czwartek, 2 kwietnia 2009

Canon EOS 400D

http://art.zobacz.com.pl/footoo_pl_2009-04-02_131902_fotografia.jpg

Świat w zasięgu ręki dzięki aparatowi EOS 400D.Dzięki doskonałej matrycy CMOS o rozdzielczości 10,1 megapiksela oraz wbudowanemu systemowi czyszczącemu firmy Canon aparat umożliwia wykonywanie zdjęć o charakterystycznej dla systemu EOS ostrości i czystości.
Funkcje

{rdaddphp file=php/google.php}

    * Matryca światłoczuła CMOS o rozdzielczości 10,1 megapiksela
    * Wbudowany system czyszczący EOS
    * Ekran LCD o przekątnej 2,5"
    * 9-punktowy szeroki AF
    * Style Picture Style
    * DIGIC II
    * 3 klatki/s i seria do 27 zdjęć
    * Oprogramowanie DPP do przetwarzania obrazów RAW
    * Niewielki ciężar i zwarta konstrukcja
    * Zgodność z obiektywami EF/EF-S i lampami Speedlite serii EX

Wszystko w zasięgu ręki.Jakość
Zastosowana w modelu EOS 400D matryca o rozdzielczości 10,1 megapiksela zapewnia tę samą doskonałą jakość matrycy światłoczułej CMOS, jaką oferują modele z profesjonalnej serii EOS 1. Matryca CMOS zapewnia nie tylko doskonałą czułość w warunkach słabego oświetlenia i niemal całkowity brak szumu, ale także szybkość działania i energooszczędną eksploatację.

Wbudowany system czyszczący EOS
We wnętrzu aparatu EOS 400D działa kompleksowy system czyszczenia i ochrony przed kurzem, który utrzymuje nieskazitelną czystość i pozwala zawsze uzyskać doskonałe wyniki. Połączone technologie zapewniają zmniejszenie ilości kurzu na matrycy, jego odpychanie i usuwanie. W ich skład wchodzi także zintegrowany system czyszczenia matrycy, który przy każdym włączeniu aparatu strząsa z niej kurz.

Duży, jasny ekran LCD
Wyjątkowo jasny ekran o przekątnej 2,5" i rozdzielczości 230 000 pikseli jest niemal dwukrotnie większy niż w modelu EOS 350D i sprawia, że przeglądanie zdjęć jest czystą przyjemnością. Zdjęcia wydają się wyraźniejsze, bogatsze i bardziej nasycone, zaś kąt widzenia 160° ułatwia ich szybkie przeglądanie i udostępnianie innym.

Szybciej i dłużej
Możliwość zarejestrowania nawet 27 zdjęć seryjnych w formacie dużego obrazu JPEG (10 w formacie RAW) z prędkością 3 klatek/s: to jak zużycie całej rolki kliszy w jednej serii.

 

http://art.zobacz.com.pl/footoo_pl_2009-04-02_131902_fotografia.jpg


Styl Picture Style
Możliwość przełączania stylów Picture Style to jak zmiana kliszy w połowie rolki w celu uzyskania innego odwzorowania kolorów i efektów czarno-białych. Ostrość, kontrast, kolory i nasycenie mogą być indywidualnie dostosowane.

Precyzyjny, 9-punktowy szeroki AF
Wybór jednego spośród dziewięciu ustawionych punktów ostrości w ujęciu umożliwia szybką i dokładną regulację ostrości — nawet w przypadku obecności w kadrze obiektów pobocznych i kompozycji opartych na „regule trójek”.

DIGIC II
Ten malutki superkomputer precyzyjnie, dokładnie i szybko przetwarza kolory. Procesor DIGIC II jest szybki i energooszczędny, a przy tym pozwala na rozruch w czasie 0,2 s.

Oprogramowanie Digital Photo Professional (DPP)
Oprogramowanie DPP znajduje się w zestawie i umożliwia szybkie przetwarzanie obrazów RAW.

Niewielki ciężar i zwarta konstrukcja
Ochronę aparatu zapewnia mocna i trwała obudowa, która pozwala także ograniczyć ciężar aparatu do zaledwie 510 g.

Obiektywy i akcesoria EF
Aparat EOS 400D jest zgodny ze wszystkimi spośród ponad 60 obiektywów EF i EF-S oraz wszystkimi lampami błyskowymi Speedlite serii EX. System E-TTL II przesyła dane takie jak ogniskowa czy odległość ze zgodnych obiektywów EF do lamp błyskowych Speedlite, co umożliwia uzyskiwanie niezmiennie dokładnych wartości ekspozycji lampy błyskowej.

Połączenia
Wyjście Video Out umożliwia korzystanie z ekranu odbiornika TV. Szybkie przesyłanie danych stało się standard dzięki interfejsowi USB 2.0 Hi-Speed 

 

0 komentarze:

Publikowanie komentarza