środa, 14 lutego 2007

Jaki masz naprawdę PageRank?

 icann

Na stronie www.icann.pl  dostępne jest ciekawe narzędzie do dynamicznego sprawdzania PageRank twojej strony. Jak wiadomo stan PR zmiennym jest ;) więc czasem możemy nawet nie wiedzieć o wzroście lub spadku PageRank. Dzięki skryptowi z icann.pl możemy kontrolować ten stan automatycznie.
Po sprawdzeniu adresu otrzymujemy kod a kod ten dla google.com wygląda tak

pr10

Zachęcamy do weryfikacji stanu PR na Twojej stronie niedługo kolejna weryfikacja stanu rzeczy na Stronie www nasz portal korzysta obecnie ze skryptu icann.pl i sprawuje się ciekawie również uruchomiliśmy prace skryptu w naszym katalogu stron www i równie pięknie mu sie tam udaje działanie.. polecamy 

{rdaddphp file=php/google.php}

PageRank - metoda nadawania indeksowanym stronom internetowym określonej wartości liczbowej, oznaczającej jej jakość. Algorytm PageRank jest wykorzystywany przez popularną wyszukiwarkę internetową Google. Został opracowany przez założycieli firmy Google Larry'ego Page'a i Sergeya Brina podczas ich studiów na Uniwersytecie Stanforda w 1998 roku. Godnym uwagi faktem jest, iż nazwa algorytmu pochodzi nie od angielskiego wyrazu określającego stronę (ang. page), lecz od nazwiska twórcy, czyli Larry'ego Page'a.

0 komentarze:

Prześlij komentarz