czwartek, 16 czerwca 2011

Konkurs – Złodzieje chwil

http://www.pub.pol-foto.pl/fotografia%20slubna_2011-06-17_001759.jpg

Pałac Jasminum i Warsztaty Fotografii Artystycznej `Wiele dróg – jedna pasja` ogłaszają konkurs aktu i portretu `Złodzieje chwil`, w którym na zwycięzcę czeka bilet na warsztaty w Złodziejewie o wartości 1200 zł!
Jurorami jesteście Wy sami! Zapraszamy do nadsyłania zdjęć i głosowania!
Czekamy na zdjęcia, których tematem jest ulotne, różnie pojmowane piękno: może to być zarówno akt jak i portret, kobiecy lub męski. Po naszej wstępnej selekcji fotografie zostaną oddane Waszemu głosowaniu.

Warunki i regulamin:

Tematem nadesłanych fotografii ma być po prostu człowiek w artystycznym ujęciu, obrazujący wizję twórcy, niechaj to będą zatrzymane w kadrze emocje, chwile, gesty – ludzie – zostańcie `Złodziejami chwil`.
Każdy fotograf może wysłać tylko jedno zdjęcie.
Zdjęcie musi być w formacie JPG o dłuższym boku do 1000 pikseli i maksymalnym rozmiarze do 500kb.
Żaden bok nie może być krótszy niż 400 pikseli.
Wypełniając formularz uczestnik potwierdzi, iż jest autorem fotografii i posiada do niej wszelkie prawa autorskie w tym zgodę na publikację zdjęcia z wizerunkiem osoby znajdującej się na fotografii ( Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami).
Każdy uczestnik może wysłać na konkurs tylko jedno zdjęcie.
Uczestnik zobowiązany jest podać, wysyłając zdjęcie swój adres e-mail – niemożność kontaktu ze zwycięzcą będzie skutkowała przekazaniem nagrody następnej wg ilości głosów osobie.
W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.
Zdjęcia należy nadsyłać do 20.07.2011, do wtedy też można oddawać głosy na swoich faworytów (więc im wcześniej nadeślecie zdjęcia, tym dla Was lepiej), wyniki będą widoczne na bieżąco. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia trwania konkursu w dowolnym czasie, o czym zawiadomi komunikatem zamieszczonym na internetowej stronie www.
Zgłoszenie zdjęcia do Konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie przez Organizatora tego zdjęcia w celach związanych z Konkursem oraz promocją idei Warsztatów.
Organizator oświadcza, że nadesłane na konkurs prace nie będą wykorzystywane do celów komercyjnych, sprzecznych z ideą konkursu.
Zwycięzca odbędzie warsztaty w Złodziejewie w uzgodnionym z Organizatorem terminie w roku 2011.

 

0 komentarze:

Publikowanie komentarza