niedziela, 13 marca 2011

Ruszył konkurs ''Moja sportowa Praga''

Od 4 do 23 marca miłośnicy Pragi i amatorzy fotografii mogą spróbować swoich sił w konkursie pod hasłem "Moja sportowa Praga". Finał rywalizacji odbędzie się 16 kwietnia podczas III Biegu Dookoła ZOO. Najciekawsze zdjęcia będzie można podziwiać w CH Warszawa Wileńska.
Konkurs odbędzie się w dwóch etapach. Podczas pierwszego (4-23 marca) zbierane będą zdjęcia wszystkiego, co kojarzy się ze sportem na Pradze. W drugim etapie (16 kwietnia) 20 finalistów będzie miało okazję sfotografować III Bieg Dookoła ZOO - imprezę w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym.
Trójka zwycięzców zostanie nagrodzona bezpłatnym udziałem w profesjonalnych warsztatach fotograficznych, organizowanych przez Warszawską Szkołę Fotografii. Najlepsze zdjęcia z obu etapów konkursu będzie można natomiast podziwiać w CH Warszawa Wileńska w dniach 30 marca - 15 kwietnia oraz od 20 kwietnia do 8 maja.
Regulamin konkursu dostępny jest na stronach: www.biegzoo.pl oraz www.warszawa-wilenska.pl. Zdjęcia prosimy przesyłać na adres: foto@biegzoo.pl.
Bieg Dookoła ZOO to jedyna w Polsce impreza biegowa, której trasa prowadzi przez ogród zoologiczny. Zawody cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. W 2010 roku tysiąc pakietów startowym rozeszło się w ciągu 4,5 godziny.
Organizatorem biegu oraz konkursu fotograficznego jest agencja marketingu sportowego Sport Evolution.

0 komentarze:

Prześlij komentarz