wtorek, 21 listopada 2006

Toshiba Tecra A8 - sprawdź niezawodność

Toshiba Tecra A8 to wyjątkowo niezawodny komputer z gwarancją zwrotu pieniędzy wraz z naprawionym notebookiem
w przypadku naprawy gwarancyjnej w pierwszym roku użytkowania 

{rdaddphp file=php/google.php}


Dział Systemów Komputerowych, wprowadził unikalną w skali kraju promocję na biznesową serię notebooków Toshiba Tecra A8. Klienci, których komputer przenośny Tecra A8 z technologią Intel® Centrino® Duo Mobile zepsuje się w ciągu roku od daty zakupu i zostanie naprawiony na warunkach gwarancji firmy Toshiba, otrzymają naprawiony komputer i oprócz tego … zwrot pieniędzy w kwocie równej cenie zakupu komputera. Przez pozostałe dwa lata (z możliwością rozszerzenia o kolejne dwa) komputer chroniony jest standardową gwarancją producenta. Promocja obejmuje modele Tecra A8-143, Tecra A8-183 i Tecra A8-185. Promocja dostępna jest dla osób zamieszkujących w Polsce, którzy zakupili notebook Toshiba na jej terenie i spełniają kryteria regulaminu, który można znaleźć na stronie: www.toshiba.pl/moneyback.

Włożyliśmy wiele wysiłku w przygotowanie i testy komputera dla biznesu, który oferowałby najwyższy poziom bezpieczeństwa danych i sprzętu” - powiedział Andrzej Kuźniak, dyrektor generalny Działu Systemów Komputerowych, Toshiba Europe GmbH. „Dzięki temu z całkowitym spokojem możemy zaoferować naszym klientom komputer Tecra A8. Jesteśmy pewni swojego produktu - w przypadku naprawy gwarancyjnej w pierwszym roku użytkowania zwracamy pieniądze za jego zakup i oddajemy klientowi naprawiony komputer.”

Tecra A8 to wyjątkowo niezawodny komputer profesjonalny, zaprojektowany z myślą o wytrzymałości i wydajności. W modelu zastosowano szereg usprawnień mających podnieść poziom bezpieczeństwa danych i sprzętu. Obudowa wyświetlacza oraz zawiasy zostały wzmocnione w celu zapewniania trwałości produktu. Zastosowano również większą i grubszą obudowę twardego dysku, niełamliwą, odporną na zalanie klawiaturę i bardziej wytrzymałą, grubszą płytę główną zawierającą minimalną liczbę wkrętów. Tecra A8 została poddana rygorystycznym testom HALT (High Accelerated Life Testing) będących połączeniem testów wytrzymałości cieplnej, odporności na wstrząsy i wibracje, symulujących intensywne użytkowanie. W ich wyniku wyeliminowano elementy, które mogłyby w przyszłości powodować awarie notebooka.

Tecra A8 została wyposażona również w wiele funkcji systemu bezpieczeństwa EasyGuard jak np.: trójosiowy czujnik przeciążeń odłączający głowicę twardego dysku w czasie upadku, magnezową obudowę, system haseł zabezpieczających komputer i twardy dysk.

Tecra, niezależnie od wytrzymałości, oferuje również imponującą wydajność. Nowy komputer wyposażony jest w technologię mobilną Intel® Centrino® Duo wykorzystującą procesor Intel® Core™ Duo lub Intel® Core™2 Duo, chipset Intel® 945GM Express i układ łączności bezprzewodowej Intel® PRO/Wireless 3945ABG. Tecra może komunikować się za pośrednictwem portu gigabitowego Ethernetu i Bluetooth 2.0 z EDR. Do wyposażenia komputera należy też dysk twardy o pojemności od 80 do 100 GB i 512 MB pamięci z możliwością rozbudowy do 4 GB. Panoramiczny ekran o przekątnej 15,4 cala pozwala wyświetlać obraz o rozdzielczości 1280x800 pikseli. Za generowanie obrazu odpowiada chipset Intel Mobile Intel® 945GM Express z 128 MB DDR2 RAM.

Toshiba Tecra A8 dostępna jest w Polsce w cenie około 4800 zł brutto (z VAT) i chroniona trzy letnią gwarancją z możliwością rozszerzenia jej do 5 lat oraz gwarancją zwrotu pieniędzy i naprawionego notebooka w pierwszym roku użytkowania.

Specyfikacja techniczna
· Technologia mobilna Intel® Centrino® Duo o Procesor Intel® Core™ Duo T2400 (1,83 GHz, 667 MHz FSB i 2 MB pamięci podręcznej) lub Intel® Core™2 Duo T7200 (2 GHz, 667 MHz FSB i 2 MB pamięci podręcznej)
o Intel® PRO Wireless 3945 ABG Network Connection
o Intel 945GM Express Chipset ze 128MB wewnętrznej pamięci VRAM
· System Microsoft® Windows® XP Pro Edition
· Ekran WXGA o przekątnej 15,4 cala (o rozdzielczości 1280 x 800)
· Pamięć 512MB DDR2 RAM 533Mhz (rozbudowywalna do 4GB*)
· Dysk twardy Serial ATA o pojemności 80 lub 100 GB
· Dwuwarstwowa nagrywarka DVD Super Multi Drive
· Czytnik linii papilarnych Toshiba FingerPrint Reader
· System dźwiękowy stereo
· Karta sieciowa Ethernet LAN 10/100/1000 i modem V.92
· Zintegrowany moduł Bluetooth™ v2.0 + EDR
3 gniazda USB, , 1 gniazdo PCMCIA Type II, czytnik kart SD Oprogramowanie Microsoft OneNote 2003, Toshiba ConfigFree™ Connectivity Software, InterVideo® WinDVD, InterVideo® WinDVD Creator 2 Platinum, Sonic Record Now!, Norton Internet Security (90-dniowa wersja)

INVENTIVE Communication

0 komentarze:

Prześlij komentarz