niedziela, 22 października 2006

A12 Team

Podstawą i założycielem A12 Team jest Marcin Biedroń z Gdyni, lecz w skład tego zespołu wchodzi także sztab wspomagający to przedsięwzięcie (wizażyści, styliści, fryzjerzy, webmasterzy, modelki i współpracujący z nami fotografowie). Z Izabelą Wilma-Drzeżdżon poznaliśmy się zamieszczając swoje prace na serwisie plfoto.com. Było to w lutym 2004r, wtedy też zrodził się pomysł połączenia sił dwojga pasjonujących się fotografią amatorów. Nazwa wzięła się od sprzętu, na jakim zaczęliśmy pracę, czyli Minolta dimage A1 i A2.

{rdaddphp file=php/google.php}

Nasza współpraca rozpoczęła się 10 kwietnia 2004r od spotkania, na które zaprosiliśmy modelki i wizażystki chętne do realizacji naszej pierwszej wizji na zdjęcia w stylu lat 40-tych. Już miesiąc później mieliśmy na koncie nie tylko dwie sesje o tej tematyce, ale także wiele zdjęć do portfolio dla modelek. Udało nam się to mimo, że nie dysponowaliśmy swoim studiem, nie mieliśmy żadnego doświadczenia, jeżeli chodzi o prace w studiu, a szczególnie z takim sztabem ludzi. Jak widać odważnie zaczęliśmy od zera, nie bojąc się wyzwań dążymy do wyznaczonych sobie celów, staramy się rozwijać, robiąc przy okazji to, co naprawdę kochamy.

Celem A12 Team jest kompleksowa obsługa klienta na podobieństwo zachodnich firm fotograficznych, które skupiają się nie tylko na samym robieniu zdjęć. Oferują one także pomysły korzystając z własnego banku twarzy modelek, oraz pomocy wizażystek, stylistów, zaprzyjaźnionych fotografów i webmasterów w celu stworzenia pełnego produktu. Mamy ambicje rozszerzyć siatkę tego typu usług na całą Polskę. A że do tej pory wszystkie plany udawało nam się zrealizować dzięki wytrwałości, pracy zespołowej i wiary ludzi w nasze pomysły, tak więc jesteśmy pewni sukcesu.

0 komentarze:

Prześlij komentarz