wtorek, 23 stycznia 2007

MEGA KONKURS - SUPER NAGRODY

Potrafisz robić ładne zdjęcia? Uważasz, że potrafisz uchwycić na zdjęciach to, czego inni bezskutecznie poszukują? Twoimi zdjęciami zachwycają się nie tylko najbliżsi, ale również inne osoby? W takim razie powinieneś wziąć udział w konkursie "Szukamy zimy"!

wpadnij tutaj!! www.galeria.4energy.pl

{rdaddphp file=php/google.php}

Konkurs organizowany jest przez Galerię 4energy, która jest częścią portalu o tej samej nazwie. Zabawa ruszyła 15 stycznia, a trwać będzie do 28 lutego. Rozstrzygnięcie konkursu i podanie zwycięzców nastąpi 10 marca. Werdyktu dokona powołane przez portal jury.

 

"Szukamy zimy", czyli zachęcamy internautów do odnalezienia elementów mogących przypominać zimę bądź wygrzebania ze swojego archiwum zdjęć ją ukazujących. Za oknami deszcz, wiatr i słupek rtęci zdecydowanie za wysoko, jak na połowę stycznia. Co prawda synoptycy zapowiadają opady śniegu, co nie powinno przeszkodzić, a wręcz przeciwnie, ułatwić wszystkim zadanie. Tematyka konkursu jest ściśle określona, jednak zostawiliśmy internautom- fotografikom tak duże pole do popisu, że każdy ze świeżym spojrzeniem i ciekawymi pomysłami na pewno wykona zdjęcie, na którym będzie się dało odnaleźć "zimowe elementy".

 

Nagrodą za najlepsze zdjęcie, które da nam możliwość, przynajmniej wirtualnego "zanurzenia" się w białym puchu, odbycia walki na śnieżki czy zjazdu z ośnieżonego stoku, jest torba sportowa firmy Isostar. Drugą nagrodą jest bezprzewodowa mysz Microsoft. Dodatkowo, upominkami 4energy, nagrodzimy 3 osoby, których zdjęcia zdobędą wyróżnienia.

 

Zachęcamy wszystkich do udziału w poszukiwaniach zimy. "Skutki" poszukiwań można oglądać na bieżąco w Galerii 4energy.

0 komentarze:

Prześlij komentarz