środa, 15 czerwca 2011

Nordea Foto – Scena Letnia w obiektywie

http://www.pub.pol-foto.pl/fotografia%20slubna_2011-06-15_194412.jpg

Zapraszamy Was do udziału w konkursie „Nordea Foto – Scena Letnia w obiektywie”. Jest to konkurs na najlepsze fotografie z wydarzenia artystycznego Sceny Letniej Teatru Miejskiego
im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, w sezonie 2011. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które zajmują się fotografią zarówno profesjonalnie jak i amatorsko. Organizatorem konkursu jest Nordea Bank Polska.
{rdaddphp file=php/google.php} Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach – w kategorii fotograficy profesjonalni oraz w kategorii fotograficy amatorzy. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne oraz kupony na zakup sprzętu fotograficznego. Zwycięzca pierwszej nagrody w kategorii profesjonalistów otrzyma 3000 zł,
a  zwycięzca w kategorii amatorów 2000 zł. Wyróżnienia w obu kategoriach są premiowane kuponami na zakup sprzętu fotograficznego o wartości 1000 zł.
Fotografie pojedyncze lub fotoreportaże z wydarzenia (do ośmiu fotografii) w formacie minimalnym
15 x 21 cm. do 30x40 cm., można przesyłać lub dostarczyć osobiście do Centrali Nordea Banku 
w terminie do 8 sierpnia  2011 roku.

Najlepsze prace w obu kategoriach zostaną wybrane przez jury pod przewodnictwem znanego gdańskiego fotografa Macieja Kosycarza, autora albumów z serii ”Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia”.

Uroczyste ogłoszenie wyników będzie miało miejsce 14 sierpnia br. podczas gali zamykającej Sceną Letnią.

0 komentarze:

Prześlij komentarz