wtorek, 23 września 2008

Aktualnie jesteśmy w Maroko

Sezon urlopowy już dawno za nami. Znowu praca, szkoła i nawał obowiązków. Zawsze trzeba być poinformowanym, co piszczy w przysłowiowej trawie, a to zajmuje sporo czasu. Ułatwieniem mogą okazać się agregatory aktualności.
Na rynku pojawia się coraz więcej stron zawierających newsy z kraju i ze świata. Nie musisz jednak być skazany na jedno źródło informacji. Alternatywą jest instalacja darmowego programu, który z różnych tematycznie portali (wybranych przez Ciebie) przefiltruje najnowsze informacje. Teraz można być na bieżąco bez przeszukiwania godzinami stron WWW, ale i coś więcej. Pierwszy w Polsce agregator aktualności CafeNews.pl razem z zobacz.com.pl i footoo.pl rusza od 25 września z konkursem „Wyprawa do Maroko i 1000 nagród” (więcej na http://wyprawa.cafenews.p l). Ciekawa propozycja dla tych, którzy chcą być na czasie z newsami.
Maroko to orientalna kultura i malownicze krajobrazy. To tutaj kręcone były sceny takich filmów jak „Casablanca” z Humphreyem Bogartem i Ingrid Bergman czy „Ultimatum Bourna” z Mattem Damonem. Marzenia o podróży w jedno z najmodniejszych ostatnio miejsc może się spełnić i to nie za dotknięciem czarodziejskiej różyczki. Może niebawem wyślesz pocztówkę sąsiadowi „aktualnie jesteśmy w Maroko”.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza