czwartek, 3 stycznia 2008

Konkurs fotograficzny NAFTOWE KLIMATY

Stowarzyszenie „MARATON” Gorlice zaprasza wszystkich pasjonatów fotografii do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „NAFTOWE  KLIMATY”.
Podstawowym celem jest promowanie historyczno-kulturowych tradycji naftownictwa i gazownictwa, w tym faktu iż Ziemie Polskie są światową kolebką przemysłu naftowego, a w Gorlicach zapłonęła pierwsza uliczna lampa naftowa skonstruowana przez Ignacego Łukasiewicza. Przedmiotem fotografii konkursowej powinny być szeroko pojęte elementy polskiego naftownictwa i gazownictwa, w tym zarówno elementy historyczne jak i aktualnie eksploatowane, a także ludzie związani z tą branżą przemysłu.
Każdy z autorów może nadesłać drogą pocztową lub przekazać do biura organizatora  nie więcej niż 4 prace, w tym dopuszcza się 1 zestaw wielo-zdjęciowy /3 fotografie w zestawie /, które traktowane będą jako jedna praca konkursowa. Zalecany format zdjęć- 30x40 cm.

Ostateczny termin nadsyłania prac upływa 15 kwietnia 2008 roku.

Konkurs fotograficzny organizowany jest w ramach „WEEKENDU NAFTOWEGO” imprezy kulturalno – rekreacyjnej, w ramach której odbędą się także:
-VI edycja Biegu Naftowego
- II Mistrzostwa Polski w Półmaratonie dla pracowników branży naftowej i gazowniczej
- Konkurs plastyczny dla dzieci „Czarne Złoto- historia, teraźniejszość, ludzie”

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie www.biegnaftowy.pl

0 komentarze:

Publikowanie komentarza