środa, 4 lutego 2009

Czytaj newsy i wygraj wakacje w raju

http://konkurs.cafenews.pl/App_Themes/Caffca-v2/Images/header/logo.gif
Choć dopiero luty wielu z nas już teraz wybiera miejsca letniego wypoczynku. Jak co roku najbardziej pożądane są oczywiście egzotyczne destynacje. Zamiast przeglądać setki katalogów i kalkulować koszty wyjazdu możesz wziąć udział w konkursie „Rajskie wakacje na Bali” organizowanym przez Cafe News.

Pierwszy w Polsce agregator aktualności  razem z Zobacz.com.pl rusza
z konkursem „Rajskie wakacje na Bali” (więcej na konkurs.cafenews.pl ). Do wygrania wyjazd na wyspę Bali dla dwóch osób oraz wiele atrakcyjnych nagród: mp4, aparaty fotograficzne, odtwarzacze DVD, koszulki.
Bali nazywana „wyspą bogów i demonów” to egzotyka w najlepszym wydaniu. Znaleźć tam można porośnięte bujną i piękną roślinnością tereny oraz wulkaniczne pasma górskie malowniczo wkomponowujące się w tętniący życiem krajobraz. Oryginalny folklor, architektura, taniec to jedne z wielu wizytówek Bali i jego mieszkańców, którzy słyną
z niezwykłej serdeczności dla turystów. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i poczuje
się jak w przysłowiowym niebie. Bali to raj na ziemi, w którym każdy zarówno amator wędrówek w nieznane tereny dżungli jak i typowy wczasowicz wylegujący się na plaży znajdzie coś dla siebie.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza