wtorek, 23 stycznia 2007

MAŁE WYMIARY, DUŻY POTENCJAŁ

650

Nowy aparat Sony Cyber-shot S650 pozwala z łatwością wykonać świetne zdjęcia – nawet, jeśli ktoś nie miał wcześniej styczności z fotografią cyfrową. 

{rdaddphp file=php/google.php}

MAŁE WYMIARY, DUŻY POTENCJAŁ I ORYGINALNE WZORNICTWO: NOWE APARATY SONY
ZAWSZE ŚWIETNE ZDJĘCIA Z NIEDROGIEGO I ŁATWEGO W OBSŁUDZE APARATU CYBER-SHOT S650

Efektywna rozdzielczość 7,2 megapiksela
Przetwornik obrazu Super HAD CCD 1/2,5"
Duża czułość: ISO 1000
Przewodnik po funkcjach
Zoom optyczny 3x, zoom cyfrowy 6x
Wydajny akumulator: do 460 zdjęć*


Wysoka jakość zdjęć to zasługa przetwornika Super HAD CCD 1/2,5" o efektywnej rozdzielczości 7,2 megapiksela. Aparat jest także wyposażony w obiektyw Sony z zoomem optycznym 3x. Użytkownik ma ponadto do dyspozycji zoom cyfrowy (6x) i funkcję inteligentnego zoomu (Smart Zoom, do 14x). Aparat pozwala na wybór siedmiu trybów tematycznych, które zapewniają optymalne wyniki w różnych warunkach fotografowania, jak również tryb automatyczny i tryb programu. W trybie dużej czułości jest ona podniesiona do ISO 1000, co znacznie ułatwia uzyskanie wyraźnych zdjęć, na przykład w słabym świetle lub we wnętrzach, w których nie ma możliwości skorzystania z lampy błyskowej.

Do komponowania i sprawdzania ujęć służy jasny ekran TFT LCD 2".
Dodatkowym elementem ułatwiającym fotografowanie jest nowy przewodnik po funkcjach, który umożliwia wyświetlenie zwięzłych opisów poszczególnych trybów pracy aparatu, a przez to ułatwia dobór odpowiedniego trybu do zdjęcia.
 

Włączenie lampy błyskowej, trybu makrofotografii, samowyzwalacza i innych funkcji jest sygnalizowane przez czytelne ikony ekranowe. Początkujący użytkownicy z pewnością z zadowoleniem przyjmą informację, że aparat Cyber﷓shot S650 wskazuje liczbę zdjęć, które zmieszczą się jeszcze w pamięci oraz podpowiada rozdzielczość potrzebną do uzyskania optymalnej odbitki o wybranym formacie.

Aparat Cyber-shot S650 waży zaledwie 130 g** i jest energooszczędny. Może być zasilany ze standardowych baterii alkalicznych R6 (dostarczanych w komplecie), a w przypadku użycia oferowanych oddzielnie akumulatorów jedno ładowanie wystarcza na wykonanie do 460 zdjęć*. Taka wydajność ucieszy z pewnością osoby, które często podróżują.

W przesyłaniu zdjęć do komputera i zarządzaniu nimi pomaga dostarczone oprogramowanie Picture Motion Browser 2.0. Do wyposażenia aparatu należy także pasek na przegub dłoni, przewód USB oraz przewód AV do podłączenia telewizora.

Aparat Cyber-shot S650 będzie dostępny w cenie ok. 700 zł,-

*Pomiar zgodnie ze standardem Camera & Imaging Products Association przy włączonym ekranie LCD i zasilaniu z oferowanych oddzielnie akumulatorów NH﷓AA-2DB
**Waga bez baterii / akumulatorów ani karty Memory Stick


Sony Cyber-shot DSC-S650: najważniejsze cechy
Efektywna rozdzielczość 7,2 megapiksela
Duża czułość ISO 1000 ułatwiająca wykonywanie zdjęć w słabym świetle
Zoom optyczny 3x, zoom cyfrowy 6x, inteligentny zoom (Smart Zoom) do 14x
Łatwa obsługa i ekranowy przewodnik po funkcjach
Jasny ekran LCD 2,0" (5,1 cm)
Obiektyw Sony o wysokiej jakości
Mała obudowa w srebrnym kolorze
Tryb 16:9 do wyświetlania obrazu na telewizorze panoramicznym
Tryb filmu (30 kl/s, z dźwiękiem)
Interfejs PictBridge – podłączanie do drukarki bez użycia komputera
24 MB wewnętrznej pamięci
Zasilanie z 2 standardowych baterii R6
Długi czas pracy: do około 460 zdjęć (pomiar zgodnie ze standardem Camera & Imaging Products Association przy włączonym ekranie LCD i zasilaniu z oferowanych oddzielnie akumulatorów NH-AA-2DB)
15 języków menu: polski, angielski, czeski, duński, hiszpański, holenderski, fiński, francuski, grecki, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, szwedzki, turecki, węgierski i włoski
W komplecie 2 baterie alkaliczne, przewody AV i USB, pasek na przegub dłoni i oprogramowanie
Współpraca z szeroką gamą akcesoriów SonyIstnieje możliwość wprowadzenia zmian po ukazaniu się niniejszej publikacji.


UWAGA:
1)    Zdjęcia imagowe
Udostępniane zdjęcia imagowe mogą być wykorzystywane do ilustracji artykułu o danej grupie produktowej, w której występuje wzmianka, opis, prezentacja produktu Sony.
Zdjęcia imagowe NIE MOGĄ być wykorzystywane do reklamy (i na okładkę magazynu). Jakakolwiek ingerencja (zmiana/dodawanie/wycinanie logo czy innych elementów) w zdjęcie imagowe jest zabroniona, ponieważ narusza prawa autorskie.
2)    Zasady pisowni wyrazu Sony
Wyraz Sony przy opisie produktu powinien być napisany taką samą czcionką jak całe zdanie, przy czym pierwsza litera powinna być wielka a pozostałe małe.

Dodatkowe informacje są dostępne w przedstawicielstwie Sony Poland:
Anna Horczyczak
tel.: (22) 5202581
 I W55

Efektywna rozdzielczość 7,2 megapiksela i procesor Real Imaging Processor
Ekran LCD 2,5" (W55)
Obiektyw Carl Zeiss z zoomem optycznym 3x i inteligentnym zoomem 14x
Duża czułość: ISO 1000  
Przewodnik po funkcjach
Wydajny akumulator: do 380 zdjęć*
Tylko 22,9 mm grubości, wersje kolorystyczne (tylko W55)


Dwa nowe aparaty Sony Cyber-shot są funkcjonalne i jak na urządzenia o tak małych wymiarach cechują się sporym potencjałem.

Atrakcyjność modelu W55 została zwiększona przez zaproponowanie czterech modnych wersji kolorystycznych: srebrnego, czarnego, niebieskiego i różowego.Połączenie przetwornika o efektywnej rozdzielczości 7,2 megapiksela z procesorem Real Imaging Processor przekłada się na ostrość i czystość rejestrowanego obrazu. Oba aparaty mogą pracować w trybie dużej czułości ISO 1000, który ułatwia uzyskanie wyraźnych, nieporuszonych zdjęć nawet w słabym oświetleniu lub w pomieszczeniach, gdzie nie można użyć lampy błyskowej. Technologia Sony Clear RAW NR (redukcja szumu w fazie nieprzetworzonego obrazu) zmniejsza zakłócenia powstające przy większych czułościach i zapewnia bardziej naturalny obraz.
 

Prezentowane aparaty są wyposażone w wysokiej jakości obiektywy Carl Zeiss Vario﷓Tessar z zoomem optycznym 3x. Ponadto można skorzystać z zoomu cyfrowego (6x) i inteligentnego (Smart Zoom, do 14x). W trybie makrofotografii minimalna odległość między obiektywem a fotografowanym obiektem wynosi zaledwie 2 cm. Do komponowania ujęć można używać zarówno wizjera optycznego, jak i ekranu LCD: 2-calowego w modelu W35, a 2,5-calowego w W55.

Poza eleganckim wyglądem i dużą funkcjonalnością, nowe aparaty odznaczają się łatwiejszą obsługą – nawet dla początkującego użytkownika. Przykładowo, przewodnik po funkcjach umożliwia wyświetlenie zwięzłych opisów poszczególnych trybów pracy aparatu, przez co ułatwia dobór odpowiedniego trybu do zdjęcia. W wybieraniu właściwych ustawień pomagają ikony lampy błyskowej, trybu makrofotografii, samowyzwalacza i innych funkcji. Na ekranie aparatu można również sprawdzić optymalny format odbitki ze zdjęcia oraz liczbę zdjęć, które jeszcze zmieszczą się w pamięci.

Energooszczędna konstrukcja przekłada się na imponującą wydajność akumulatora, który bez ładowania pozwala na wykonanie do 380 zdjęć*. Oznacza to, że ryzyko utraty niepowtarzalnego ujęcia ze względu na wyładowanie akumulatora jest naprawdę małe.

W przesyłaniu zdjęć do komputera i zarządzaniu nimi pomaga dostarczone oprogramowanie Picture Motion Browser 2.0. Do wyposażenia aparatu należy także pasek na przegub dłoni oraz przewody: USB, AV do podłączenia komputera, telewizora.

Aparaty Cyber-shot W35 ( cena ok. 800 zł,-) i W55 (cena ok. 900 zł,-) będą dostępne pod koniec lutego br.

Uwaga – zdjęcia przedstawiają model W55
*Pomiar zgodnie ze standardem Camera & Imaging Products Association przy włączonym ekranie LCD.

Sony Cyber-shot DSC-W35 / W55: najważniejsze cechy
Efektywna rozdzielczość 7,2 megapiksela
Duża czułość ISO 1000 ułatwiająca wykonywanie zdjęć w słabym świetle
Obiektyw Carl Zeiss Vario-Tessar
Zoom optyczny 3x, zoom cyfrowy 6x, inteligentny zoom (Smart Zoom) do 14x
Duży, 2,5-calowy ekran LCD (6,2 cm) [DSC-W35: ekran 2" (5,1 cm)]
Wizjer optyczny
56 MB wewnętrznej pamięci
Procesor Real Imaging Processor – lepsza jakość obrazu i szybsze działanie
Tryb makrofotografii (2 cm)
Tryb 16:9 do wyświetlania obrazu na telewizorze panoramicznym
Zapis filmów MPEG VX (VGA, 30 kl/s, z dźwiękiem)
Interfejs PictBridge – podłączanie do drukarki bez użycia komputera
Łatwa obsługa - przewodnik po funkcjach
Wydajny akumulator: do około 380 zdjęć (pomiar zgodnie ze standardem Camera & Imaging Products Association przy włączonym ekranie LCD)
17 języków menu ekranowego: polski, angielski, czeski, duński, hiszpański, holenderski, fiński, francuski, grecki, niemiecki, norweski, portugalski, rosyjski, szwedzki, turecki, węgierski i włoski
W komplecie akumulator, ładowarka, przewody USB i AV, pasek na przegub dłoni i oprogramowanie
Współpraca z szeroką gamą akcesoriów Sony


Dodatkowe informacje są dostępne w przedstawicielstwie Sony Poland:
Anna Horczyczak
tel.: (22) 5202581

0 komentarze:

Prześlij komentarz