wtorek, 5 lipca 2011

Konkurs - Z obiektywem po Polsce

http://www.pub.pol-foto.pl/fotografia-slubna_2011-07-04_153216.jpg

Wakacyjne miesiące są czasem, w którym wszyscy planują urlopy, wyjeżdżają na wakacje, chwytają słońce. Konkurs „Z obiektywem po Polsce” idealnie wpasowuje się w ten czas. Jego celem jest utworzenie albumu, składającego się z prac fotograficznych, przedstawiających najpiękniejsze miejsca w Polsce, do których warto udać się na wakacje. Prace można nadsyłać w terminie do 5 sierpnia 2011. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone torbami Loop Vanguard Messenger.

„Z obiektywem po Polsce” to konkurs fotograficzny, który organizowany jest z inicjatywy sklepu foto-video WinMar.pl. Jego głównym celem jest utworzenie albumu składającego się ze zdjęć przedstawiających najpiękniejsze, warte odwiedzenia, miejsca w Polsce.
Udział w konkursie może wziąć każdy, wystarczy jedynie wkleić pracę konkursową na Fan Page’u WinMar w terminie od 05 lipca do 05 sierpnia. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni niepowtarzalnymi torbami Loop Vanguard Messenger.
Zasady konkursu:
Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w konkursie powinien wkleić od 1 do 3 zdjęć, związanych z tematem "Z obiektywem po Polsce" na Fan Page WinmarFB, wg dowolnej interpretacji z własnego konta na facebook.com. Wygrywa 5 osób, których prace zostaną wybrane przez jury. Dodatkowo nagrodzonych zostanie również 5 prac, które uzyskają największą ilość kliknięć "lubię to".

Nagrody
5 prac wybranych przez jury oraz 5 najlepszych prac wybranych przez uczestników konkursu otrzyma torby Loop Vanguard Messenger (http://winmar.pl/?keywords=messenger&s.x=0&s.y=0&s=SZUKAJ)
Szczegóły konkursu znajdują się na stronie http://www.facebook.com/WinmarFB
Serdecznie zapraszamy!

0 komentarze:

Publikowanie komentarza