środa, 23 marca 2011

Zostań bohaterem z Casio Exilim

http://www.pub.pol-foto.pl/fotografia_slubna2011-03-23_081307.jpg
Firma Casio rozpoczyna zabawę, dla tych wszystkich, którzy mają w sobie coś z superbohatera i czas nie stanowi dla nich żadnej bariery. Na śmiałków, którzy pokażą swoje umiejętności, czekają nagrody w postaci dwóch cyfrowych „łowców chwil”, czyli Casio Exilim EX-FH100. Areną zmagań w tym konkursie jest oficjalny profil marki w serwisie YouTube.
{rdaddphp file=php/google.php} Zadaniem potencjalnych herosów, będzie przygotowanie krótkiego filmiku przedstawiającego zwykły dzień w niezwykły sposób. Kandydaci będą mogli wybierać między kategoriami: High Speed, a Slow Motion.

Uczestnik zabawy musi przygotować krótki film, w którym prezentowane postacie będą wykonywać wszystkie czynności w bardzo szybkim lub wolnym tempie - mówi Piotr Wierzbicki z firmy Zibi, dystrybutora Casio na Polskę. Wierzymy w bohaterów dnia codziennego i to że ujawnią w naszym konkursie swe zdolności. Proza życia stwarza im wiele okazji by to udowodnić – śmieje się Wierzbicki. Nasz konkurs, to okazja by nieco inaczej spojrzeć na czynności, które mechanicznie wykonujemy każdego dnia – dodaje.

Jeśli śniadanie i droga do pracy przez zakorkowane miasto zajmuje 3 minuty, a relacja z weekendowych wyczynów  zamyka się w 2 sekundach, to jest to najlepsza kategoria dla High Speedowych bohaterów. W przypadku kiedy pisanie jednego maila do szefa trwa 8 godzin, parzenie porannej kawy kończy się w chwili kiedy ta stygnie, a wyjście z psem zajmuje tyle, co wyprawa Phileasa Fogga dookoła świata, to wyraźny sygnał, iż bohater najlepiej czuje się w kategorii Slow Motion.

Na autorów najciekawszych materiałów czekają dwa aparaty Casio Exilim FH100, które zostaną przyznane w kategoriach: High Speed i Slow Motion.

Nagrody główne, zwane „łowcami chwil” to modele umożliwiające nagrywanie filmów w trybie High Speed z prędkością do 1000 klatek na sekundę. Aparaty z tej serii potrafią także wykonywać zdjęcia z szybkością dochodzącą do 60 klatek sekundę. Dzięki swym funkcjom mogą stać się wartościowym autem każdego bohatera dnia codziennego.

Uczestnicy zabawy do 4 kwietnia mogą przesłać filmy na specjalny kanał serwisu You Tube: www.youtube.com/CasioExilimPolska. Więcej informacji o konkursie można znaleźć na oficjalnym fan page`u marki Casio pod adresem: www.facebook.com/CasioExilimPolska.

Bohaterów poznamy w pierwszej połowie kwietnia.

0 komentarze:

Prześlij komentarz