piątek, 18 lipca 2008

Jarosław oczami Młodych III Edycja Konkursu

Klub Młodych Fotografów działający przy Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu zaprasza do udziału w III edycji projektu fotograficznego Jarosław Oczami Młodych, który już na stałe wpisał się w wydarzeniach kulturalnych miasta.

 {rdaddphp file=php/google.php}
Tegoroczna edycja to 3 dniowe wydarzenie. Rozpocznie się ono 5 września wieczorem
w Małej Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie przewidziany jest wernisaż wystawy fotograficznej.
6 września (sobota)  to czas spotkania i warsztatów a także możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce czyli podróż z aparatem po mieście. 7 września (niedziela) rozpocznie się łapaniem dobrego porannego światła – czyli czeka nas plener, następnie będzie czas na kolejną porcję teorii jak również omówienie portfolio przez zaproszonych gości. Popołudnie to czas , kiedy na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu  zarówno uczestnicy jak i pozostali mieszkańcy miasta będą mogli obejrzeć pokaz diaporam specjalistów w tej dziedzinie sztuki. Diaporama jest to swoiste połączenie muzyki i fotografii. Forma ta cieszy się co raz większym zainteresowaniem.
Po 3 dniach projektowych uczestnicy mają tydzień by fotografować i przesłać organizatorom wykonane przez siebie zdjęcia. Po omówieniu i selekcji prace trafiają na stronę internetową
a najlepsze z nich eksponowane są na wystawie. Otwarcie wystawy odbędzie się 19 września
o godz. 18.00 w Małej Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu.

 

ZGŁOSZENIA:
Udział w projekcie jest bezpłatny, jednak ze względu na fakt iż co roku przybywa chętnych a organizatorzy chcą zapewnić uczestnikom jak najlepsze warunki do pracy obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Przyjmowane są do 3 września 2008 drogą mailową: kmf.jaroslaw@wp.pl lub telefonicznie pod numerem: 0 697 386 139 w zgłoszeniu należy podać IMIĘ NAZWISKO, mail, TEL, GG, oraz informację jak długo interesujesz się fotografią i jakim sprzętem fotografujesz. 

0 komentarze:

Publikowanie komentarza