczajów polskich jest tutaj dla nas bardzo ważna.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza