niedziela, 1 maja 2011

Zapraszamy na Wspaniałe i Najlepsze w Polsce Warsztaty Fotograficzne

http://www.pub.pol-foto.pl/fotografia_slubna2011-05-01_230614.jpg

Zapraszamy Państwa na cykl letnich warsztatów tworzonych przez doświadczonych fotografów dla ludzi niezwykłych - pełnych pasji, szukających możliwości kreatywnego spędzenia wolnego czasu.
Warsztaty Fotografii Artystycznej "Wiele dróg - jedna pasja" w Złodziejewie to przedsięwzięcie, do którego prowadzenia zapraszani są najlepsi, najciekawsi fotografowie z Polski, a do współpracy zapraszane są przepiękne profesjonalne modelki.
Idea warsztatów zrodziła się z przeświadczenia, że każdy Widzi Inaczej, więc pragniemy pomóc Wam odnaleźć Siebie w fotografii.
Spotkamy się z Wami w klimatycznym, magicznym miejscu, z dala od zgiełku miasta, wyrwiemy Was na tydzień z szarej rzeczywistości i w twórczej atmosferze zaszczepimy wiedzę, damy wskazówki, pomożemy nauczyć patrzeć i widzieć.
Te warsztaty fotograficzne to idealna propozycja dla tych, którzy chcą pozyskać wiedzę i jednocześnie odpocząć, oddając się swojej pasji.
Jesteśmy jedynymi fotografami, a już na pewno pierwszymi, którzy z kursów, szkoleń fotograficznych zrobili coś więcej - nasze warsztaty to przede wszystkim twórcze wczasy w niezwykłym miejscu, które właściciele usiłują wrócić do życia po latach dewastacji i które to dzięki właśnie temu podniszczeniu oferują niezwykłe plenery. Tygodniowe warsztaty to aż 7 fotografów w 7 dni!!!, to możliwość spotkania z twórcami o odmiennym spojrzeniu na fotografię - każdy z nich pracuje inaczej, każdy z nich widzi inaczej ....tak jak i Ty widzisz inaczej.
Nie będziemy Cię namawiać do naśladownictwa - pokażemy Ci wiele dróg, a Ty wybierzesz swoją własną.

Zapraszamy na warsztaty tematyczne-weekendowe:


13-15 maja „Taneczne Akty z Veroniq Zafon. Warsztaty akty w studiu”, z dumą zapraszamy na weekendowe warsztaty aktu w studiu, i nie tylko w studiu, pod opieką genialnej Weroniq Zafon z udziałem jednej z nieziemsko pięknych wygimnastykowanych tańczących modelek.

20-22 maja Warsztaty obróbki cyfrowej zdjęć „Kropka nad i”, warsztaty z postprodukcji - Photoshop i Lightroom. Celem warsztatów będzie pokazanie uczestnikom i wykonanie razem z nimi fotografii od początku do końca - czyli zorganizowanie sesji zdjęciowej, a następnie dopracowanie fotografii w programach graficznych - wieloaspektowe rozwinięcie tematu cyfrowej ciemni i fotoedycji.

10-12 czerwca Weekendowe Warsztaty aktu w plenerze z Fetishem, warsztaty w magicznym miejscu pod okiem mistrza aktu, jednego z najbardziej znanych fotografów kobiecego ciała w Polsce – Andrzeja Frankowskiego

Oraz  na kolonie artystyczne –  tygodniowe warsztaty cieszące się ogromnym zainteresowaniem i dobrą sławą „7 fotografów w 7 dni.

To niezwykle intensywne warsztaty fotograficzne, będące spotkaniem z 7 różnymi twórcami, którzy reprezentują zupełnie odmienne poglądy na fotografię – spotkają się z Wami: praktycy i teoretycy, m.in. absolwent Wyższego Studium Fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, Filmowej i Telewizyjnej (PWSTFiT), absolwent ASP w Poznaniu Wydział Fotografii Profesjonalnej. Poznacie moc poruszeń w fotografii, nauczycie się tworzyć stylizacje z niczego, zetkniecie się z delikatną materią kobiecego ciała, postaracie się wejrzeć w emocje modelek, uzyskacie wskazówki dotyczące postprodukcji od grafika, przygotujecie się do fotografowania w trudnych warunkach oświetleniowych i wiele, wiele innych…

Najbliższe terminy, na które zapisy już trwają to:

13-20 czerwca „7 fotografów w 7 dni”,

1-8 lipca „7 fotografów w 7 dni”,

16-23 lipca „7 fotografów w 7 dni”.


Więcej informacji o prowadzących, szczegółowe programy etc. na:

www.warsztatywzlodziejewie.pl

0 komentarze:

Publikowanie komentarza