poniedziałek, 29 października 2007

Kasia Winter - Sama o sobie

Kasia Winter

Dziś prezentujemy wywiad oraz galerie dobrze wszystkim znanej modelki Kasi Winter. Zapowiadaliśmy ten artykuł już daaaawno temu. Czas minął życie upłynęło artykuł dojrzał i prezentuje się świetnie. Pani Kasia na swoim koncie ma ponad 150 sesji fotograficznych i często bierze udział w promocjach sklepów a jej twarz często możemy zobaczyć na ulotkach reklamowych.

Imię i nazwisko
Katarzyna Winter
Miejsce urodzenia i data
08.06.1985 Warszawa
Stan cywilny
Panna, ale w stałym związku

 {rdaddphp file=php/google.php}


Kasia WinterFOO - Dlaczego wybrała pani taka drogę w swoim życiu? Czy "od zawsze" o tym
pani marzyła czy stało się to trochę przypadkiem? kim pani chciała być jako
dziecko?
KW - Tak naprawdę to moja przygoda z modelingiem rozpoczęła się zupełnie przypadkowo, a ja sama wcześniej w ogóle o tym nie myślałam. Byliśmy z moim narzeczonym na wakacjach nad morzem i tam zaczepili mnie ludzie z niewielkiej agencji modelek i zaprosili na zdjęcia próbne, właśnie od tego wszystko się zaczęło. Jako dziecko marzyłam aby zostać łyżwiarką figurową albo baletnicą – imponowały mi te piękne stroje, gracja i urok występujących tam Pań, według mnie wyglądały jak księżniczki i chciałam być taka jak one.
FOO -  Jak wygląda Pani codzienne życie? czy jest to bieganie od studia do
studia, makijaże zdjęcia, czy robi pani tez cos innego w życiu?
KW - Na co dzień jestem przede wszystkim studentką, we wrześniu obroniłam pracę licencjacką – na 5 zresztą , a obecnie jestem na uzupełniających studiach magisterskich. Na sesje zdjęciowe mam czas po szkole i w weekendy.
FOO -  Jak pani oczyma wygląda świat modelki, większość ludzi uważa to za
"zepsuty" świat. Czy broni pani tej tezy czy raczej skłania się ku obaleniu jej?
KW - Niestety muszę zgodzić się ze stwierdzeniem, iż jest to „zepsuty” świat. Spotkałam się w nim z wieloma wyrazami zawiści, zazdrości, nienawiści, tak naprawdę niewiele jest w tym środowisku osób naprawdę szczerych i życzliwych.
FOO -  co jest dla pani najtrudniejsze w pracy w przed aparatem? a co
najprzyjemniejsze?
KW - Najtrudniejsza jest chyba gra aktorska, pokazanie odpowiednich emocji i wczucie się w swoją rolę, aczkolwiek to jednocześnie jest najprzyjemniejsze. Dzięki takim metamorfozom można stać się na chwilę kimś zupełnie innym, gdyby nie modelig nie miałabym takiej szansy
FOO -  Jak wyglądała pierwsza sesja , poważna lub mniej poważna przed aparatem? I jak potoczyła się dalsza kariera?
KW - Moja pierwsza sesja odbyła się nad morzem, gdy byłam na wakacjach i była to tak naprawdę testowa sesja dla niewielkiej miejscowej agencji modelek. Zdjęcia odbyły się w plenerze i bardzo miło je wspominam, choć przyznaje, że byłam zestresowana. Po sesji otrzymałam wybrane zdjęcia na płycie CD a mój narzeczony stworzył dla mnie stronę internetową i tak naprawdę wtedy wszystko się zaczęło. Posypały się propozycje sesji zarówno komercyjnych jak i TFP (Time For Picture) służących powiększeniu mojego portfolio
FOO - Wykształcenie
Jak już mówiłam wcześniej mam tytuł Licencjata, a obecnie rozpoczęłam studia magisterskie.
FOO - Czy myślała Pani o pracy poza granicami naszego kraju, jeśli tak to dlaczego? Jeśli to co panią powstrzymało?
KW - O pracy poza granicami kraju myślałam i nawet poza nim pracowałam. Byłam na kontrakcie w Turcji, pracowałam również w Niemczech. Prawda jest taka, że największą zaletą pracy za granicą są dużo wyższe zarobki, jednak nie lubię wyjeżdżać na długo bo bardzo tęsknię za moimi bliskimi.
Kasia WinterFOO -  Wśród ludzi istnieje opinia ze modelka ma rygorystyczne ramy diety
których musi się trzymać. Jak to się ma u Pani? co sadzi pani na temat
dziewczyn które dla figury zagładzają się doprowadzając organizm do ruiny?
KW - Ja nie stosuję żadnych rygorystycznych diet, jednak staram się odżywiać zdrowo, chodzę na fitness i siłownię, uwielbiam pływać. Moim zdaniem głodzenie się nie ma żadnego sensu i bardzo mi żal dziewczyn, które niszczą swój organizm w walce o idealną figurę. W zawodzie modelki ważne są nie tylko wymiary ale również zdrowe włosy, paznokcie, cera, a to wszystko zależy od tego co jemy. Dieta obfitująca w owoce i warzywa pozwala dobrze wyglądać i świetnie się czuć.
FOO - Jaka pani stosuje dietę aby utrzymać linie i dobry wygląd? Zabiegi które
są koniecznością aby zawsze świetnie wyglądać?
KW - Ja nie stosuję żadnej konkretnej diety. Jem świeże owoce i warzywa, mało mięsa, ale to dlatego, że po prostu za nim nie przepadam, chodzę też na basen, fitness, siłownię. Uwielbiam spać a podobno sen służy urodzie, więc polecam co najmniej 8 godzin snu aby wyglądać pięknie, do tego raz w tygodniu stosuję peeling do twarzy i ciała, oczywiście jakieś kremy, balsamy , ale to chyba lubią wszystkie kobiety.
FOO - Ulubiona forma spędzania wolnego czasu?
KW - Oprócz sesji zdjęciowych swój wolny czas przeznaczam na spotkania ze znajomymi, wyjścia do kina czy na zakupy, czasem lubię też zaszyć się w domu pod kocem z dobrą książką w ręku. Jednym z moich hobby jest też gotowanie. Sprawia mi to ogromną przyjemność i satysfakcję, a przy tym mogę uszczęśliwić rodzinę i znajomych.
FOO - Co pani lubi w życiu?
KW - Uwielbiam czytać i w zasadzie robię to w każdej wolnej chwili np. w wannie. Nie mam ulubionego pisarza i czytuję praktycznie wszystkie gatunki literackie, jednak mam sentyment do literatury fantasy, między innymi Terrego Pratchetta czy Tolkiena. Obecnie :pochłaniam” zbiór opowiadań Stephena Kinga. Jestem wielkim fanem muzyki rockowej – i tej polskiej i zagranicznej, nie cierpię techno, nie przepadam też za muzyką klubową. Jeśli chodzi o filmy to jest tak, jak z książkami – gatunek jest bez znaczenia, oby film był interesujący. Do kina chodzę dość często, bo lubię być na czasie z nowościami. Moje ulubione potrawy pochodzą z kuchni włoskiej, zakochałam się w niej będąc jeszcze jako dziecko we Włoszech i tak już zostało. Podobno robę świetną lazanię. Moją ukochaną poetką jest Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, uwielbiam też Leśmiana.

{rdaddphp file=php/google.php}


FOO - Co pani lubi u ludzi, a czego nie trawi w ludziach?
KW - W ludziach nie znoszę chamstwa, zawiści, zazdrości i zakłamania. Czasem lepiej powiedzieć coś prosto w oczy niż obmawiać za plecami, czy knuć intrygi. Cenię sobie ponad wszystko szczerość, pokorę, lojalność i inteligencję.
FOO -  Kariera a rodzina?
Na pewno da się te dwie rzeczy połączyć razem, ważne jest jednak aby zachować równowagę i pamiętać co jest w życiu naprawdę ważne i nie są to pieniądze ani sława.
Kasia WinterFOO -Jakie najpiękniejsze zdjęcie pani zrobiono?
KW - Najpiękniejsze zdjęcie zrobiła mi chyba moja mama. Miałam może ze dwa lata i jest to zdjęcie, na którym jestem razem z tatą w parku. Uwielbiam na nie patrzeć, choć jest zniszczone i czarno-białe, niestety nie mam go w wersji elektronicznej.
FOO -  Zdjęcie które uważa pani za najlepsze jakie widziała?
KW - Trudno odpowiedzieć na takie pytanie ponieważ jest tyle kategorii fotograficznych, że nie sposób wybrać jednego zdjęcia.
FOO - Osoba która pani podziwia?
KW - W zasadzie to dwie osoby – moi rodzice. Podziwiam ich za to, jak wiele włożyli wysiłku w wychowanie mnie i mojego brata i jak dużo dla nas poświęcili. Mam nadzieję, że w przyszłości będę potrafiła być taką matką dla moich dzieci, jaką moja była dla mnie.
FOO -  Najpiękniejsza chwila w życiu?
W moim życiu było i mam nadzieję będzie jeszcze wiele pięknych chwil, dlatego nie potrafię wybrać tej jednej, może ona jeszcze nie nadeszła.
FOO -  Największe rozczarowanie w życiu?
KW - Jak dotąd największy smutek przezywałam po śmierci moich dwóch dziadków. Wiem, że to naturalna kolej rzeczy, jednak odejście kogoś bliskiego zawsze jest bolesne.
FOO - . Co sprawa ze się Pani uśmiecha?
KW - Osoby które zawsze potrafią mnie rozbawiać to mój brat i narzeczony. Nawet jeśli jestem przygnębiona, smuta albo po prostu miałam kiepski dzień oni dwaj zawsze poprawiają mi humor i wywołują uśmiech na mojej twarzy.
FOO -  Wielu ludzi (mężczyzn) zastanawia się jaki jest typ mężczyzny dla modelki. Jaki jest Pani typ partnera?
KW - Ja swojego wybranka już znalazłam i w tym roku minęło 7 lat odkąd jesteśmy razem. Jest przy mnie w chwilach smutku i radości, zawsze mnie wspiera i wiem, że mogę na niego liczyć w każdej sytuacji.
FOO - Czy praca modelki jest źródłem dochodu wystarczającym na przeżycie od pierwszego do pierwszego? I ile godzin dziennie trzeba pracować aby przeżyć z tego?
KW - Dla mnie pozowanie do zdjęć, czy udział w pokazach to tylko hobby, coś co sprawia, że jestem zadowolona, a serce bije mi szybciej, pieniądze nie są tu dla mnie rzeczą priorytetową.
Wydaje mi się jednak, że mieszkając w Polsce trudno utrzymać się z pracy modelki, gdyż prawdziwe pieniądze zarabia się w innych krajach.
FOO - Druga szansa na życie, można je ułożyć po swojemu. Jak ono by wyglądało?
KW - W sumie to chyba nic bym w swoim życiu nie zmieniła. Miałam bardzo szczęśliwe dzieciństwo, choć nie byłam/jestem rozpieszczona. Sądzę, że wszystkie upadki, jakie nam się zdarzają są potrzebne, bo przecież ludzie uczą się na błędach. Dzięki temu co przeżyłam jestem tym, kim jestem i jeśli miałabym wybierać poproszę jeszcze raz to samo.
FOO -  Czy zdarza ją się sytuacje w których ma pani niemoralnie propozycje ze strony przypadkowych ludzi lub fotografów?
KW - Niestety zdarzają się i to całkiem często. Nie rozumiem czemu część osób kojarzy zawód modelki z prostytutką. Irytują mnie ludzie, którzy sądzą, że za pieniądze mogą dostać co tylko zechcą, co prawda zdarzają się dziewczyny, które zrobią wszystko aby dostać takie czy inne zlecenie, ale ja na pewno do nich nie należę.
FOO - Gdyby mogła pani mieć 3 życzenia jakie by to były życzenia?
KW - Chciałabym aby moi bliscy byli zdrowi i szczęśliwi, chciałabym być zadowolona i usatysfakcjonowana zarówno w życiu osobistym i zawodowym. W przyszłości marzy mi się też jakiś niewielki domek, dzieci i pies.
FOO - Miejsce do którego chciałby Pani uciec?
KW - Na razie nie zamierzam nigdzie uciekać, chyba, że na wakacje do jakiegoś ciepłego kraju, chociaż w przyszłości kto wie, może kiedyś wyprowadzę się do Kanady

{rdaddphp file=php/google.php}

Kasia Winter

 

Galeria zdjęć Pani Kasi www.kasia-winter.phootoo.pl 

Strona domowa http://www.kasia-winter.com/

Bezpośredni link do artykułu www.winter.phootoo.pl 

0 komentarze:

Publikowanie komentarza