poniedziałek, 5 lipca 2010

Ruszyła V edycja konkursu SUPERLATO 2010

http://art.zobacz.com.pl/fotografia_slubna_2010-07-05_161807.jpg

Jeśli fotografia jest Twoją pasją, kochasz robić zdjęcia, które są dla Ciebie rodzajem dziennika z podróży - jaką jest życie, to ten konkurs jest dla Ciebie! Wymierzcie obiektywy Waszych aparatów w najciekawsze dla Was rzeczy, miejsca, osoby  i do dzieła! Utrwal jedyne w swoim rodzaju dynamiczne i nietypowe chwile.


 „SUPERLATO 2010” to już V edycja wakacyjnego konkursu organizowana przez  Superfoto.pl – lidera wśród polskich fotolabów internetowych. To konkurs inny niż wszystkie. Nie tylko za sprawą atmosfery jaka mu towarzyszy, ale przede wszystkim dzięki nagrodom jakie przygotowane są dla finalistów oraz osób wyróżnionych. Zapraszamy zarówno amatorów, zawodowców i pasjonatów fotografii.

Lato, to  czas rodzinnych wyjazdów, spotkań  z przyjaciółmi. Przed Tobą mnóstwo niezapomnianych wrażeń, które na długo zagoszczą w Twojej pamięci.  Zdjęcia są idealną formą zatrzymania tych chwil. Wakacje to doskonała okazja do eksperymentowania z fotografią. Osoby, które czują w sobie duszę artysty, mogą spróbować techniki malowania światłem, która  tworzy zjawiskowe efekty.

W poprzednich edycjach konkursu, uczestnicy dali upust swojej kreatywności i oraz w  pełni wykorzystali możliwości jakie oferują nam obecne aparaty. Tematyka zdjęć obejmuje:  dzieci, podróże, sport, przyrodę  i malowanie światłem. Każdy może odnaleźć coś dla siebie. Jury oceniać będzie: nieszablonowe podejście do tematu, kompozycję oraz poprawność wykonania.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.  Laureaci podium otrzymają kolejno za zajęcie: I miejsca: aparat cyfrowy CANON EOS  1000D z obiektywem 18-55mm, II miejsca:  aparat cyfrowy PRAKTICA DCZ 8.3, III miejsca: pakiet 500 szt. darmowych odbitek Premium w formacie 10x15. Ponadto z poszczególnych kategoriach przyznane zostaną wyróżnienia oraz nagrody w postaci pakietu 250 szt. darmowych  odbitek Premium w formacie 10x15.

Do konkursu zapraszamy wszystkie osoby pełnoletnie, dla których  fotografia jest częścią życia jak i wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę. Każdy uczestnik ma prawo nadesłać nie więcej niż jedno zdjęcie dziennie. Aby zgłosić fotografię należy zarejestrować się w serwisie superfoto.pl.  Konkurs trwa od 25.06.2010 do 08.09.2010.

Szczegółowe informacje oraz regulamin można znaleźć na stronie www.superfoto.pl
Pamiętaj nie trzeba być  profesjonalistą żeby robić  rewelacyjne zdjęcia , ważne aby fotografie przejawiały indywidualne  próby odnalezienia własnej drogi.

 

0 komentarze:

Prześlij komentarz