wtorek, 13 listopada 2007

Dagmara Olejniczak - miss foto województwa łódzkiego

Dagmara Olejniczak

Dziś na naszym portalu piękna i absolutnie zniewalająca Dagmara Olejniczak - miss foto województwa łódzkiego, ale spokojnie możemy ją utytułować Miss footoo województwa łódzkiego. Dziewczyna w oczach której niejeden obiektyw się zadurzy. Pozowanie ma we krwi od urodzenia, co zobaczycie w dalszej części artykułu na zdjęciu z dzieciństwa.
Nie będę pisał o co chodzi - bywalcy wiedzą zapraszamy www.dagmara-olejniczak.phootoo.pl - galeria

{rdaddphp file=php/google.php}

Mała MissfootooDagmara Olejniczak
Urodzona  07.03.1986

footoo.pl - Dlaczego wybrała pani taka drogę w swoim życiu? Czy "od zawsze" o tym pani marzyła czy stało się to trochę przypadkiem? kim pani chciała być jako dziecko?
Dagmara Olejniczak - Jako mała dziewczynka chciałam zostać projektantka mody. Rysowałam setki projektów sukienek i udawałam, ze mam swój butik i je sprzedawałam. Mam duszę artystki i chciałabym robić w życiu coś twórczego. Teraz moje upodobania się trochę zmieniły gdyż chciałabym zostać projektantką wnętrz. Modeling? – Przypadek. Lubię obiektyw i dobrze się przed nim czuję. Pewnego dnia postanowiłam spróbować i poszłam na pierwszą sesję. Okazało się, że sprawia mi to przyjemność, obiektyw mnie „kocha” i fotografowie chcą ze mną współpracować. Tak to się zaczęło…
Dagmara Olejniczakfoo - Jak wygląda Pani codzienne życie? czy jest to bieganie od studia do studia, makijaże zdjęcia, czy robi pani tez cos innego w życiu?
DO - Oczywiście, ze nie! Stawiam na studia i mój rozwój intelektualny. Jestem studentką III roku filologii angielskiej z pedagogiką, w przyszłym roku zdaję licencjat i mam zamiar rozpocząć studia na kierunku architektura wnętrz. Chce realizować swoje marzenia. Pozuje, gdy mam czas i możliwości. Jest to pewien rodzaj przyjemności, relaksu i czasu, kiedy mogę oderwać się od rzeczywistości i problemów. Przed obiektywem mogę wcielić się w nową postać i czerpie z tego niesamowitą radość.
foo - jak pani oczyma wygląda świat modelki, większość ludzi uważa to za "zepsuty" świat, a pani?
DO - To zależy od osoby i tego jak ona to traktuje. Wiadomo, ze, jeśli ten świat jest dla kogoś całym życiem i szansą na byt to zrobi wszystko by osiągnąć swój cel. Znam różne dziewczyny i ich stosunek do tego, ale zdecydowanie wolę te, które maja normalne podejście do modelingu. Tak jak ja… fajna przygoda, zabawa a i czasem przy okazji korzyści.
foo - co jest dla pani najtrudniejsze w pracy w przed aparatem? a co
najprzyjemniejsze?
DO - Najtrudniejsze? Chyba czas oczekiwania na zdjęcia… jestem bardzo niecierpliwą osobą i najchętniej obejrzałabym gotowe zdjęcia chwile po sesji. Wiem, ze tak się nie da, bo każdy musi wykonać pewną pracę by powstało piękne zdjęcie. Dla mnie najfajniejsze SA dwie rzeczy… moment, kiedy staje przed aparatem i to jest chwila dla mnie, kiedy mogę „poflirtować „ z aparatem. Później uwielbiam dostawać zdjęcia i oglądać efekty pracy metamorfozę, która przechodzę.
Dagmara Olejniczakfoo - Jak wyglądała pierwsza sesja , poważna lub mniej poważna przed aparatem? I jak potoczyła się dalsza kariera?
DO - Moja „kariera” rozpoczęła się w marcu tego roku. Poszłam na pierwsza sesję i okazało Się, że było warto, bo obiektyw nie jest obojętny na moje wdzięki. Zaczęłam współpracować z różnymi fotografami i wzięłam udział w wyborach Miss Polonia województwa łódzkiego. Udało się zdobyłam tytuł miss foto województwa łódzkiego. Biorę także udział w różnych sesjach komercyjnach dla rozmaitych firm, np. zostałam twarzą firmy Pretty Girl na sezon jesień/zima 2008. Myślę jednak, ze najfajniejsze są wspomnienia, które pozostają w naszej pamięci i ludzie, którzy pojawiają się na naszej drodze…
foo - Czy myślała Pani o pracy poza granicami naszego kraju, jeśli tak to dlaczego? Jeśli to co panią powstrzymało?
DO - Tak, bo myślę, że tak naprawdę w Polsce nie ma zbyt wielu ciekawych ofert dla fotomodelek. Za granicami naszego kraju wszystko jest bardziej różowe, co z tego wyjdzie… zobaczymy!
foo - Wśród ludzi istnieje opinia ze modelka ma rygorystyczne ramy diety
których musi się trzymać. Jak to się ma u Pani? co sadzi pani na temat
dziewczyn które dla figury zagładzają się doprowadzając organizm do ruiny?
Dagmara OlejniczakDO - No niestety po mnie tego nie widać, uwielbiam jeść, moja mama ma swój bar, więc trudno mi się oprzeć tym pysznością. Moja figura jest taka a nie inna i krągłości to moje „przekleństwo”. Na szczęście każda potwora znajdzie swego amatora… więc nie należy się przejmować i co najważniejsze kochać siebie i podobać się sobie takim jakim się jest! Jeśli my sami będziemy pewni siebie to i inni w nas uwierzą. To, co się dzieje z dziewczynami to wina agencji i fotografów. Nie raz spotkałam się z opiniami, że jestem za gruba i muszę schudnąć, ale ja dla kogoś zmieniać się nie będę! Ważniejsze jest dla mnie moje dobro i zdrowie niż opinia jakiś ludzi, którzy myślą, że mogą wpływać na innych i ich zmieniać. Dziewczyny uwierzcie w siebie bo każda z nas ma coś wyjątkowego, cos co sprawia ze jesteśmy piękne...!
foo - Ulubiona forma spędzania wolnego czasu?
DO - W wolnym czasie uwielbiam czytać książki, wtedy tak jak podczas pozowania jest czas, kiedy mogę wcielić się w nowa postać, poznać nowy  świat oczami głównego bohatera. Jak już wspomniałam moja artystyczna dusza nie daje mi spokoju więc także czasem rysuję, zmieniam coś w sowim pokoju lub robie kartki na różne okazje. Wtedy odpoczywam… Aby to nie zabrzmiało, ze jestem nudziara, która zamyka się w swoim własnym świecie to przyznaje się bez  bicia, ze jak tylko mam okazje to spotykam się ze znajomymi by wspólnie się gdzieś pobawić.
foo - co pani lubi w życiu?
DO - Lubię komedie romantyczne i jazdę na nartach.
foo - co pani lubi u ludzi, a czego nie trawi w ludziach?
DO - U przyjaciół cenie to, ze zawsze możemy na sobie polegać i znakomicie się rozumiemy, wole mieć jednego przyjaciela ale prawdziwego… Nienawidzę osób dwulicowych i fałszywych, bo sama zawsze mówię, co myślę o danej osobie staram się nie przebywać w jej towarzystwie.
foo - Kariera a rodzina?
DO - Bez wahania wybieram rodzinę- nigdy nie zrobiłabym niczego bez ich poparcia. Ich obecność mi pomaga i jestem szczęśliwa, że mnie wspierają i cieszą się razem ze mną.
foo - Jakie najpiękniejsze zdjęcie pani zrobiono?
DO - Najpiękniejsze zdjęcie jest dopiero przede mną…
foo - Osoba która pani podziwia?
DO - Nie ma takiej osoby. są osoby, które bardzo szanuję, ale nie są dla mnie wzorem do naśladowania. Tak jak już wspomniałam każdy z nas ma cos wyjątkowego i trzeba to wydobyć z  siebie i pokazać…!
Dagmara Olejniczakfoo - Co sprawa ze się Pani uśmiecha?
DO - Nie umiem określić bo są to różne rzeczy…moi bliscy, rzecz, piosenka. Rozmowa z kimś lub spojrzenie… Nie da się określić jednym słowem!
foo - Wielu ludzi (mężczyzn) zastanawia się jaki jest typ mężczyzny dla modelki. Jaki jest Pani typ partnera?
DO - Najważniejsze jest to by się wspierać i popierać to co robi nasza druga połówka. Powinniśmy razem cieszyć się i doceniać trud włożony w ta pracę. Moja połówka akceptuje moje pasje i podziwia moje zdjęcia, ale woli mnie naturalną, taką jaka jestem…Czasem zdarzy się, ze się zezłości obejrzawszy jakieś moje zdjęcie bo woli mnie mieć tylko dla siebie… ale przecież bez zazdrości nie ma miłości.
foo - czy praca modelki jest źródłem dochodu wystarczającym na przeżycie od pierwszego do pierwszego? I ile godzin dziennie trzeba pracować aby przeżyć z tego?
DO -  Ja podchodzę do tego inaczej… Jest to pewien rodzaj pasji, coś w czym się spełniam. Jeżeli jest to połączone z zyskami finansowymi to fajnie ale nie powinien to być główny wyznacznik dla jakiego się pozuje. Najważniejsze jest to by robić to co się lubi…!
foo - Czy zdarza ją się sytuacje w których ma pani niemoralnie propozycje ze strony przypadkowych ludzi lub fotografów?
DO - Tak, na tym oparty jest świat Internetu. Ja natomiast zawsze określam zakres pozowania i staram się unikać niejasnej współpracy. Na szczęście zawsze na tym się kończy.
foo -  gdyby mogła pani mieć 3 życzenia jakie by to były życzenia?
DO - Nie powiem bo jeszcze się nie spełnią…
foo -  miejsce do którego chciałby pani uciec?
Dagmara OlejniczakDO - Hmmm gdzieś gdzie jest ciepło, jest śliczna woda, jestem zodiakalna rybką więc tego mi niestety trzeba do szczęścia…Gdzieś gdzie Zycie płynie beztrosko i ludzie są szczęśliwi

 Galeria www.dagmara-olejniczak.phootoo.pl

 

 

 

 

0 komentarze:

Publikowanie komentarza