środa, 22 kwietnia 2009

Drugie urodziny uknowhowwedo.com !

http://art.zobacz.com.pl/footoo_pl_2009-04-22_121959_fotografia.jpg

Moi drodzy. Wielkimi krokami zbliżają się drugie urodziny naszej strony. Z tej okazji postanowiliśmy przy współpracy z Najebany Crew zorganizować wielką imprezę urodzinową, na którą zapraszamy Was już dziś!
Wszystko odbędzie się 16 maja w klubie Fonobar (ul.Wawelska 5), start, o godzinie 20:00.
Zagrają tacy artyści jak Tetris, Pogz, Zeus, Junes, Kotkuler, 2sty i wielu innych (szczegóły poniżej).
Serię koncertów poprzedzi projekcja filmu Wholetrain' opowiadającego, o trudach dorastania writerów w wielkim mieście. Podczas tego wieczoru nie zabraknie również solidnego bboyingu, który zapewni jedna z warszawskich ekip.
Całość poprowadzi Theodor, gospodarz m.in. Haiha022, Hip-Hop Day Session czy FreshSkillz.
Impreza odbędzie się na powietrzu, w ogrodzie klubowym, w razie nieprzychylności aury udostępniamy namiot na ok. 400 osób.
Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was kilka darmowych niespodzianek.

Wjazd: 15 zł
Star: 20:00
Zapisz się
www.lastfm.pl/event/1037767
www.fonobar.pl

TeTris- dwukrotny v-ce mistrz Wielkiej Bitwy Warszawskiej, zwycięzca wielu wolnostylowych sesji, uznany autorytet w dziedzinie freestyle'u. według wielu najlepszy freestyle'owiec w kraju. Oprócz tego członek podziemnego projektu z Podlasia (WieszOCoChodzi), mający na koncie fenomenalną EPkę "Naturalnie" z 2004 roku, uchodzącą za jeden z największych klasyków niezależnego polskiego hip hopu. Tet pojawiał się również dwukrotnie na winylach wydawanych przez Metro a wraz z m.in. Deobe, Kadą czy Pierrotem współtworzył formację All Star Team. Pod koniec marca ukazał się doskonale przyjęty przez fanów mixtape, "Stick2MyNameRight", nagrany w całości pod bity amerykańskiego producenta, Statik Selektah. Materiał został zmiksowany oraz okraszony solidnymi cutami przez niezawodnego Dj'a Torta, który na koncercie stanie za gramofonami a serię koncertów uwieńczy swoim występem podczas afterparty. W roli hajpmena na scenie zobaczymy [b]Pogza[/b]. Na koniec wiosny zapowiedziana została premiera długo wyczekiwanego legalnego albumu Teta, "Dwuznacznie". Koncert w Fonobarze to idealne miejsca do sprawdzenia przedpremierowych kawałków z płyty.

http://www.myspace.com/tetmusic
http://www.myspace.com/tort83

Zeus- łódzki raper i producent, prowadzący cotygodniową audycję na antenie RadioStudyo, wraz z Joteste współtworzy zespół Pierwszy Million. O jego klasie świadczyć może fakt, iż niejednokrotnie zapraszany był do współpracy przez OSTRego, udzielając się nie tylko wokalnie na jego albumach (produkcja "Więcej Decybeli By Zagłuszyć"). W czerwcu 2008 Zeus został zwycięzcą konkursu na Demo Roku organizowanego przez Magazyn WuDoo. Nagrodą w konkursie była możliwość nagrania i wydania oficjalnego albumu, korzystając przy tym z bitów producenckiej czołówki w kraju, z czego Zeus całkowicie zrezygnował decydując się na wykorzystanie tylko i wyłącznie swoich podkładów. Album "Co Nie Ma Sobie Równych" wywołał ogromne poruszenie wśród słuchaczy, którzy praktycznie jednogłośnie określili krążek mianem Debiutu Roku. Oprócz Joteste, wspierającego artystę na majku, za deckami pojawi się Dj Cube, znany m.in. ze świeżo wydanego materiału "Motyla Noga Mixtape", promowanego przez samego Dj'a Premiera! Na swoim koncie, muzycy mają występy przed takimi sławami jak Afu-Ra, Naughty By Nature czy J-RO.

http://www.myspace.com/zeus94bpm
http://www.myspace.com/jotestepierwszymilion
http://www.myspace.com/djcubeborntoroll

Rap Addix to trzech ludzi, zajmujących się rapem już od ładnych paru lat, trzon ekipy stanowi duet Junes & soulpete (raper/producent), wcześniej znani jako Bezsenni. Całkiem niedawno do ekipy dołączył znany z EPki "Bybzi Bybzi" LaikIke1, który już jako pełnoprawny członek Rap Addix pojawi się na LP, natomiast aktualnie Rap Addix znane jest póki co z EPki pt. "Właściwe Proporcje" (gościnnie można usłyszeć Na Pół Etatu oraz Jeżozwierza), gdzie całościowo praktycznie za rap odpowiedzialny jest Junes. Na koncercie Junesa wspomoże mokotowski duet Na Pół Etatu, znany m.in. z płyty "Materiał Promocyjny" (gościnnie W.E.N.A., VNM), z której numerów na pewno nie zabraknie. Za deckami natomiast stanie Dj Hałas, którego cuty mogliście poznać na EPce Solara i soulpete'a a także na albumie Rap Addix.

http://www.myspace.com/rapaddix
http://www.myspace.com/napoletatu
http://www.myspace.com/ha90

Kotkuler- ultra raper z Bemowa, wchodzący w skład ekipy nC!, nagrywający z największym luzem jaki tylko może mieć muzyk. Wraz z nim na scenie wystąpi blendmejker 2sty, mający na swoim koncie dwa szalone mixtape'y "Wk***iony Dzieciak", oraz "Jamnik Mixtape" z hitem ostatnich czasów, Hemp Gru Coco Jambo. Za adapterami stanie Dj Bidi, fanatyk czarnych płyt. Ślad po sobie zostawił na projekcie Echo, Beatowscy oraz na w/w Jamniku. Grywał w takich klubach jak Indeks czy Ice Club. W trójkę wystąpią w ramach nowego projektu, Tłusty Kot.

http://www.myspace.com/kotkuler
http://www.myspace.com/2sty

 

0 komentarze:

Prześlij komentarz