środa, 23 marca 2011

Warsztaty Fotografii Artystycznej ''Wiele dróg – jedna pasja''

http://www.pub.pol-foto.pl/fotografia_slubna2011-03-23_144619.jpg
Zapraszamy Państwa na cykl wiosennych warsztatów tworzonych przez doświadczonych fotografów dla ludzi niezwykłych - pełnych pasji, szukających możliwości kreatywnego spędzenia wolnego czasu.
Warsztaty Fotografii Artystycznej "Wiele dróg - jedna pasja" w Złodziejewie to przedsięwzięcie, do którego prowadzenia zapraszani są najlepsi, najciekawsi fotografowie z Polski, a do współpracy zapraszane są przepiękne profesjonalne modelki.
Idea warsztatów zrodziła się z przeświadczenia, że każdy Widzi Inaczej, więc pragniemy pomóc Wam odnaleźć Siebie w fotografii. Zatem w klimatycznym miejscu, z dala od zgiełku miasta, spotykają się ludzie z najdalszych zakątków kraju, by poznać tajniki pracy skrajnie różnych twórców - pasjonaci fotografii, którzy pragną spośród wielu fotograficznych dróg, odnaleźć własną ścieżkę. By w twórczej atmosferze zdobyć wiedzę, pozyskać wskazówki, nauczyć się patrzeć i widzieć. Te warsztaty fotograficzne to idealna propozycja dla tych, którzy chcą pozyskać wiedzę i jednocześnie odpocząć, oddając się swojej pasji.
www.warsztatywzlodziejewie.pl


www.warsztatywzlodziejewie.pl

 

0 komentarze:

Prześlij komentarz