wtorek, 13 maja 2008

Anna Madaj kontra pytania czytelników

Dziś ciąg dalszy wywiadu z Anną Madaj tym razem pytania czytelników. Jesli masz jakieś pytania do naszych dziewczyn pisz pytanie@footoo.pl lub zapraszamy na forum.

1. Brałaś udział w bardzo wielu konkursach miss w Polsce oraz zagranicą, który z tych konkursów był dla ciebie najważniejszy ? Jak oceniasz poziom ich organizacji -tych u nas i tych zagranicznych? Co się stało, ze nie mogłaś wystąpić w Queen of the World 2007 - czytałem ,że wytypowano cię początkowo na Queen of Poland 2007?

{rdaddphp file=php/google.php}

Najważniejszym i najprzyjemniejszym dla mnie konkursem był Miss European Tourism 2006 na Sycylii, gdzie przesympatyczna żywiołowa publiczność i miła atmosfera bardzo zapadły mi w pamięć. Ze szczególnym sentymentem zawsze będę wspominać też Poznaniankę Miesiąca, gdyż był to mój debiut i pierwszy występ na scenie.
   Jeśli chodzi o organizację konkursów- zagranica stawia nie tyle na skomplikowaną choreografię, co na poznanie danego kraju, jego kultury i zwyczajów, obejrzenie ciekawych i charakterystycznych miejsc. W Polsce na zgrupowaniach dostaje się większy "wycisk" i więcej czasu poświęca się próbom scenicznym - co oczywiście owocuje ciekawym show finałowym. Wszystko ma swe plusy i minusy...
   Faktycznie miałam wystąpić na Queen of the World jako Queen of Poland 2007, niestety z powodów rodzinnych musiałam odwołać swój wyjazd do Austrii i ostatecznie Polskę reprezentowała tam inna dziewczyna.

2. Poznałaś Magdę Mikler, Agatę Marciniak i Sandrę Brudzińską. Co o nich myślisz ? Czy Magda rzeczywiście wygląda inaczej w realu , jak to sugerują niektórzy internauci ?

Magdę Mikler poznałam na finałowym zgrupowaniu Miss Bikini Poland 2003, brałyśmy też razem udział w World Bikini Model International 2006 oraz w konkursie w Catanii. Jest miłą, naturalną , mądrą dziewczyną, o ciekawych zainteresowaniach... Ma bardzo różnorodne zdjęcia w portfolio i na ich podstawie widać jak wygląda. Dziwne opinie na jej temat pochodzą moim zdaniem w większości od złośliwców, którzy sami nie mają odwagi zrealizować swych marzeń i pasji - a tylko śledzą czyjeś losy i marudzą ;-)))) Takich osób jest niestety w naszym kraju bardzo wiele  ;-)
  Agatę Marciniak spotkałam na zgrupowaniu na Malcie, jest zadbaną ,uśmiechnięta, fotogeniczną kobietą.
  Z Sandrą Brudzińską poznałyśmy się na inauguracyjnym zjeżdzie klubu M jak Miss, bardzo ją polubiłam i namawiam do udziału w międzynarodowym konkursie, gdyż jestem zdania że ma duże szanse przywieżć stamtąd szarfę lub nawet koronę  ;-)

3. Wiele osób plotkuje , że byłaś lub jesteś nieoficjalnie związana z Pudzianowskim. Czy to prawda? Co o nim myślisz prywatnie?

Plotki i ploteczki... Jeśli związek byłby nieoficjalny oznacza to, że to nie mówi się o nim głośno hahahh ... A poważnie : nie jestem i nigdy nie byłam dziewczyną Mariusza  ;-)  .  Jakim jest on człowiekiem prywatnie ? Bardzo upartym, energicznym, wesołym, pomysłowym,  żyjącym pod ogromną presją czasu, obowiązków oraz swojego rodzaju nagonki medialnej... Musi nieraz odpowiadać na co najmniej dziwne pytania i odnosić się do pewnych tworzonych przez ludzi stereotypów . Jest praktycznie wszędzie rozpoznawalny, ale ma to też swoją cenę, którą w głównej mierze jest kompletny brak spokoju i prywatności...

4. Dużo ludzi chętnie zobaczyłoby ciebie w piśmie typu CKM. Czy zdecydujesz się na taką sesję kiedykolwiek ?

Gdyby była to sesja w klimacie CKM-owskim, ale bez topless i aktu ... mogłabym pomyśleć o swym udziale w niej  ;-)  W przeciwnym wypadku- na pewno nie, gdyż nie pozuję i nigdy nie pozowałam do nagich zdjęć.


5. Jaka jest twoja ulubiona marka samochodu? Czy sama jezdzisz autem ? Czy gdybym chciał ci zaproponować sesję reklamującą auto komis zgodziłabyś się ?

Ulubiona marka samochodu to od dawna mercedes , a ostatnio również jeden konkretny model infiniti fx Jestem kierowcą od 2004 roku. Jeśli chodzi o reklamę auto-komisu - dlaczego nie  ;-)

0 komentarze:

Publikowanie komentarza