wtorek, 14 czerwca 2011

Letnie warsztaty fotograficzne w Krainie WHITE ALICE

http://www.pub.pol-foto.pl/fotografia%20slubna_2011-06-14_183944.jpg

Pomysł na tegoroczne wakacje dla wszystkich miłośników i miłośniczek fotografii !!!

Alicja Reczek fotografka szerzej znana jako WHITE ALICE, czarodziejka czy też Biała Alicja wychodzi tym razem z niebanalną propozycją tygodniowych warsztatów fotograficznych. Każdy, kto chciałby przekroczyć bramy Fotograficznej Krainy Czarów powinien wiedzieć, że zaplanowane są w te wakacje dwie edycje:

edycja lipcowa:  3-9.07.2011
edycja sierpniowa: 20-26.08.2011
{rdaddphp file=php/google.php}
Zgłosiło się do nas już sporo chętnych z różnych stron Polski. Wszyscy zwarci, gotowi i przepełnieni entuzjazmem na myśl o fotograficznej, wakacyjnej przygodzie. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc z których można skorzystać w lipcu. Tak więc serdecznie zapraszamy do rezerwacji !!!

Kolejną informacją jest to, że wydawnictwo Fabryka Słów (jeden z naszych patronów medialnych) ufunduje nagrody w formie pięknych, publikacji książkowych na pierwszą edycję w lipcu.

O warsztatach:

>Letnie Warsztaty Fotografii Artystycznej odbędą się w malowniczej miejscowości Cierszewo w pobliżu Płocka. To urokliwe plenery usytuowane na terenie Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego (woj.mazowieckie) W każdej z edycji wezmą udział trzy fotomodelki o skrajnych  typach urody. Wystąpią one w zakresach: -portret, -fashion, -topless i -akt. W warsztatach weźmie udział profesjonalna wizażystka/stylistka. Wykłady na temat prawa autorskiego poprowadzi prawnik. Przez cały czas trwania warsztatów będzie kręcony pamiątkowy film backstage. Oprócz rozbudowanego, kreatywnego programu warsztaty odwiedzą niezwykli goście specjalni ze świata kultury i sztuki. Uczestnicy będą mieli możliwość fotografowania modelek w różnych kostiumach i stylizacjach. Swoich kreacji użyczy na warsztaty projektantka. Zaplanowanych jest bardzo wiele unikalnych atrakcji takich jak:

-spływ kajakowy doliną rzeki Skrwy !!!
-zwiedzanie nadwiślańskiego muzeum-skansenu
-zdjęcia fotomodelek na koniach
-wiejskie-wieczorne grille

Celem tygodniowych, letnich warsztatów jest połączenie wiedzy teoretycznej z  praktyką i czynnym wypoczynkiem. Atrakcyjny, niebanalny program, wspaniali ludzie oraz cały klimat warsztatów, sprawiają, że nie sposób porównać ich z innymi, typowymi warsztatami fotograficznymi.

Wszystkie informacje i szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie:
www.warsztatyfoto.eu

kontakt: foto@alicjareczek.pl

0 komentarze:

Publikowanie komentarza