czwartek, 4 grudnia 2008

Patrycja Chabier wywiad

http://www.footoo.pl/images/zoom/GNSEZS/viewsize/KC08_02.jpg

Dziś prezentujemy wywiad z Patrycją Chabier.
Zapraszamy do galerii zdjęć www.patrycja-chabier.phootoo.pl

1.Imię i nazwisko:
Patrycja Chabier

2.Miejsce urodzenia i data:
Wrocław,30 lipca 1991

3.Stan cywilny:
panna

    Odkąd pamiętam chciałam być modelką  Zawsze zazdrościłam dziewczynom, które widziałam na okładkach gazet lub na pokazach mody .Niestety mój wzrost nie pozwolił mi być modelka na wybiegu ,dlatego wybrałam karierę fotomodelki, z czego jestem teraz bardzo zadowolona;)
    Moja przygoda z fotomodelingiem zaczeła się od castingu na który zostałam zaproszona przez właściciela znaczącej agencji, który wypatrzył mnie na stronie internetowej gdzie zamieściłam amatorskie zdjęcia.Przede wszystkim uczę się na razie w liceum ogólnokształcącym, a w weekendy zajmuję się fotomodelingiem.W wolnym czasie staram się kontaktować z fotografami i powiększać swoje porfolio.
Od 7 lat ciężko trenuje taniec disco dance oraz hip-hop.
Jestem wiecznie zapracowana i zabiegana;)aa
    Uważam,że jest to świat pelen intryg i oszustw w którym przede wszystkich licza się pieniadze. Pogodziłam się z tym,ponieważ jest to cena jaką trzeba płacić za bycie modelką.
Aczkolwiek są ludzie w tym biznesie którzy podchodza  do sprawy profesjonalnie i lojalnie i z takimi ludźmi staram się współpracować i bardzo ich za to cenie.
    Przed sesją zawsze obawiam się, że nie wyjdę na zdjęciach tak jak bym chciała, że coś mi nie wyjdzie.
Na szczęście miła atmosfera na sesjach rozładowuje napięcie i staję się bardziej pewna siebie przez co zdjęcią wychodzą rewelacyjnie;).
Najprzyjemniejszą rzeczą jest przede wszystkim pozowanie. Uwielbiam „bawić” się przed obiektywem i pokazywać swoje nowe oblicza. Nie chcę nikogo grać i udawać kogoś kim nie jestem.
    Na pierwszą sesję zostałam zaproszona przed fotografa z mojego miasta. Robiliśmy fotki w plenerze dzięki niemu łatwo oswoiłam się z aparatem i chciałam zdobywać nowe doświadczenie. Dalsza przygoda przebiegała już z profesjonalną agencją.
    -Czy myślała Pani aby wyjechać z kraju?
    -Oczywiście bardzo bym chciala, jednak ze względu na młody wiek i naukę,nie mogę sobie na to pozwolić.Priorytetem jak na razie jest dla mnie skończenie szkoły z dobrze zdaną maturą.Potem być może studia za granicą no i chęć podbicia rynku zagranicznego.
    Jeśli chodzi o moją diete to brzmi ona prosto:ruch. Jak wcześniej wspominałam ciężko trenuję także nie muszę stosować drastycznych diet, jednak unikam jedzenie w restauracjach typu fast-food.
Jeżeli chodzi o dziewczyny,które się głodzą…Myślę ze nie zdają sobie sprawy jakie może mieć to dalsze powikłania.Nie myślą w tym wszystkim o swoim zdrowiu. Radziłabym pójśc im do dietetyka i zacząć ćwiczyć.

{rdaddphp file=php/google.php}


    -Aby wyglądać pieknie i młodo?
    -Świeże owoce i oczywiście sport:;) Zabieg by zawsze pięknie wyglądac? Dla mnie to taniec który powoduje usmiech i przy okazji wyszczupla;)
    -Jak spędza Pani wolny czas?
    -Kino lub wypad do pubu ze znajomymi. Oraz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Njabardziej lubię spaghetti jeśli chodzi o potrawy. Najchętniej czytam Paulo Coelho a w szczególności „Zahir”. Muzykę lubią taką do jakiej tańczę czyli r&b.Najbardziej cenię u ludzi szczerość, zaś najmniej nie lubię zazdrości i braku szacunku do drugiej osoby.
    -Kariera a rodzina?
    -Jako że jestem jeszcze młodą osobą-mieszkam z rodzicami. Czasami się denerwują jak wyjeżdzam na sesje, które trwają kilka dni. Jednak mam nadzieję, że się powoli zaczną do tego przyzwyczajać. Wiedzą, że nie mogą mi zabronić tego co bardzo lubię robić:)
    -Pani ulubione zdjęcie?
    -Najbardziej lubię zdjęcie zrobione przez Marcina Wasiołkę „MEDUSA”.Była to moja pierwsza sesja z tym fotografem. Koncepcja zdjęcią była zupełnie inna i dopiero  w studio wpadliśmy z Marcinem na pomysł zupełnie innej stylizacji, która okazała się trafna w 100%.
Pozdrawiam Marcina:)
    Bardzo lubię zdjęcia Kate Moss ;) Wszystkie ;)
    -Osoba która pani podziwia?
    -Moja mama.Jest człowiekiem o wielkim sercu,jest bardzo silna i wiem że zawsze mogę na nią liczyć.
    -Najpiękniejsza chwila w życiu?
    -Czekam na niąJ
    -a naj smutniejsza?
    -Nikt chyba nie chce wracać do takich rzeczy;)
    -Co sprawia ze się Pani uśmiecha?
    -Usmiecham się bardzo często i nie trzeba zbyt wiele by ten uśmiech wywołać;) Po pierwsze dobra choreografia na treningu a po drugie moi przyjaciele,wiedzą jak szybko i skutecznie  poprawić mi humor.
    -Ideał faceta?
    -Nie mam swojego ideału. Ideały są nudne. Musi mieć to „coś” co by mnie do niego przyciągało.
Ponadto na pewno musiał by być cierpliwy i opiekuńczy,potrafiący mnie rozbawić i pomagać mi w trudnych chwilach.I żeby się nie spóźniał bo tego nie znoszęJ  
    -Czy jest pani w stanie utrzymać z pracy modelki?
    -Oj obecnie na pewno nie, gdyż probuję swych sił w tej branży dopiero od roku.Jest to na razie moją pasją,a nie pracą.
    -Czy jest coś czego pani żałuje?
    -Nie żałuję swoich decyzji. Wierzę w lepsze jutro.
    -Trzy życzenia?
    1.Przetańczyć cale swoje życie
    2.Odnieść sukces w fotomodelingu
    3.Dużo zdrowia i szczęścia dla najbliższych by zawsze byli uśmiechnięci;)
    -Miejsce do którego chcialaby Pani uciec?
    -Wyspa Thassos ;)

0 komentarze:

Publikowanie komentarza