sobota, 19 maja 2007

Agata Marciniak - Miss Polski Mundialu 2006

amDziś juz od dawna zapowiadana gwiazda świata modelingu. Jedna z najbardziej utytułowanych dziewczyn które do tej pory wam prezentowaliśmy. Pani Agata opowiada o sobie swoich nagrodach, planach jaki miała na życie i o tym jak się potoczyło jej życie... 
Dla tych  którzy nie kojarzą pani Agaty (wstydzić się powinni) przypominamy tytuły jakie zdobyła i zapraszamy do galerii zdjęć na:
www.agata-marciniak.na.footoo.pl 

 

- Sierpień 2007 - pokaz mody na najłuższym wybiegu świata (111m!!!)
-LIPIEC i SIERPIEN 2007 - organizowanie i prowadzenie choreografii
wyborów miss (więcej info wkrótce)
-Kwiecień 2007 - sesja zdjęciowa do znanej firmy strojów kąpielowych
-Marzec 2007 - pokazy mody sukien wieczorowych i strojów kąpielowych kolekcji Veniki w Kazimirzu Dolnym
-Marzec 2007 casting w Paryżu do reklamy francuskiej sieci SPA
-Luty 2007 - reklama ubrań firmy Bałkan
-Styczeń 2007- sesja zdjęciowa dla firmy bieliźniarskiej
-Grudzień 2006 - Twarz Roku RMB 2006
-Grudzień 2006 - "FAMILIADA - Miss Polonia kontra Miss Polski" - nagranie specjalne dla TVP2 (cel charytatywny)
-Grudzień 2006 - Queen of the World 2006 - czołówka TOP 10, 6 miejsce w świecie
-Listopad 2006 - wielkie przygotowania (spotkania ze znanymi projektantami mody, mediami, sponsorami etc) do wylotu na prestiżowe wybory "Queen of the World 2006", gdzie reprezentuję Polskę. 
-Listopad 2006 - prestiżowe wybory: Queen of the World 2006" w Mannheim, na których reprezentowałam Polskę z tytułem Queen of Poland 2006
-Październik 2006 - Agata - Miss Photo 2006
-Udział w wielu pokazach mody, m.in. dla Harley Davisdon, Ret Bike, również w wywiadach: TVN, TV Toya, TV- Extreme Sports Channel oraz dla TV Superstacja
-"Gala Sportowców 2006" - Niemcy - gość honorowy i współprowadząca, patronat: TV ZDF, " Doppelpass", Hit Radio - Ohr.
-Model Awards 2006 - Fashion TV - Finalistka
-International Hottie 2006 - Konkurs na okładkę pisma sportowego "Double XL"
-Miss Radio Motor Bike 2006 -Warszawa - Nowy Świat Motocykli
-Miss Miedzyzdrojów 2006 - tytuł: I Vice Miss Miedzyzdrojów
-Bursztynowa Miss Polski 2006 - tytuł: Bursztynowa Miss Polski Bella 2006
-Look of the Year i Elite Model Look - Finalistka
-Wszelkie wybory regionalne i wojewódzkie udział jako miss lub członek Jury

{rdaddphp file=php/google.php}

am Agata Marciniak

Miejsce urodzenia i data
Gostyń woj. Wielkopolskie (małe piękne miasteczko, do którego wracam zawsze z utęsknieniem), ur. 16.04.1979

Panna / bezdzietna

Wybrałam kilka dróg życiowych, ponieważ modelką byłam i jestem z zamiłowania do świata mody. Natomiast na co dzień jestem nauczycielem / wykładowcą / tłumaczem języka niemieckiego.
Modelingiem zajęłam się mając 16 lat, jednak czas nauki, studiów sprawił, że przez dłuższy czas zerwałam ze światem mody. Z czasem stęskniłam się za tym „wielkim światem” i… powróciłam. Czas ten sprawił, iż mogłam już z nieco dalszej perspektywy odkryć precyzyjniej arkana modelingu, (które tak apropos często mi nie odpowiadają), a także poznać ciekawych często bardzo wpływowych ludzi i przede wszystkim zwiedzić wiele odległych miejsc na świecie. 
To dziwne, ale jako dziecko marzyłam zawsze, by być…nauczycielką i modelką. Może to dziwne, ale jako zodiakalny baran, potrafię częściej niż inne znaki zodiaku przewidzieć pewne fakty, być może było też tak z mym zawodem….Wyśniłam sobie i mam;-) Wow, powiało nieco mrocznością;-) 

am W moim życiu staram się koncentrować na tym, na czym zależy mi najbardziej. Zapewne pierwsze skrzypce w mym zawodowym życiu nie gra modeling, gdyż traktuję go bardziej hobbistycznie, jest oderwaniem się od rzeczywistości, poza tym bywa czasem „zastrzykiem finansowym”;-) 
Jako zodiakalny Baran nie znoszę stagnacji i zależności, stąd często chcąc oderwać się od szarej rzeczywistości, angażuję się bardziej w modeling i wtedy wiem, że nastaje okres wzmożonych wojaży, z czym związane jest pakowanie walizek w pośpiechu, wykonywanie make – up w różnych niekiedy ekstremalnych miejscach, często w toalecie samolotu;-) Po długich podróżach nastaje czas, kiedy potrzebuję wyciszenia i ….wracam do rzeczywistości ze zdwojoną siłą. Uwielbiam moje życie za to, że mogę nim koordynować kiedy i jak chcę a nie na odwrót! 

Jak pani oczyma wygląda świat modelki? większość ludzi uważa to za "zepsuty" świat
Z reguły na ten temat wypowiadają się osoby nie mające pojęcia o tym zawodzie! Nie potrafię zrozumieć ludzi złośliwych i zawistnych! Odpowiedzmy sobie wszyscy szczerze na pytanie: Jak może przykładowo postrzegać murarz pracę sekretarki i na odwrót? Odpowiedź będzie prowadziła do stwierdzenia, że tak naprawdę każde z nich widzi swój „czubek nosa”, tzn. murarz będzie twierdził, że sekretarka „grzeje krzesełko” a ta będzie sądziła, że murarz potrzebuje do swej pracy rąk a nie głowy. Wierutna bzdura! Polski stereotyp! Żyjemy w symbiozie, stąd odnieśmy ten przykład do ludzi oceniających świat mody a modelek. Oczywiste jest, że w każdym zawodzie znajdą się „zepsute” osoby. Bezpośrednio nie miałam do czynienia z powyższym stwierdzeniem, stąd dalej jestem wielką optymistką. 

amCo jest dla pani najtrudniejsze w pracy w przed aparatem? a co najprzyjemniejsze?
Tak jak już wspomniałam modeling jest moim hobby. Pozowanie, sesje zdjęciowe, wybieg sprawiają mi wielka frajdę a zapewne najprzyjemniejszy jest moment, gdy zleceniodawca i fotograf oczywiście są zadowoleni ze współpracy.

Jak wyglądała pierwsza sesja , poważna lub mniej poważna przed aparatem?
Pierwszą „sesję zdjęciową” zrobili mi rodzice, gdy miałam pół roczku i wjechałam sama wózkiem pod choinkę, bo zobaczyłam coś błyszczącego i …czekoladowo – pysznego, do dziś me uzależnienie od słodyczy trwa;-) 

Wykształcenie
Od 3 lat jestem mgr;-) Ukończyłam 2 kierunki: filologię germańską i politologię, zaznaczę, iż pracę magisterską pisałam w języku niemieckim.

Co pani sadzi o dziewczynach które usiłują swoja drogę i karierę rozpocząć od zdjęć nago wykonanych w domu własna cyfrówka? czy jest to sposób na zdobycie pracy modelki?
amO mój Boże!!! Nie pojmuję tego!!! Jeśli się jest pięknym, fotogenicznym nie potrzeba się rozbierać, ja zawsze wychodziłam z założenia, iż kobieta rozebrana jest zdecydowanie mniej kusząca niż sexownie ubrana. Nigdy nie zgodziłam się na jakąkolwiek sesję zdjęciową, gdzie musiałabym odkryć więcej niż w bikini!!! Wręcz odrzuciłam kilkakrotnie propozycje PLAYBOYA i CKM’u, ponieważ mą intymnością mogę podzielić się tylko z osobą mi najbliższą ;-) 

Wśród ludzi istnieje opinia ze modelka ma rygorystyczne ramy diety których musi sie trzymać. Jak to sie ma u Pani? co sadzi pani na temat dziewczyn które dla figury zagładzają sie doprowadzając organizm do ruiny?
Mam w życiu wielkie szczęście, że genetycznie wdałam się w ród mego taty. Nigdy nie trzymałam jakiejkolwiek diety, jem ile tylko zechcę i na co mam ochotę (co prawda nie jadam NIC z fast food’ów itp.). Kocham słodycze to mój wielki nałóg, nie pijam alkoholu, nie znoszę papierosów, stąd znajduję wytłumaczenie, że jeden nałóg to i tak niewiele;-) Poza tym uprawiam sport i kocham taniec: tenis, pływanie, salsa, samba…itd. Nie pojmuję jak można walczyć ze swoim ciałem, ja wychodzę z założenia, że nie każdemu muszą podobać się szczupłe osoby i na odwrót. Najważniejsze jest, byśmy akceptowali się sami i swoją sylwetkę. Ja nie mam większych zastrzeżeń, co do swojej figury, może dlatego, że nigdy nie myślę o tym ile zjadłam, ba! nawet nigdy nie miałam w domu wagiJ Co do zabiegów to kocham rozluźniający masaż twarzy!! Poza tym lubię spać, wiem, że przed każdą sesją zdjęciową nie mogłabym sobie pozwolić na jakąkolwiek imprezę lub sen po północy.

Ulubiona forma spedzania wolnego czasu?
Ostatnio tenis, tenis i jeszcze raz tenis;-) Salsa, samba, basen, kino, teatr, podróże, leniuchowanie latem na hamaku z ciekawą książką a od czasu do czasu impreza z koleżankami;-) 

amCo pani lubi w życiu? 
Uwielbiam ogólnie życie! Jestem wielką optymistką, do tego często crazy, wiele rzeczy mnie cieszy, bawi… Lubię przebywać w otoczeniu ludzi pozytywnie nastawionych do życia wtedy wszystko mnie cieszyJ Kocham moją rodzinę, muzykę (black music, charts music, hip hop…), desery lodowe (latem „pożeram” nawet po 10 porcji!!), słodycze, słońce, morze i wiele innych rzeczy, lista byłaby zbyt długa by wymienić w jednym zdaniu…J

Co pani lubi u ludzi, a czego nie trawi w ludziach?
Tak jak mówiłam wcześniej, uwielbiam ludzi inteligentnych crazy- pozytywnie nastawionych do życia i do otoczenia Nie znoszę kłamstwa, zazdrości, obłudy, zarozumialstwa, chamstwa i pesymizmu.

Osoba która pani podziwia?
Moja mama, zwłaszcza jej silną osobowość, spokój ducha, zaradność i nie poddawanie się w ciężkich sytuacjach życiowych. A także Bill Gates;-). Podziwiam osoby zaradne życiowo, które z niczego lub z czegoś małego potrafią dojść daleko i wysoko;-)

Najpiękniejsza chwila w życiu?
Było ich wiele, jeśli chodzi o modeling to zapewne zakwalifikowanie się do światowej dziesiątki (TOP10) na konkursie „Queen of the World 2006”, zawodowo otrzymanie w dniu obrony pracy magisterskiej stanowiska wykładowcy na uczelni wyższej i wiele wspaniałych decydujących chwil przeżyłam w swym życiu.

Największe rozczarowanie w życiu?
Choroba najbliższych, podłość i zazdrość ludzka mogą sprawić, że pogrążę się w smutku.

am Co sprawa ze sie Pani uśmiecha? 
Oj, takich momentów jest na szczęście wiele, uwielbiam przebywać z ludźmi pozytywnie nastawionymi do życia nie znoszę tzw. wampirów energetycznych, których potrafię wyczuć na odległość;-) Moim wielkim marzeniem jest, by wszystkim ludziom na świecie nie znikał uśmiech z twarzy, ponieważ jestem świadoma tego, że jeśli sąsiad, sprzedawca, taksówkarz będą szczęśliwi odwzajemnią mi swój dobry nastrój uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do innych. 
Przebywając z moimi dobrymi znajomymi mogę stwierdzić, że prawie na każdym kroku towarzyszą mi wesołe, zabawne chwile, ponieważ jestem typem „jajcarza” nie lubię rutyny i nudy, stąd zawsze coś wymyślę na poczekaniu;-)

Który z tytułów przyznanych pani jest dla pani najbardziej sympatyczny miły do którego ma pani sentyment
Z każdego z tytułów, który mi przyznano cieszę się bardzo, a świadczy o tym fakt, że w domu mam specjalne miejsce na puchary, statuetki, szarfy, odznaczenia ip. Jednka gdybym miła wybrać najbardziej sympatyczny tytuł, który mi przyznano bez wątpienia odpowiem, że był to tytuł „Miss Friendship” na konkursie „Miss Świata Bikini 2006”, dlatego że to moje koleżanki (miss) z całego świata wytypowały mnie na najsympatyczniejszą osobę spośród 50-osobowej grupy. Oczywiście przyznanie tytułu „Queen of Poland 2006” było równie sympatycznym wyróżnieniem, ponieważ jako jedyna Polka reprezentowałam nasz kraju na konkursie „Queen of the World 2006” zdobywając wielka aprobatę jury i plasując się w światowej dziesiątce (TOP10). 

Ponieważ dużo pani podróżuje, tak mi sie wydaje, myślę ze ma pani takie swoje ulubione miejsce do którego chciała by pani powrócić zamieszkać tam...
Zgadza się wiele podróżuję, zwiedziłam wiele różnych zakątków świata. Dla mnie najpiękniejszym miejscem na świecie jest Paryż, urzekł mnie nie tylko budownictwem, ładem , porządkiem ale przed wszystkim kulturą ludzi. Mimo wszystko po każdej podróży tęsknie za naszym krajem, dlatego też nie wydaje mi się, bym mogła wyprowadzić się z Polski. 

Będąc ideałem kobiety w oczach wielu ludzi czy zdarza sie pani spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie "to mogłabym mieć ładniejsze a to zupełnie inne"? jakie ma pani wg siebie wady a jakie atuty?
Wygląd zewnętrzny jest ważny ale nie najważniejszy. Piękna kobieta to taka, która po przebudzeniu się stwierdza, że jest wyjątkowa i wcale nie dlatego, że wygląda olśniewająco, ale przez to , że czuje się wartościowa, ponieważ tak szczerze piękno tkwi w nas. Moim atutem są wartości, które pielęgnuję całe życie, a tak poza tym…dobra przemiana materii, stąd nie mam problemów z figurą. Moje wartości moralne i wnętrze sprawiają, że na moje wady patrzę z przymrużeniem oka. 

SL32
Tytuł Miss Świata Mundialu 2006 a teraz czas na tytuł miss swiata;d.Ja uwazam ze masz wielkie szanse na to.Mysałas zeby wystartowac w tym konkursie??Czekam tez na jakoms rozbierana sesje.;]
Niestety zasmucę Cię, już kończę startować w konkursach piękności, pięknym tego uwieńczeniem był ostatni konkurs Queen of the World 2006. Co do rozbieranej sesji zdjęciowej, niestety pielęgnuję swe wartości a jedną z nich jest, zachowanie intymności dla ukochanej osoby. 

SDSS
Dlaczego zdecydowała się pani na artykuł dla footoo.pl? czy skusiło panią to że (jak wiadomo mi z nieoficjalnych źródeł) są liderem w cafenews jako kanał z modelkami czy ma pani inne powody?

Wow, przyznam szczerze, że nie wiem co to jest cafenews;-( Współpracuję z osobą, która informuje mnie o różnego rodzaju nowinkach, ponieważ sama nie mam czasu na wyszukiwanie info w Internecie i poleciła mi stronę footoo.pl, która rzeczywiście jest ciekawa J i …jestem z Wami teraz;-) 

Michal
Widziałem pani zdjecia z pokazów bikini pani zdjęcie było na jednym plakacie wraz z innym dziewczynami wśród których byla pani Magda mikler (opisywana jakis czas temu na footoo.pl) co pani sądzi o niej oraz o zdjęciach które niedawno były pokazane na tym forum jednak zostały usunięte przez administracje....

Przyznam szczerze, że to pytanie jest swego rodzaju sprawdzeniem mnie, ale…;-) Zgadza się byłam na 2 konkursach z Magdą. Jest ona wesołą osobą, z charyzmą, ma także piękne zdjęcia. Skoro ją widziałeś na zdjęciu/plakacie to oceny należy do Ciebie…W końcu jesteś mężczyzną, a to im zostawia się z reguły ocenę walorów kobiecego ciała….

0 komentarze:

Prześlij komentarz