poniedziałek, 21 maja 2007

Amanda Mrowiec - wywiad z modelką

am

Dziś od dawna już oczekiwana przez wielu Amanda Mrowiec. Fakt że obiecaliśmy ten wywiad już dawno temu nie oznacza iż czas był zmarnowany. Myślę ze warto było czekać na ten artykuł. Co można się z niego dowiedzieć? Hmm nie chciałbym nikomu psuć lektury ale powiem wam że dowiecie się kim Pani Amanda chciała być nim dorosła, dowiecie się w ilu procentach jest polką... Dzięki uprzejmości Pani Amandy możecie również zobaczyć jak nasza modelka wyglądała gdy miała nieco mniej lat.... nieco mniej lat nie wiąże się tutaj z nieco mniej urody... jak zawsze galeria wspaniałych zdjęć na która serdecznie zapraszamy dziś również akty dla nie zarejestrowanych... no i czekamy na dalsze sukcesy...

Dla mniej spostrzegawczych nadmieniam że w nagłówku naszej strony Pani Amanda zostawiła naszym czytelnikom swój autograf...

 www.amanda-mrowiec.na.footoo.pl 

 

{rdaddphp file=php/google.php}

am Imię i nazwisko  -  AMANDA AGATHA NATHALIA MROWIEC
Miejsce urodzenia i data -  28.11.1984   / BIELSKO-BIAŁA
Stan cywilny  - PANNA
Dlaczego wybrała pani taka drogę w swoim życiu? Czy "od zawsze" o tym pani marzyła czy stało się to trochę przypadkiem? kim pani chciała być jako dziecko.

Z PEWNOŚCIA NIE BYL TO PRZYPADEK, POMIMO TEGO ŻE, JAKO DZIECKO CHCIALAM ZOSTAĆ NAUCZYCIELKA, W GLĘBI DUSZY ZAWSZE MARZYLAM  O TYM BY ZOSTAC MODELKA. PODZIWIALAM INNE KOBIETY, KTORE POJAWIALY SIE W GAZETACH, KATALOGACH , KTORE BRALY UDZIAL W PROFESJONLANYCH SESJACH ZDJECIOWYCH. TROSZKE IM ZAZDROSCILAM I GDY TROCHE PODROSŁAM ZACZĘŁAM STAWIAC PIERWSZE KROKI W TYM KIERUNKU, ZAPISALAM SIE DO AGENCJI MODELEK, ZROBILAM PIERWSZĄ POWAZNA SESJE ZDJ. A POTEM WSZYSTKO POTOCZYLO SIE KORZYSTNIE DLA MNIE.... TO MOJA PASJA, PRZED OBIEKTYWEM CZUJE SIĘ JAK RYBA W WODZIE.... NIESTETY TYLKO PRZED OBIEKTYWEM, PODZIELAM ZDANIE MOJEJ KOLEŻANKI PO FACHU, NIE ZNOSZĘ POKAZYWAĆ SIĘ W BIKINI NA PLAŻY A NA CODZIEŃ TEŻ NIE PRZYCIĄGAM UWAGI STROJEM.WAŻNE JEST TO, ŻE KOCHAM TO CO ROBIĘ.


Jak wygląda Pani codzienne życie? czy jest to bieganie od studia do studia, makijaże zdjęcia, czy robi pani tez cos innego w życiu?

amNO WIĘC  MUSZĘ ROZGRANICZYĆ TO CO JEST DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE, TO CO JEST DLA MNIE PRIORYTETEM. JESTEM W TRAKCIE PISANIA PRACY LICENCJACKIEJ TOTEŻ CZAS SPĘDZAM ALBO PRZED KSIĄŻKAMI ALBO PRZED OBIEKTYWEM, CZASAMI JEŻELI DOSTAJE ZLECENIE SESJI KILKUDNIOWEJ PO PROSTU BIORĘ ZE SOBĄ NOTEBOOK  I WIECZOREM POWRACAM DO PRACY. PAMIĘTAM SYTUACJĘ GDY MIAŁAM TAK ZWANE 'URWANIE GŁOWY'.. TO ZNACZY MIAŁAM 3 SESJE POD RZĄD  PRZEZ 3 DNI, PIERWSZA SESJA ZACZĘŁA SIĘ W PONIEDZIAŁEK..O ÓSMEJ RANO SIEDZIAŁAM W POCIĄGU ..NA MIEJSCU BYŁAM OKOŁO DWUNASTEJ..POTEM CAŁE POPOŁUDNIE CZEKAŁAM W REDAKCJI AŻ WSZYSCY ZORGANIZUJĄ WSZYSTKO TO CO TRZEBA..PÓŹNYM POPOŁUDNIEM WYJECHALIŚMY DO SIEDZIBY PRODUCENTA NA PRZYMIARKI...STAMTĄD MUSIELIŚMY PRZEMIEŚCIĆ SIĘ DO MIEJSCA ZDJĘĆ..TAK WIĘC SESJA ZACZĘŁA SIĘ O GODZINIE 20.00  A SKONCZYLIŚMY NAD RANEM ;-) W HOTELU BYŁAM OKOŁO SZÓSTEJ RANO..WYSPAŁAM SIĘ DO DZIEWIĄTEJ I WYRUSZYŁAM POCIĄGIEM NA NASTEPNĄ SESJE...KOLEJNE ZDJĘCIA DO PÓŻNA..POWRÓT DO HOTELU ..POBUDKA RANO I KOLEJNA SESJA, OSTATNIA ;-) TO BYŁ KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY .... NIGDY WIĘCEJ NIE CHCIALABYM MIEĆ  TAK UŁOŻONEGO GRAFIKU ;-)Jak pani oczyma wygląda świat modelki? większość ludzi uważa to za "zepsuty" świat..

amNO NIESTETY, WSZYSTKO MA SWOJE PLUSY I MINUSY . NIE  JEST TO ŚWIAT IDEALNY. ŚWIAT MODELINGU DAJE BARDZO DUŻO MOŻLIWOŚCI, NIE KAZDY W STANIE JEST DOSWIADCZYC. MIALAM OKAZJE UCZESTNICZYĆ W PRZERÓŻNYCH SYTUACJACH I PRZY RÓŻNYCH ROZMOWACH, MYSLĘ ŻE NAWET KSIĄŻKE MOŻNA BYLOBY NAPISAC NA TEN TEMAT.. CIĄGŁA RYWALIZACJA, WYŚCIG O NAJLEPSZE MIEJSCA W RANKINGU POWODUJE TO, ŻE LUDZIE ZATRACAJĄ SIĘ W TYM WSZYSTKIM I ZAPOMINAJĄ O PRAWDZIWYCH WARTOŚCIACH, O TYM, CO TAK NAPRAWDĘ JEST WAŻNE W ŻYCIU CZŁOWIEKA.Co jest dla pani najtrudniejsze w pracy w przed aparatem? a co najprzyjemniejsze?

HMM.... NAJPRZYMNIEJSZE TO NA PEWNO SŁOWA UZNANIA I PODZIWU.  BARDZO MILE JEST MI, GDY DOSTAJE WIADOMOSCI OD NIEZNANYCH MI LUDZI, SA TO MEZCZYZNI ZARÓWNO JAK I KOBIETY,  KTÓRZY PISZA, ZE SĄ ZACHWYCENI ZDJĘCIAMI, KIEDY DOSTAJE WIERSZE LUB KTOŚ KOMPONUJE DLA MNIE  PIĘKNE UTWORY MUZYCZNE ,TO NAPRAWDE MIŁE.  MAM TĄ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE POZUJE KILKANAŚCIE GODZIN PRZED OBIEKTYWEM I MOJA PRACA JEST DOCENIONA I WYSOKO OCENIANA . NATOMIAST NIE JESTEM W STANIE OKRESLIC CO JEST DLA MNIE NAJTRUDNIEJSZE, BYĆ MOŻE PIERWSZY KONTAKT Z EKIPĄ, FOTOGRAFEM. TO NOWI LUDZIE, ALE ZAZWYCZAJ STRES SZYBKO MIJA. POTEM ZACZYNA SIE TWORZYĆ ZGRANY ZESPÓŁ.


Jak wyglądała pierwsza sesja , poważna lub mniej poważna przed aparatem?

amMOJĄ PIERWSZĄ, POWAZNĄ ORAZ PROFESJONALNĄ SESJĄ ZDJECIOWĄ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA BYLA SESJA DLA POWAŻNEGO MAGAZYNU . SESJA ODBYLA SIE W LECIE 2006 .ZDJECIA  TRWALY 2 DNI. WARUNKI NIE BYLY SPRZYJAJĄCE CALEJ EKIPIE. PONIEWAZ BYL TO SRODEK LATA WYSOKA TEMPERATURA UTRUDNIALA PRACE. POMIMO TEGO WSPOMINAM JA BARDZO MILO. BARDZO DOBRZE WSPÓŁPRACOWALO  MI SIĘ Z LUDZMI, KTÓRZY ROWNIEŻ PRACOWALI PRZY TEJ SESJI. POCZULAM WTEDY, ZE MOJE MARZENIA ZACZYNAJĄ SIĘ URZECZYWISTNIAĆ . CIESZYLAM SIE NIEZMIERNIE, NA SZCZĘŚCIE NIE BYLAM ZESTRESOWANA GDYŻ WCZESNIEJ MIALAM JUZ ZA SOBA KILKA SESJI.
Wykształcenie

OBECNIE JESTEM W TRAKCIE PISANIA PRACY LICENCJACKIEJ.10. Co pani sadzi o dziewczynach które usiłują swoja drogę i karierę rozpocząć od zdjęć nago wykonanych w domu własna cyfrówka? czy jest to sposób na zdobycie pracy modelki?

MOIM ZDANIEM SĄ TO DZIEWCZYNY, KTORE ZA  WSZELKA CENĘ CHCĄ SIĘ WYBIC JEDNAKŻE  NIE JEST TO NAJLEPSZY SPOSOB. AMATORSKIE, NAGIE ZDJĘCIA NIE SĄ PRZEPUSTKĄ DO KARIERY MODELKI . DZIEWCZYNY KTÓRE CHCĄ BYĆ TRAKTOWANE W TYM ŚWIECIE POWAŻNIE POWINNY UDAĆ SIĘ DO AGENCJI MODELEK I ZROBIC ZDJĘCIA CASTINGOWE . JESLI DZIEWCZYNA JEST CIEKAWA I MA W SOBIE TO COŚ, MOGĄ ZAPROPONOWAĆ JEJ WSPÓŁPRACE Z AGENCJĄ.

Czy myślała Pani o pracy poza granicami naszego kraju, jeśli tak to dlaczego? Jeśli co co panią powstrzymało?

amTAK SIĘ SKŁADA, ŻE MAM JUZ ZA SOBA TAKĄ SESJE, SESJA TA ODBYŁA SIE W HAMBURGU DLA MAGAZYNU COUPE, CO PRAWDA PRZED WYJAZDEM MIALAM  DUŻE OBAWY  PONIEWAŻ BYLA TO  MOJA PIERWSZA SESJA POZA GRANICAMI MOJEGO KRAJU ALE PRZEZWYCIĘŻYŁAM LĘK I POJECHAŁAM.  DO TERAZ JESZCZE NIECHĘTNIE DECYDUJE SIĘ NA TAKIE SESJE.
W TYM MIESIACU CZEKA MNIE WŁASNIE JESZCZE JEDEN TAKI WYJAZD ;-) 
Wśród ludzi istnieje opinia ze modelka ma rygorystyczne ramy diety których musi się trzymać. Jak to się ma u Pani? co sadzi pani na temat dziewczyn które dla figury zagładzają się doprowadzając organizm do ruiny?

UWAŻAM, ŻE TO NAJWIĘKSZA GŁUPOTA, OCZYWIŚCIE MODELKI TRZYMAJĄ LINIE, DBAJĄ O SWÓJ WYGLĄD A PRZEDE WSZYSTKIM O FIGURĘ I KONDYCJE. .DZIEWCZYNY, KTORE MANIAKALNIE SIE ODCHUDZAJĄ WEDLUG MNIE POTRZEBUJĄ SPECJALISTYCZNEJ POMOCY.WIADOMO, ZE TAKIE CHOROBY NA TLE PSYCHICZNYM JAK ANOREKSJA CZY BULIMIA SA NA PORZADKU DZIENNYM W TYM SWIECIE. MODELKA POWINNA WIEDZIEĆ GDZIE SĄ GRANICE I POWINNA UMIEĆ ZACHOWAĆ ZDROWY ROZSĄDEK.amJaka pani stosuje dietę aby utrzymać linie i dobry wygląd? Zabiegi które są koniecznością aby zawsze świetnie wyglądać?

JAKO TAKIEJ DIETY NIE STOSUJE, STARAM SIE JEŚĆ ZDROWO I TYLKO PELNOODŻYWCZE PRODUKTY. CO PRAWDA CZASAMI ZDARZA MI SIE ZGRZESZYĆ ;-) I NIE ODMÓWIE SOBIE SLODKOŚCI...ALE JEST NA TO DOBRE WYTŁUMACZENIE- LUBIE OSŁODZIĆ SOBIE  ŻYCIE  :-D
CO DO ZABIEGÓW, KAŻDA MODELKA MA SWOJE SPOSOBY NA ZACHOWANIE ŚWIETNEGO WYGLĄDU...JA OSOBIŚCIE KORZYSTAM OD CZASU DO CZASU Z ZABIEGU MIKRODERMABRAZJI CZYLI TAK ZWANEGO MECHANICZNEGO ZŁUSZCZANIA NASKÓRKA, KTÓRY WSPOMAGA ODBUDOWĘ SKÓRY I KTÓREGO EFEKTEM JEST ZDROWA, WYGŁADZONA CERA. BARDZO DOBRE SĄ TAKŻE ZABIEGI KOLAGENOWE, KTÓRE MAJA DZIAŁANIE REGENERUJĄCE. CZASAMI SKUSZĘ SIE NA MASAŻE, KTÓRE POPRAWIAJĄ KRĄŻENIE,  UELASTYCZNIAJĄ SKÓRE I KTÓRE WSPANIALE RELAXUJĄ-->ZAPRASZAM DO BEAUTYWPOLSCE.COM


Ulubiona forma spędzania wolnego czasu?

HMM...GDY TYLKO MAM WOLNĄ CHWILE  SPĘDZAM JĄ W DOMU. JESTEM DOMATORKĄ DLATEGO TEŻ CENIĘ SOBIE SPOKÓJ DOMOWEGO ZACISZA. LUBIE SPOTYKAĆ SIĘ Z MOIMI PRZYJACIÓŁMI, ZAZWYCZAJ PRZYGOTOWUJEMY SOBIE WSPÓLNE OBIADY LUB KOLACJE...CZASAMI URZĄDZAMY WIECZÓR FILMOWY, WTEDY ALBO UMIERAMY ZE ŚMIECHU ALBO ZE STRACHU ;-)...TAKIE SPOTKANIA SĄ ZAWSZE MIŁĄ ODSKOCZNIĄ OD CODZIENNOŚĆI . CIESZĘ SIĘ, ŻE ZAWSZE MOGĘ NA NICH LICZYĆ.
OPRÓCZ TEGO UVIELBIAM...KOCHAM....ZAKUPY ;-) JAK KAŻDA KOBIETA, ...NO ..TYLKO JA MOŻE TROCHE BARDZIEJ ;-D

amCo pani lubi w życiu?

DOBRA KUCHNIA- WŁOSKA (SPAGHETTI POD KAŻDĄ POSTACIĄ, PIZZA), POLSKA (TRADYCYJNE POTRAWY ;-)
DOBRE KINO-   ULUBIONE FILMY  : MIĘDZY SŁOWAMI FILM KTÓRY UWIELBIAM,  AMELIA, THE STEPFORD WIVES,  CONFESSIONS OF THE GEISHA, B.JONE'S DIARY, MALENA I WIELE INNYCH...
DOBRA KSIĄŻKA- THE Da VINCI CODE - D.BROWN, ALCHEMIK-P.COELHO,  K.GROCHOLA -CAŁY CYKL OPOWIEŚĆI O JUDYCIE..
DOBRA MUZYKA-  SADE, B.STREISAND, ZAMFIR, JOE , A.KEYS... MOGLABYM WYMIENIAĆ I WYMIENIAĆ ;-)
PODRÓŻE- KOCHAM  ŚRÓDZIEMNOMORSKI KLIMAT..... UWIELBIAM UROKLIWĄ HISZPANIĘ & SŁONECZNE WŁOCHY..
INTERESUJE SIĘ TAKŻE NAMIĘTNIE FENG-SHUI.
Co pani lubi u ludzi, a czego nie trawi w ludziach?

CENIĘ SZCZEROŚĆ NATOMIAST NIE TRAWIE OBŁUDY I ZAWIŚCI !!!!!!-  OD TAKICH LUDZI TRZYMAM SIĘ Z DALEKA, WEDŁUG MNIE TO OSOBY ZAKOMPLEKSIONE, KTORE NIE RADZĄ SOBIE Z NICZYM W ŻYCIU I JEDYNE CO IM POZOSTAJE TO  ŻYC ŻYCIEM INNYCH I TWORZYĆ KLAMSTWA I OBŁUDNĄ OTOCZKĘ WOKÓŁ DANEJ OSOBY. TRAGICZNE JEST TO, ŻE TACY LUDZIE NAWET NIE ZDAJĄ SOBIE Z TEGO SPRAWY JACY SĄ ŻAŁOŚNI !!!.
....CAECA INVIDIA EST......

Kariera a rodzina?

JAK PRZYJDZIE MOMENT WYBORU, ODDAM SIĘ CAŁKOWICIE RODZINIE..NARAZIE NIE PLANUJE KONCZYĆ TEGO CO LEDWIE ZACZĘŁAM ;-) NA WSZYSTKO PRZYJDZIE CZAS :-)

Jakie najpiękniejsze zdjęcie pani zrobiono?

HMM...NIE POTRAFIE JEDNOZNACZNIE ODPOWIEDZIEĆ NA TO PYTANIE, POSIADAM BARDZO DUŻO PIĘKNYCH ZDJEĆ. MOJA WSPÓŁPRACA Z PROFESJONALISTAMI W TAKI WŁAŚNIE SPOSÓB OWOCUJE..GDYBYM JEDNAK MIAŁA  ZDECYDOWAĆ, MYŚLE ŻE JEDNO Z TYCH, KTORE ZOSTALO ZROBIONE NA MOJEJ PIERWSZEJ SESJI.....BO OD TEGO TAK amNAPRAWDĘ WSZYSTKO SIE ZACZĘŁO....MAM SENTYMENT DO TYCH ZDJEC..... CZĘSTO JE PRZEGLĄDAM;-) WIDZĘ JAK BARDZO SIĘ ZMIENILAM OD TEGO MOMENTU (NIE TYLKO MAM NA MYŚLI WYGLĄD ALE ROWNIEŻ MÓJ CHARAKTER) , JAK WYDOROŚLAŁAM I JAK BARDZO ZMIENIŁO SIĘ MOJE ŻYCIE NA LEPSZE.Zdjęcie które uważa pani za najlepsze jakie widziała?

JEST WIELE TAKICH ZDJEC...UWAŻAM, ŻE ZDJĘCIA DAVIDA LaCHAPELLE'A TO NAJLEPSZE ZDJECIA JAKIE KIEDYKOLWIEK WIDZIAŁAM...TO PRZYKŁAD NA TO, ŻE MOŻNA ZA POMOCĄ APARATU STWORZYĆ DZIEŁO. BEZ DWÓCH ZDAŃ  TO IKONA WSPÓŁCZESNEJ FOTOGRAFII.
Osoba która pani podziwia?

ZAWSZE PODZIWIAM TE OSOBY, KTÓRE NIGDY SIĘ NIE PODDAJĄ I DĄŻĄ WYZNACZONĄ DROGĄ DO UPRAGNIONEGO CELU. ZAWSZE BIORĘ PRZYKŁAD Z TAKICH LUDZI . TO MOBILIZUJE MNIE DO DALSZEGO DZIAŁANIA. TAKIMI LUDŹMI SIE OTACZAM.

Najpiękniejsza chwila w życiu?
NAJPIĘKNIEJSZE :-) TO TE KTÓRE MOGĘ SPEDZIĆ Z MOJĄ UKOCHANĄ OSOBĄ.

Największe rozczarowanie w życiu?
MYSLĘ, ŻE LUDZIE CZĘSTO MNIE ROZCZAROWUJĄ, ZWŁASZCZA ICH ZACHOWANIE. CZĘSTO SPRAWIAJĄ PRZYKROŚĆ. POWODEM OCZYWIŚCIE JEST ZAZDROŚĆ I ZAWIŚĆ ALE MNIE TO NIE DOŁUJE...WRĘCZ PRZECIWNIE, IDĘ DALEJ DO PRZODU I NIE OGLĄDAM SIE ZA SIEBIE A TYM BARDZIEJ NIE BIORĘ DO SIEBIE TEGO WSZYSTKIEGO. TO DZIAŁA NA MNIE JAK RODZAJ DOPINGU, WIEM ŻE ONI TYLKO CZEKAJĄ NA TO BYM SIĘ PODDAŁA, NIE MA MOWY BYM PRZESTAŁA IŚĆ W SWOIM KIERUNKU !! SPEŁNIAM SWOJE MARZENIA, REALIZUJE SIĘ ZAWODOWO I TO JEST DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE I W TYM BĘDĘ SIĘ DOSKONALIĆ I BĘDĘ NAJLEPSZA.

amCo sprawa ze się Pani uśmiecha?
JESTEM OPTYMISTKĄ JEDNAKŻE  DO ŻYCIA PODCHODZĘ Z DYSTANSEM. MAM POZYTYWNE NASTAWIENIE DO ŻYCIA,  DLATEGO TEŻ NA DOWCIPY NAWET TE GŁUPIE ZAWSZE ZAREAGUJE ŚMIECHEM, UWIELBIAM KOMEDIE ZWŁASZCZA TE POLSKIE,... POLECAM 'WYJSCIE AWARYJNE' W ROLI GŁÓWNEJ Z BOŻENĄ DYKIEL, ....A W ŻYCIU JAK TO W ŻYCIU, OCZYWIŚCIE PRZYTRAFIAJĄ SIĘ ZABAWNE SYTUACJE CHOCIAŻ MNIE DO SZCZEŚCIA I UŚMIECHU NA TWARZY NIEWIELE POTRZEBA ;-)


Wielu ludzi (mężczyzn) zastanawia się jaki jest typ mężczyzny dla modelki. Jaki jest Pani typ partnera? (osobowość i nie tylko)

OTO JEST PYTANIE ;-) TYP MODELKI, CIĘŻKO OKREŚLIĆ GDYŻ KAŻDA Z NAS JEST KOBIETĄ I KAŻDA Z NAS MA INDYWIDUALNE  UPODOBANIA CO DO MEŻCZYZN. NA PEWNO WAŻNE JEST TO, BY AKCEPTOWAŁ NASZ ZAWÓD. MEŻCZYZNA, KTÓRY JEST CHOROBLIWIE ZAZDROSNY  NIESTETY BEDZIĘ MIAŁ CIĘŻKO POGODZIĆ SIĘ Z TYM CO ROBI JEGO WYBRANKA-MODELKA. TAKI ZWIĄZEK ZAZWYCZAJ  OPIERA SIĘ NA NIEUFNOŚCI ORAZ AWANTURACH. JA NATOMIAST WYCHODZE Z ZAŁOŻENIA, ŻE NIE MA IDEAŁÓW, KOCHA SIĘ KOGOŚ ZA TO KIM JEST..

czy praca modelki jest źródłem dochodu wystarczającym na przeżycie od pierwszego do pierwszego? I ile godzin dziennie trzeba pracować aby przeżyć z tego?

OCZYWIŚCIE, NIE MA Z TYM NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU CHOCIAŻ TO TEŻ BARDZO DUŻO ZALEŻY OD TEGO JAKI STATUS MODELKA POSIADA ..CZY JEST POCZATKUJĄCA  CZY JEST  DZIEWCZYNĄ, KTORA MA NA SWOIM KONCIE WIELE PUBLIKACJI I NIE TYLKO.. NIE MA KONKRETNEJ STAWKI ZA GODZINY,  OSOBIŚCIE CHYBA JESZCZE NIGDY NIE ZDARZYLO MI SIĘ SKONCZYĆ O WCZEŚNIEJ USTALONEJ GODZINIE,  WYSTARCZY MIEĆ JEDNĄ SESJE KOMERCYJNĄ, KTÓRA BĘDZIE TRWAĆ NP. 8 GODZIN BY ZAROBIĆ TYLE,  ŻE STARCZY NA CAŁY MIESIĄC A MOŻE I NA WIĘCEJ (TO JUŻ ZALEŻY OD WYDATKÓW MODELKI;-)  I NIE PRZEJMOWAĆ SIE NICZYM ;-)


GOŚCIE FORUM

amMąłzi Pani Amando :) Mam pytanie: czy była Pani kiedykolwiek w Andrychowie? Jeżeli nie to zapraszam...to bardzo piękne miasteczko. PS. Słyszałem i czytałem że jest Pani fotomodelką...ręce mi się trzęsą kiedy to pisze bo nigdy nie pisałem do prawdziwej fotomodelki  ...ale wracając do pytania: czy Pani kiedykolwiek brała udzial w pokazie mody tak na żywo...no, wie Pani - tak na wybiegu z udziałem projektanta i publiczności? Pozdrawiam: Fan z Andrychowa

W ANDRYCHOWIE BYłAM ALE TYLKO PRZEJAZDEM, MAM NADZIEJĘ, ŻE BEDE MIAŁA OKAZJE W PRZYSZŁOŚĆI ZATRZYMAĆ SIĘ TAM NA DŁUŻEJ I SPOKOJNIE ZWIEDZIĆ ZAPEWNE TO PIĘKNE MIASTECZKO :-)
BRAŁAM UDZIAŁ W POKAZIE , CO PRAWDA NIE BYŁO TO W PARYŻU LECZ W MOJEJ RODZINNEJ MIEJSCOWOŚCI ALE NIE ZABRAKŁO OCZYWIŚCIE SAMEJ PROJEKTANTKI ORAZ PUBLICZNOŚCI. BYL TO POKAZ MODY ŚLUBNEJ- MOJ PIERWSZY W ŻYCIU POKAZ...


 
mario Witam! chcialem zapytac kiedy mozemy spodziewac sie wyjatkowej sesji do Playboya..przyznam ze z niecierpliowsccia na nia czekam. Pozdro

SAMA NIE MOGĘ SIĘ JUŻ DOCZEKAĆ ....WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NIESTETY NIE MOGĘ ZDRADZIĆ;-).


szymek
Dlaczego zdecydowała sie Pani na artykuł (wywiad) w footoo.pl?

CHCIAŁAM PRZYBLIŻYC WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY  SĄ ZAINTERESOWANI TĄ BRANŻĄ, JAK TO JEST, TAK  NAPRAWDE, OD KUCHNI :-). ORAZ DAĆ MOŻLIWOŚĆ POZNANIA SIĘ ALE TEZ OD DRUGIEJ STRONY, AMANDY MROWIEC, DZIEWCZYNY, KTÓRA MA TEŻ SWOJE NORMALNE ŻYCIE JAK KAŻDA INNA DZIEWCZYNA.
Moniczka 9 chcialam sie dowiedziec jak to sie stalo ze zostala Pani fotomodelka...czy zawsze Pani o tym marzyla czy tylko traktuje to Pani jako prace i nic wiecej Buziaczki
TAK JAK WSPOMNIAŁAM WCZEŚNIEJ TO BYŁO MOJE MARZENIE I MOGĘ ŚMIAŁO POWIEDZIEĆ, ŻE MAM DUŻE SZCZEŚCIE PONIEWAŻ WIĄŻE PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM.

dreyy amando.... czy Twoja uroda to mieszanka jakis roznych krwi? twoja uroda nie jest typowa uroda polek ciekawi mnie czy masz jakies inne korzenie
NIC MI O TYM NIE WIADOMO :-) JESTEM 100%-OWĄ  POLKĄ Z KRWI I KOŚCI. maggic hey :-) poniewaz troche sie interesuje przebiegiem Twojej kariery oraz oczywiscie troszke tez zyciem osobistym :mrgreen: chcialem delikatnie zapytac czy zwiazek z panem Wojtkiem ,o czym sie dosyc mowi to szczera prawda czy wymysl internautow :?: :?:
TO PYTANIE POZOSTAWIAM BEZ KOMENTARZA.


 moniś bardzo podobaja mi sie Twoje zdjecia, jak to jest czy musialas nauczyc sie pozowac czy po prostu masz to wrodzone :->
NIE MUSIAŁAM,  NIEKTÓRE DZIEWCZYNY KOMPLETNIE NIE NADAJĄ SIĘ DO ROLI MODELKI, MOIM ZDANIEM DZIEWCZYNA MUSI MIEC CHOCIAŻ ODROBINĘ PREDYSPOZYCJI ;-).

 guru co robisz zeby miec taka figure?? :lol:
REGULARNIE CHODZĘ NA SIŁOWNIE, PŁYWAM ORAZ OD CZASU DO CZASU UCZĘSZCZAM NA ZAJĘCIA AEROBIKU. GDY TYLKO POGODA SPRZYJA KORZYSTAM Z ROWERU,  W ZIMIE UWIELBIAM JEŹDZIC NA NARTACH,  PRÓBUJE TAKŻE SWOICH SIŁ NA SNOVBOARDZIE. OSTATNIO PRZYJACIÓŁKA NAMÓWIŁA MNIE NA ZAJĘCIA Z JOGI, I JESTEM ZACHWYCONA :-)

 Darexx czy umowisz sie ze mna ???? :arrow: darex
NIE UMAWIAM SIĘ Z NIEZNAJOMYMI :-).

 kaska widzialam Twoja stronke i jestem pod wrazeniem, swietne zdjecia..pozdraiwm
DZIĘKUJE, MIŁO MI TO SLYSZEĆ...


Pablo*** Widzialem Twoje ostatnie dwie sesje do CKMu , szczerze mowiac ta pierwsza byla lepsza od tej drugiej, ale nie o to chodzi....chcialem zapytac, jak radzisz sobie z natarczywymi facetami , ktorzy Cie podziwiaja za Twoje urode i osiagniecia, bo na pewno tacy sa.
TAK, TAKICH MEŻCZYZN JEST SPORO. TAK NAPRAWDE TO ZALEŻY OD SYTUACJI, JESLI MEŻCZYZNA JEST BARDZO NACHALNY ( A TAK CZASAMI SIE ZDARZA) WTEDY SYTUACJA JEST NAPIĘTA I KRĘPUJĄCA,  ZAZWYCZAJ  JESTEM W TOWARZYSTWIE BLISKICH MI OSÓB, CZY TO ROBIĘ ZAKUPY W GALERII, CZY WYCHODZE SIĘ POBAWIĆ, WIEM, ŻE WTEDY, TAKA NATARCZYWA  OSOBA REAGUJE INACZEJ JAK POJAWIA SIE KTOŚ OBOK MNIE, NIE JEST JUŻ TAKA ODWAŻNA I BEZPOŚREDNIA.

ampitt ....wycztytalem gdzies ze Twoja sesja do playboya ma pobic wsyzstkie dotychczasowe sesje :mrgreen: jak chcesz to zrobic :?:
BARDZO ZALEŻY MI NA TEJ SESJI, CHCĘ ŻEBY BYLA NAJLEPSZĄ Z NAJLEPSZYCH.... TO BĘDZIE ZREALIZOWANIE KOLEJNEGO MOJEGO CELU . JA NA PEWNO DAM Z SIEBIE WSZYSTKO I ZAPREZENTUJĘ SIĘ JAK NAJLEPIEJ.

 

Zapraszamy do galerii www.amanda-mrowiec.na.footoo.pl 

 

 

 

 

 

 

 

0 komentarze:

Publikowanie komentarza